Feminizirani cudaci

hahahaha.. :D Pa samo dodji u NS, svrati u bilo koji kafic u centru, ili times i sport, ima ih ko go... 8)
A ja ih poznajem mali milion... U mom razredu imam jednog, sa njim ne mogu ni normalno da pricam... Uzasno mi se smeje... ma samo kad ga pogledam! :twisted:
 
Ja samo ne razumem tu potrebu nekih muskaraca da slepo prate modu, pa eto makar izgledali i isfeminizirani. Cenim da su to uglavnom maloumni ljudi koji ne misle svojom glavom. Gayevi, bre, bar znaju zasto su takvi, a ovi! Nikako ne mogu da ih svarim.
 
Meni ne smeta kad se decko lepo obuce, volim kad neko ima ukusa, i meni je lepo i njemu je; ali kad ga preteraju onda ga bas preteraju... Ima jedan decko kod nas u skoli, 1.stavlja puder
2. nosi muske(a i to je pod upitnikom) tange
3.oblaci se, maltene, kao devojke... znaci..
cak i jaknicu ima zensku...
Ali decko ima devojke... trenutno ne, ali jedna moja drugarica je bila sa njim! Ja sam joj samo rekla - pa super, sad mozette da razmenjujete tange! :twisted: :P
Uzas bre... ne znaju granice!
 
meni je ok kad decko ima stila,zna da se obuce,dobro mirise i to....

al stvarno nije potrebno da ide na depilaciju,u solarijum,na pedikir,manikir....ili udjem mu u kupatilo,a on ima vise kozmetike od mene...
 
juce sam se vratila sa 1 putovanja u kome je bio jedan femenizirani "tetreb" :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: Imao je svaki dan gelom zalizanu cubu na sred glave(malu),cupao je obrve i govorio onako nnnnnajgore pederski iz will and grace "HeeJ",pritom je bio opcinjen britni sperms i stalno nas ubedjivaop kako je ona inn :evil: :x :x
 
joGooOOD:
juce sam se vratila sa 1 putovanja u kome je bio jedan femenizirani "tetreb" :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: Imao je svaki dan gelom zalizanu cubu na sred glave(malu),cupao je obrve i govorio onako nnnnnajgore pederski iz will and grace "HeeJ",pritom je bio opcinjen britni sperms i stalno nas ubedjivaop kako je ona inn :evil: :x :x
jel sew zove ratko?! :oops: opet tracarim... :oops:


imam jednog druga sa cubicom koji oooobooozava britni i tako prica... :oops:
 
joGooOOD:
juce sam se vratila sa 1 putovanja u kome je bio jedan femenizirani "tetreb" :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: Imao je svaki dan gelom zalizanu cubu na sred glave(malu),cupao je obrve i govorio onako nnnnnajgore pederski iz will and grace "HeeJ",pritom je bio opcinjen britni sperms i stalno nas ubedjivaop kako je ona inn :evil: :x :x

Mislim da on nije SAMO isfeminiziran... :roll:
 
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Је л' се ово односи само на изфеминизиране момке? :?
Pa zar postoje izfeminizirane devojke? :roll: :P

Хммм.. :oops: :oops: :oops: :oops:

Имамо ми једног лика у школи..тако је изфеминизиран да ти се живот смучи.Стално се дружи са девојкама,облачи тесне мајичице и панталоне.Подсећа ме на Жељка Јоксимовића .

:P :P :P :P

Једном сам га гледала док је вежбао неку кореографију са девојкама,за приредбу у школи..Страва и ужас,само то могу да кажем.То је врцкање,бацакање...фуј :P А да...најјаче је било кад је кренуо да броји..има неки танак гласић...."Идемооо један , двааа..."
Умрла сам :lol: :lol: :lol: :lol:
 
MinM_4Life:
joGooOOD:
juce sam se vratila sa 1 putovanja u kome je bio jedan femenizirani "tetreb" :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: Imao je svaki dan gelom zalizanu cubu na sred glave(malu),cupao je obrve i govorio onako nnnnnajgore pederski iz will and grace "HeeJ",pritom je bio opcinjen britni sperms i stalno nas ubedjivaop kako je ona inn :evil: :x :x

Mislim da on nije SAMO isfeminiziran... :roll:

isao je sada s klubom ujedinjenih nacija...pa ako jeste--->TAJ JE!!! 8)
 
Ja sam imao jednog "ortaka" u srednjoj koji je bio takav,oblacenje,govor,druzenje sa devojkama a ne sa nama... Glavna fora je bila sto sam na svim ekskurzijama bio sa njim u sobi i sa jednim ortakom jer njega jadnog niko nije hteo :? Ali lik je bio sasvim ok,on je gledao svoja posla mi svoja i lepo smo se slagali.Inace ja takve tipove ne podnosim i ako mi dopadnu saka... :twisted:
 
Ma ne znam,.. ne mora to uvek biti antipaticno...
Ja bas ne volim to kada decak NIJE gay, ali drzi do svog izgleda preterano, onako izgleda napaljeno, uobrazeno, sa nekom fensi poluotkopcanom kosuljicom, tesnim farmerkama, e meni je to feminiziran tip(u negativnom smislu).Takvi se obicno setaju po diskotekama, svi ko klonirani Bojan Marovici i pevaju pazi s kime spavas..........uzas
A ako je neki decko samo malo fin i voli da se druzi sa devojcicama, ja to bas volim... pa i moj jedan od boljih drugova je takav i ja bas takvog volim i gotivim...nije on gay, naravno da nije, ali je dobar, druzi se sa devojkama, i uvek je tu kada treba neki savet...
 

Back
Top