kako do brzeg interneta,pomozite

mirosl-@-v

Početnik
Poruka
25
LJudi imao bih neka pitanja oko interneta.Zanima me kako je moguce da dodje do brzeg protoka informacija.Imam operu.Cesto mi se desava da nekako zaglavi,kao da se smrzne slika.Za to vreme ikonica pored sata,koja pokazuje internet vezu je tamno plava,a ne svetlo plava kako bih trebalo.Uradijo sam proveru i spyware,i na ad-aware,takodje imam i spybot program,i avast anti virus.I za sada je u granicama regularnog.Dali postoji nacin da se ubrza internet.A takodje mi cesto i sam diskonektuje.Potrosim vreme za cas,skoro da nista i nevidim.Sta bih,mogao biti uzrok,da li je to normalno,i da li ima resenja.Hvala unapred.
 
Kilkni na ikonicu za uspostavljanje veze,kada se pojavi prozor klikni na svojstva pa na opcije i tu podesi da ti je vreme mirovanja pre prekida veze NIKAD. A mozda postoji i ogranicenje kod tvog provajdera da ukoliko si neaktivan(nema protoka informacija) provajder te automatski iskljuci.
Kada se diskonektujes proveri podizanjem slusalice dali se stvarno diskonektovao.
Instaliraj program koji sam preporucio u Sigurnost i zastita (antidialer).
 
zokky:
Kilkni na ikonicu za uspostavljanje veze,kada se pojavi prozor klikni na svojstva pa na opcije i tu podesi da ti je vreme mirovanja pre prekida veze NIKAD. A mozda postoji i ogranicenje kod tvog provajdera da ukoliko si neaktivan(nema protoka informacija) provajder te automatski iskljuci.
Kada se diskonektujes proveri podizanjem slusalice dali se stvarno diskonektovao.
Instaliraj program koji sam preporucio u Sigurnost i ztita (antidialer).
.Hvala sad je bolje.Skinuo sam onu antidialer zastitu,i nekako se snasao.Tamo pise da je potrebno da bude INTERNET EXPLORER 5.0 najmanje.Ja imam operu ove verzije
Verzija 7.54
Forma 3869
Platforma Win32
Sistem Windows XP

Java Sun Java Runtime Environment version 1.4
VoiceXML Plugin not availa. DA li to ima veze? Isto mi tako kaze,da biram medjunarodni broj,verovatno sto je hrvatski sajt,pa su nasi brojevi prema njihovom,prirodno medjunarodni.Inace sam program je sasvim ok.i svima ga preporucujem.
 

Back
Top