Fudbalski stadioni na ex - YU prostorima

Да ли сте за изградњу националног стадиона?


  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
Izgradnja istocne tribine u Prijedoru

scaled.php
 
Evo nekih stadiona iz Rumunije:

Drzavni ili nacionalni stadion u Bukurestu je najveci stadion u Rumuniji i prima 55,000 i na njemu ce se igrati finale Lige Evrope ove sezone
arena-nationala-va-fi-inaugurata-astazi-la-disputarea-meciului-romania-franta-106719.jpg

arena-nationala-continua-sa-toace-bani-inca-100.000-de-euro-pe-an-pentru-o-instalatie-de-iluminat.jpg

Evo jos nekih stadiona iz Bukuresta:Stadioni Steaue,Rapida,Dinama i Vasluia

stadion_steaua.jpg

st_455_s2.jpg

stadion2.jpg

21100720.jpg

Stadion Temisvara kapaciteta 33,000

doar%20500%20de%20spectatori%20pe%20dan%20paltinisan-106187.jpg

Ovaj ima oko 25,000 a nalazi se u gradu Krajova

oblemenco.jpg

U Kluzu stadion:

1047.jpg

Evo nekih jos malih ali "sjajnih" :

1049.jpg

Poze-stadionul-Ilie-Oana-Ploiesti-28-august-2011-3.jpg

de8adc05005770f680ea0811712ba0e2.jpg

Jeste da stadioni nisu sa prostora bivse Juge ali sam ih postavio da vidite kako se radom moze napravidi dobar ambijent i vratiti publika na stadione..Ovi stadioni su uglavnom svi nedavno izradjeni ili renovirani a reflektori su dodati u poslednje 3,4 godine.
 
Poslednja izmena od moderatora:
*** i Rumuni su klasa za nas :/

*** mora da se radi malo vise kako bismo napravili dobar ambijent za nasu ligu prvo pa onda za Evropu. U Rumuniji 3,4 stadiona u Bukurestu zadovoljavaju standarde za Ligu Sampiona a jos zadovoljavaju stadioni u Kluzu,Krajovi,Temisvaru,Ploestiju..Znaci 7,8 stadiona zadovoljavaju uslove za igranje Lige Sampiona a kod nas samo 2..Kod njih ove godine ima 4 tima u Evropi a nasih ni jedan..U tome je velika razlika.
 
На званичном сајту Борца пише да су почели радови за иградњу новога стадиона..Мислим на Борац Чачак

To ne znam,ali znam da svi objekti sa te strane bedema do Morave nemaju dozvolu,ukljucujuci fudbalski stadion,teniske terene,bazene i restoran Lovac,kao i lokale na reci.Dok se sve to legalizuje ima jos dosta vode da protekne Moravom.
 

Back
Top