Ljubavne poruke(Nisu to primeri!)

Kosan_Punk

Obećava
Poruka
78
Ok,situacija je ova.Za 2 dana(za 45 minuta 1 dan),je Dan zaljubljenih,I kao sto je poznato,salju se pisama devojci/momku.

Ja zelim da posaljem devojci poruku,ali posto nemam nijednu ljubavnu poruku sacuvanu,a ne pada mi na pamet da uzimam iz casopisa i slicno,ni da pitam drugaricu/druga,treba sam da smislim.

Sada se pitam,da li je velika razlika ako samo napisem nesto jednostavno kao "Jako te volim"ili slicno ili da se pretvorim u poeticara(sto nisam) i da napisem roman o njenoj kosi i ocima?

Zar nije namena vazna?
 
Pa,hvala vam.Napisacu sta mi padne na pamet o njoj.Najvise dobijam inspiracije kada vidim njenu sliku.

Ili bih mogao da joj odsviram jednu punk pesmu o njoj.Problem je sto sam ja bubnjar i sami bubljevi ne idu BAS dobro uz ljubavne pesme.

Jos samo da provedem ceo dam gledajuci u njenu sliku i smishaljuci taj stih. :?
 
Kosan_Punk:
Pa,hvala vam.Napisacu sta mi padne na pamet o njoj.Najvise dobijam inspiracije kada vidim njenu sliku.

Ili bih mogao da joj odsviram jednu punk pesmu o njoj.Problem je sto sam ja bubnjar i sami bubljevi ne idu BAS dobro uz ljubavne pesme.

Jos samo da provedem ceo dam gledajuci u njenu sliku i smishaljuci taj stih. :?

Ех да је више момака као што си ти :)
 
Bliznakinja:
Kosan_Punk:
Pa,hvala vam.Napisacu sta mi padne na pamet o njoj.Najvise dobijam inspiracije kada vidim njenu sliku.

Ili bih mogao da joj odsviram jednu punk pesmu o njoj.Problem je sto sam ja bubnjar i sami bubljevi ne idu BAS dobro uz ljubavne pesme.

Jos samo da provedem ceo dam gledajuci u njenu sliku i smishaljuci taj stih. :?

Ех да је више момака као што си ти :)

Na sta mislis vise kao ja.Na to da provedem ceo dan za slikom?To sam se salio,provescu maximum pola sata smisljajuci pesmu.

E,sto bi voleo da mogu da sviram gitaru,pa da joj osviram neku baladu
 
Kosan_Punk:
Bliznakinja:
Kosan_Punk:
Pa,hvala vam.Napisacu sta mi padne na pamet o njoj.Najvise dobijam inspiracije kada vidim njenu sliku.

Ili bih mogao da joj odsviram jednu punk pesmu o njoj.Problem je sto sam ja bubnjar i sami bubljevi ne idu BAS dobro uz ljubavne pesme.

Jos samo da provedem ceo dam gledajuci u njenu sliku i smishaljuci taj stih. :?

Ех да је више момака као што си ти :)

Na sta mislis vise kao ja.Na to da provedem ceo dan za slikom?To sam se salio,provescu maximum pola sata smisljajuci pesmu.

E,sto bi voleo da mogu da sviram gitaru,pa da joj osviram neku baladu

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Нисам ја то схватила буквално,не брини. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И пола сата је за сваку похвалу! :D :D :D
 
Znate kako je? Kad vam treba nesto nema ga ni za lek, a kada vam ne treba svuda je oko vas. E tako i ja. Za ovaj Dan zaljubljenih nemam devojku ali imam goooooomilu ideja sta bih joj poklonio da je imam. Licno uopste ne volim izrazavanje osecanja putem mobilnog, interneta.... mislim da bi mnogo bolje bilo da je izvedes na neko romanticno mesto koje ne mora da bude ni skupo ni ekskluzivno nego jednostavno mesto gde ce joj biti lepo a ti bi trebao da znas gde je to. Sto se tice SMS-a ako ona bas voli SMS onda ta poruka treba da bude napisana a ne prepisana i po meni uopste ne mora da bude poetska ili sta ja znam bitno je da joj jasno stavis do znanja sta si hteo da kazes tj. bitna je paznja :wink:
 

Back
Top