CEDOMIR JOVANOVIC

Tacno daje izmisljeno i sebi dize cenu... mada ja bih voleo da je sve to istina i da taj ne omane... Ruka mu se pozlatila.

Ako i dodje da Ceda vrisne, sta bi covek mogao da misli osim da je izmirenje mafijaskih dugova.
 
Nemam nimalo dobro mišljenje o Jovanoviću, najbolje bi bilo kada bi prestao da smara sa svojim pričama deteta kome su oduzeli igračku, i kada bi sam, bez tuđih uticaja, shvatio da mu je vreme da se udalji sa političke scene u Srbiji. Ali mu ne treba želeti zlo, pogotovu što bi se nakon toga pojavio neki novi Čedica, koji bi se uzdizao na temeljima 'legende' o liku i delu svog prethodnika. Neka ovaj sadašnji sam ode i neka mu bude kako mu je suđeno, po zasluzi.
 
Kakva je uloga Branislava Puhala?
11. februar 2005. | 11:21 -> 12:37 | Izvor: B92, "Politika"

Beograd -- B92 traži potvrdu tvrdnji da je načelnik bezbednosti u Gardijskoj brigadi bivši šef obezbeđenja Ratka Mladića.

Vladimir Popović je u emisji "Insajder" tvrdio da je Vojska čuvala Ratka Mladića. Branislav Puhalo je bio šef obezbeđenja Ratka Mladića, a sada se nalazi na crnoj listi Evropske unije – listi onih koji pomažu ratne zločince, zbog čega im je i zabranjen ulazak u Uniju.

Popovićeve tvrdnje da je Puhalo načelnik bezbednosti u Gardijskoj brigadi na Topčederu demantovao je nekadašnji prvi čovek vojske, general Branko Krga. "Ma, ne, ma kakvi, nema govora, ma takav ni ne postoji. Uostalom, zovite Generalštab i neka oni daju i zvaničnu potvrdu ovoga, jer sam ja penzionisan", rekao je Krga.

Međutim, 13. januara ove godine, na suđenju za ubistvo Zorana Đinđića, kao svedok pojavio se vojnik po ugovoru Siniša Glišić, koji je u svom svedočenju, između ostalog, rekao: "Dvanaestog marta bio sam u kasarni Topčider, kada me je pozvao kapetan Branislav Puhalo da ga odvezem u Takovsku ulicu.“

Nakon što je odvezao Puhala, Glišić je imao sudar sa kolima marke "Pasat“ u blizini Gepratove ulice. Podsetimo, automobilom marke pasat navodno su s mesta zločina pobegle ubice premijera Đinđića. Glišić je, takođe, rekao da je taj sudar prijavio policiji na nagovor kapetana bezbednjaka Puhala.

Podsetimo da je predsednik nezavisne komisije koja je istraživala pogibiju u kasarni Topčider, Boža Prelević, nedavno izjavio kako komisija nije mogla da proveri medijske spekulacije da je gardiste ubilo obezbeđenje nekog od haških begunaca koji su se krili u kasarni na Topčideru, jer vojska nije dostavila njihove DNK uzorke.

***************************************************

Klupko je pocelo da se odmotava.
Popovic je ocigledno pricao istinu i sada 15 godina uspostavljani sistem politike, kriminala, zlocinaca, mafijasa... ostaje ogoljen pred ocima javnosti.

Nije ni Cudo sto se pred svedocenje na sudjenju ubicama Zorana Djindjica povecavaju pretnje Cedomiru Jovanovicu i prosiruju na zenu i dete, dok ova mafijaska vlast koja je ubila prethodnog premijera ga ostavlja bez oruzija i to objavljuje u svojim novinama.
 
"Onog što je išao u Šilerovu zbog viših interesa? "

Da, na onog sto je bio na listi za odstrel iste one mafije koju je Kostunica prigrlio 5. Oktobra uvece.
Na onog sto je isao u Kulu kada je JSO pretio drzavnim udarom, kada je Kostunica podrzao protest i kada je Spasojevic pricao da racuna na Kostunicu.
Na onog sto je imao muda da radi ono sto svi ostali nisu smeli.

I zato mu danas kada je mafija koj je ubila Zorana na celu sa Kostunicom na vlasti njemu salju slike deteta sa pretnjama da ce ga ubiti., Priznanice za "parcele" na ime njegoivog deteta i zene.

Zato sto u ovoj zemlji kojom vladaju Kostinica, Tomic, Bulatovic, Amfilohije, SANU, ratni zlocinci i ostala mafija svi oni koji se protive njihovom upropastavanju Srbije moraju biti fizicki eliminisani.
 
"Na onog sto je isao u Kulu kada je JSO pretio drzavnim udarom, kada je Kostunica podrzao protest i kada je Spasojevic pricao da racuna na Kostunicu.
Na onog sto je imao muda da radi ono sto svi ostali nisu smeli"


My name is Bond, Ceda Bond!
 
Djindjic je ubijen jer je trebalo da za par dana "preuzme" vojsku...

DOS, a samim tim i Ceda, je porazen i oni Kostunici i kompaniji ne mogu nista...zato mislim da ga nece ubiti...

zato ga i maltretiraju ovako...
 
DellBoy-011:
Ja@ti:
jeny:
SRAM TE BILO !!!!!!! PA ZBOG TAKVIH KAO TI VECNO CE SRBIJA DA BUDE U BUNARU >>>>>
mislis na cedu, i ja tako mislim :wink:

a jel mislimo na istog Čedu?
Onog što je išao u Šilerovu zbog viših interesa?
:roll:

Ma nije to taj Ceda. Taj koji je isao u Silerovu, on je isao kod Dalaj Lame... zbog duhovnosti.

Mi ovde govorimo o nekom drugom Cedi.
 
i, da li zaista ovde neko misli da se slucajno pojavio beba, da je slucajno otvorio jadnik dusu, da je slucajno ispricao sve ove poluistine,da je slucajna navodna hajka na cedu, sve u ovom trenutku :?:
 
Alan Smithee:
"Onog što je išao u Šilerovu zbog viših interesa? "

Da, na onog sto je bio na listi za odstrel iste one mafije koju je Kostunica prigrlio 5. Oktobra uvece.
Na onog sto je isao u Kulu kada je JSO pretio drzavnim udarom, kada je Kostunica podrzao protest i kada je Spasojevic pricao da racuna na Kostunicu.
Na onog sto je imao muda da radi ono sto svi ostali nisu smeli.

I zato mu danas kada je mafija koj je ubila Zorana na celu sa Kostunicom na vlasti njemu salju slike deteta sa pretnjama da ce ga ubiti., Priznanice za "parcele" na ime njegoivog deteta i zene.

Zato sto u ovoj zemlji kojom vladaju Kostinica, Tomic, Bulatovic, Amfilohije, SANU, ratni zlocinci i ostala mafija svi oni koji se protive njihovom upropastavanju Srbije moraju biti fizicki eliminisani.
Ma ipak ne mislimo na istog Čedu?
Jel to onaj sto ga je Spasojević zvao telefonom i oslovljavao sa: MALI?
Jel to onaj koji je sa pokojnim premijerom(o pokojniku sve najbolje) dogovarao sa Legijom da se ne mešaju u "revoluciju"?
Jel to onaj što su mu "prijatelji" poklonili džip?
Jel to onaj od kojeg se i sopstvena stranka odrekla?
 
Nexus 6:
Djindjic je ubijen jer je trebalo da za par dana "preuzme" vojsku...

DOS, a samim tim i Ceda, je porazen i oni Kostunici i kompaniji ne mogu nista...zato mislim da ga nece ubiti...

zato ga i maltretiraju ovako...
kako bi je preuzeo sa funkcije na kojoj je bio,koliko je poznato premijer srbije nikada nije bio vrhovni komandant vojske SCG , a sto bi neko ubio cedu, mislim stvarno je smesna prica :lol:
 
Ja@ti:
"kako bi je preuzeo sa funkcije na kojoj je bio,koliko je poznato premijer srbije nikada nije bio vrhovni komandant vojske SCG "

Nas je problem sto ljudi koji se bave politikom, pa makar na internet forumima se njom bave na usko stranacki nacin ispod koga kada zagrebes shvatis da su oni potpuno neznalice kjoje pojma nemaju o cemu pricaju.

Par dana nakon ubistva Zorana Djindjica je bilo planirano stvaranje vlade zajednice SCG kada bi Zivkovic postao Premijer i to bi bio pocetak kraja za ratnozlocinacku bandu i mafiju koja je i izvela taj atenmtat i koju je DSS kao "mafijaska majka" u Srbiji podrzavao.

"a sto bi neko ubio cedu, mislim stvarno je smesna prica "
Prica je tebi smesna jer tebi ne salju pretnje, tebi ne salju slike tvog deteta, tebi ne salju natipse da ce ti ubiti porodicu, tebi nisu prebijali porodicu, tebe nije cela mafija Srbije videla kao najveceg neprijatelja... Ali to ti ne smeta da pokazes koliko malo morala i obraza imas i da se ismevas one kojima se to desava.
Tako je isto pricano i za Zorana Djindjica pre ubistva. Isti obrazac ponasanja, ista retorika, isto odsustvo mozga.

"i, da li zaista ovde neko misli da se slucajno pojavio beba, da je slucajno otvorio jadnik dusu, da je slucajno ispricao sve ove poluistine,da je slucajna navodna hajka na cedu, sve u ovom trenutku "

Uzrok svemu tome je trenutak u kome mafijaska vlast pokusava da opstruise sudjenje ubicama Zorana Djindjica. To je evidentno iz transkriptra razgovora koje ej objavilo Vreme a u kojima se vidi da se ministar Jocic sa Biljanom kajganic dogovara koga ce Bagzi da optuzi u zamenu za ustupke.
Cedino svedocenjue je jako vazno, zato treba sve uciniti da ono bude spreceno.

Dell Boy:

"Jel to onaj sto ga je Spasojević zvao telefonom i oslovljavao sa: MALI?"

To je ono sto je Kurir iz "poverljivih izvora" saznao i sto u ustini ne znaci nista jer su oni imali nadimke za sve politicare.
Medjutim ono sto iz zvanicnih transkripta znamo je da je JSO racunao na Kostunicu kada je protestvovao i pretio drzavnim udarom i jedino od njega primao naredjenja.

"Jel to onaj koji je sa pokojnim premijerom(o pokojniku sve najbolje) dogovarao sa Legijom da se ne mešaju u "revoluciju"? "

Ne, to je premijer sam radio.
Da li bi ti mozda vise voleo da je Legija pobio par hiljada ljudi.
Ako si radikal, ne sumnjam da bi.

"Jel to onaj što su mu "prijatelji" poklonili džip?"

Koji dzip. On se dok je bio na vlasti vozio u drzavnom dzipu kao i svi funkcioneri.
Bolje se ti pitaj odakle Tijanicu pare za najnoviji dzip, za Cedomira se vec sve zna.

"Jel to onaj od kojeg se i sopstvena stranka odrekla?"

Nesto ne vidim da ga se odrekjla.
Koliko ja vidim DS se postarala da u javnosti bude jasno da ona stoji iza zahteva da se njemu obezbedi sigurnost.
 
Ja@ti:
"kako bi je preuzeo sa funkcije na kojoj je bio,koliko je poznato premijer srbije nikada nije bio vrhovni komandant vojske SCG "

Nas je problem sto ljudi koji se bave politikom, pa makar na internet forumima se njom bave na usko stranacki nacin ispod koga kada zagrebes shvatis da su oni potpuno neznalice kjoje pojma nemaju o cemu pricaju.

Par dana nakon ubistva Zorana Djindjica je bilo planirano stvaranje vlade zajednice SCG kada bi Zivkovic postao Premijer i to bi bio pocetak kraja za ratnozlocinacku bandu i mafiju koja je i izvela taj atenmtat i koju je DSS kao "mafijaska majka" u Srbiji podrzavao.

"a sto bi neko ubio cedu, mislim stvarno je smesna prica "
Prica je tebi smesna jer tebi ne salju pretnje, tebi ne salju slike tvog deteta, tebi ne salju natipse da ce ti ubiti porodicu, tebi nisu prebijali porodicu, tebe nije cela mafija Srbije videla kao najveceg neprijatelja... Ali to ti ne smeta da pokazes koliko malo morala i obraza imas i da se ismevas one kojima se to desava.
Tako je isto pricano i za Zorana Djindjica pre ubistva. Isti obrazac ponasanja, ista retorika, isto odsustvo mozga.

"i, da li zaista ovde neko misli da se slucajno pojavio beba, da je slucajno otvorio jadnik dusu, da je slucajno ispricao sve ove poluistine,da je slucajna navodna hajka na cedu, sve u ovom trenutku "

Uzrok svemu tome je trenutak u kome mafijaska vlast pokusava da opstruise sudjenje ubicama Zorana Djindjica. To je evidentno iz transkriptra razgovora koje ej objavilo Vreme a u kojima se vidi da se ministar Jocic sa Biljanom kajganic dogovara koga ce Bagzi da optuzi u zamenu za ustupke.
Cedino svedocenjue je jako vazno, zato treba sve uciniti da ono bude spreceno.

Dell Boy:

"Jel to onaj sto ga je Spasojević zvao telefonom i oslovljavao sa: MALI?"

To je ono sto je Kurir iz "poverljivih izvora" saznao i sto u ustini ne znaci nista jer su oni imali nadimke za sve politicare.
Medjutim ono sto iz zvanicnih transkripta znamo je da je JSO racunao na Kostunicu kada je protestvovao i pretio drzavnim udarom i jedino od njega primao naredjenja.

"Jel to onaj koji je sa pokojnim premijerom(o pokojniku sve najbolje) dogovarao sa Legijom da se ne mešaju u "revoluciju"? "

Ne, to je premijer sam radio.
Da li bi ti mozda vise voleo da je Legija pobio par hiljada ljudi.
Ako si radikal, ne sumnjam da bi.

"Jel to onaj što su mu "prijatelji" poklonili džip?"

Koji dzip. On se dok je bio na vlasti vozio u drzavnom dzipu kao i svi funkcioneri.
Bolje se ti pitaj odakle Tijanicu pare za najnoviji dzip, za Cedomira se vec sve zna.

"Jel to onaj od kojeg se i sopstvena stranka odrekla?"

Nesto ne vidim da ga se odrekjla.
Koliko ja vidim DS se postarala da u javnosti bude jasno da ona stoji iza zahteva da se njemu obezbedi sigurnost.
 
uskostranacke interese ovde pokazujes upravo ti, kazem ti lepo da nikada premijer nije upravljao niti bi upravljao vojskom SCG,price tipa on bi ovo on bi ono iz bebinih usta su bukvalno smesne, druga stvar koja je smesna je zasto beba to prica sada kada su u sablji uhapsili onoliki broj ljudi, dakle, da je bilo dokaza za ovakve tvrdnje sve bi ih on tada sredio, pa pobogu, on je bio na vlasti a ne opozicija u vreme o kojem prica ili ga je djiki izbacio pre, to vec ti :wink: tako upucen u pricu bolje znas, i, na kraju, zasto si toliko besan i toliko se ljutis na ljude koji misle drugacije o tvom omiljenom cedi koga ste izbacili jadnicka iz stranke, slucajno :!: i sada ga slucajno :!: branite svim srcem,
 
DellBoy-011:
Alan Smithee:
"Onog što je išao u Šilerovu zbog viših interesa? "

Da, na onog sto je bio na listi za odstrel iste one mafije koju je Kostunica prigrlio 5. Oktobra uvece.
Na onog sto je isao u Kulu kada je JSO pretio drzavnim udarom, kada je Kostunica podrzao protest i kada je Spasojevic pricao da racuna na Kostunicu.
Na onog sto je imao muda da radi ono sto svi ostali nisu smeli.

I zato mu danas kada je mafija koj je ubila Zorana na celu sa Kostunicom na vlasti njemu salju slike deteta sa pretnjama da ce ga ubiti., Priznanice za "parcele" na ime njegoivog deteta i zene.

Zato sto u ovoj zemlji kojom vladaju Kostinica, Tomic, Bulatovic, Amfilohije, SANU, ratni zlocinci i ostala mafija svi oni koji se protive njihovom upropastavanju Srbije moraju biti fizicki eliminisani.
Ma ipak ne mislimo na istog Čedu?
Jel to onaj sto ga je Spasojević zvao telefonom i oslovljavao sa: MALI?
Jel to onaj koji je sa pokojnim premijerom(o pokojniku sve najbolje) dogovarao sa Legijom da se ne mešaju u "revoluciju"?
Jel to onaj što su mu "prijatelji" poklonili džip?
Jel to onaj od kojeg se i sopstvena stranka odrekla?

Ma ti pricas o nekom drugom Cedi, koji je sada na Tibetu i posvetio se budizmu i nirvani.

Ovde se govori o Cedi pekaru koji trguje sa belim brasnom i koji se brine da narod ima 'leba.
 
DellBoy-011:
Ahaaaa....to je onaj Čeda-pekar koji je nosio peciva Spasojeviću u CZ kad ga je posećivao desetak puta, dovodio zenu i decu....

I koji je jedini objasnio zasto je tamo isao i to ne 10 puta nego dva puta i kome su kasnije ti taj isti Spasojevic i Legija plamnirali smaknuce dok su Tomic i Bulatovic sa njima sastancili u zgradi generalstaba, obecavali im da se vojska nece mesati i dok je Spasojevic primao naredjenja od Kostunice.

Seti se samo protesta JSOa i ko je tada isao u Kulu da se suprotstavi mafiji.

Istina ipak na kraju izadje na videlo bez obzira koliko DSSovsko-mafijaskih novinara, Kurira, NINova, Evropi i ostalih se trudilo.

Nije slucajno da je mafija ubila Djindjica, a ne Kostunicu. Tu se najbolje vidi ko im je bio po volji.
 
================================================================================================================
Kazanova:
DellBoy-011:
Alan Smithee:
"Onog što je išao u Šilerovu zbog viših interesa? "

Da, na onog sto je bio na listi za odstrel iste one mafije koju je Kostunica prigrlio 5. Oktobra uvece.
Na onog sto je isao u Kulu kada je JSO pretio drzavnim udarom, kada je Kostunica podrzao protest i kada je Spasojevic pricao da racuna na Kostunicu.
Na onog sto je imao muda da radi ono sto svi ostali nisu smeli.

I zato mu danas kada je mafija koj je ubila Zorana na celu sa Kostunicom na vlasti njemu salju slike deteta sa pretnjama da ce ga ubiti., Priznanice za "parcele" na ime njegoivog deteta i zene.

Zato sto u ovoj zemlji kojom vladaju Kostinica, Tomic, Bulatovic, Amfilohije, SANU, ratni zlocinci i ostala mafija svi oni koji se protive njihovom upropastavanju Srbije moraju biti fizicki eliminisani.
===================================================================================================================


NEEEEE! To je onaj isti glupi Ceda, dete iz komunisticke porodice, dete koje je zbog viska maste zavrsilo dramaturgiju[i] na Fakultetu za pozoriste film i RTV, iako ga se niko ni iz jedne klase ne seca, iako nikada nije napisao nijedno dramsko delo[/i] a to mu je posao, tj. zanimanje. Jedino je smisljao kako sprovesti patolosku potrebu da se dodje do mnogo novca i mnogo vlasti...prema tome to sto je on u politici smisljao iz pozicije dramaturga je na nivou veoma providnog SKECA... tako je i prosao
 

Back
Top