Muskarci....duga veza....sta dalje?

prasatko

Početnik
Poruka
17

Mislim da ne govorim samo u svoje ime. Duga veza neminovno dolazi do pitanja: sta dalje?
Ukoliko ste osoba kao ja, koja jos zeli da istrazuje u zivotu, putuje, trosi SAMO NA SEBE, ne planira nista dalje od popodnevne kafice sa prijateljima i egzoticnog letovanja, kako resiti da napravis tako ozbiljan presek.
Kako znati da je prava/prav :?:
 
divlja-u-srcu:
Pa znas da je pravi kad ludacki pozelis da mu rodis BEBU! 8)
da li to vazi i za muskarce? :wink: kako znati? pretpostavljam da ce svako znati za sebe... pod uslovom da su oboje u datom trenutku u zivotnom stadijumu kada je to zanimljivo (duhovno ne fizicki) ako je neko "premlad" ili "prestar" (duhovno) onda od toga nema nista... ako ne ... pa znace sami. moje misljenje je da nema smisla juriti neki brak ako nisu oboje spremni za to... mozda i uspe ali verovatnoca je da ce prsnuti posle manje od 1 zemaljske godine... :(
 
Tesko je reci ko je prava osoba a ko ne,uvek postoje i postojace neke nedoumice.Pa niko nije savrsen...Zato lepo sedi i razmisli zbog cega ZA a zbog cega PROTIV.Ili kreni korak dalje u vezi,ili batali sve(najgore je otezati vezu u nedogled,ako nemas predstavu o tome sta stvarno zelis).
 
Hammerhead:
divlja-u-srcu:
Pa znas da je pravi kad ludacki pozelis da mu rodis BEBU! 8)
da li to vazi i za muskarce? :wink: kako znati? pretpostavljam da ce svako znati za sebe... pod uslovom da su oboje u datom trenutku u zivotnom stadijumu kada je to zanimljivo (duhovno ne fizicki) ako je neko "premlad" ili "prestar" (duhovno) onda od toga nema nista... ako ne ... pa znace sami. moje misljenje je da nema smisla juriti neki brak ako nisu oboje spremni za to... mozda i uspe ali verovatnoca je da ce prsnuti posle manje od 1 zemaljske godine... :(
ma odakle vam ideja da je pravi kad pozelis da mu rodis bebu, a sto se gomila onda razvodi jos u prvoj drugoj godini braka
 
e,pa sve to nije samo muski problem!generalno nas je prevelik broj koji smo na neki nacin "razmazeni" i ne zelimo da se menjamo ni zbog koga i ni zbog cega i nedamo svoju kaficu sa prijateljima i svoj novcanik i svoje slobodno vreme i svoj mir i svoje glupe navike nikome!i sto smo stariji sve teze pristajemo na kompromis! da li je pravi/-a,nije sigurno,jer takvo sta ne postoji.moze da bude jedino bas ta osoba koja ce hteti da se malko menja zbog tebe,kao i ti zbog nje jer cete shvatiti da vam je to sto imate zajedno bitnije od svih glupih navika u zivotu! :wink:
 
Jos ako je odnos izgradjen na poverenju, kao i na primer njen koja pita "a kuda i ko me vodi vecars?" u sred duge veze. Onda je to polemika za sveopstu opsirnu diskusiju...sa odgovarajucim akcentom na pravom. :lol: Pa se tu jos onda ubace neke bebe i razvodi i navike...itd...itd... :wink:
 
peach:
e,pa sve to nije samo muski problem!generalno nas je prevelik broj koji smo na neki nacin "razmazeni" i ne zelimo da se menjamo ni zbog koga i ni zbog cega i nedamo svoju kaficu sa prijateljima i svoj novcanik i svoje slobodno vreme i svoj mir i svoje glupe navike nikome!i sto smo stariji sve teze pristajemo na kompromis! da li je pravi/-a,nije sigurno,jer takvo sta ne postoji.moze da bude jedino bas ta osoba koja ce hteti da se malko menja zbog tebe,kao i ti zbog nje jer cete shvatiti da vam je to sto imate zajedno bitnije od svih glupih navika u zivotu! :wink:

je l si ti pristala na kompromis
pa sta mene ionako niko nce tako da sam mirna:)
 
jagodica:
peach:
e,pa sve to nije samo muski problem!generalno nas je prevelik broj koji smo na neki nacin "razmazeni" i ne zelimo da se menjamo ni zbog koga i ni zbog cega i nedamo svoju kaficu sa prijateljima i svoj novcanik i svoje slobodno vreme i svoj mir i svoje glupe navike nikome!i sto smo stariji sve teze pristajemo na kompromis! da li je pravi/-a,nije sigurno,jer takvo sta ne postoji.moze da bude jedino bas ta osoba koja ce hteti da se malko menja zbog tebe,kao i ti zbog nje jer cete shvatiti da vam je to sto imate zajedno bitnije od svih glupih navika u zivotu! :wink:

je l si ti pristala na kompromis
pa sta mene ionako niko nce tako da sam mirna:)
da,pristala sam.ja sam uvek za kompromis,posebno kad procenim da je neko vredan toga.al' on nije bio za kompromis i ne verujem da ce ikad biti,ni sa mnom ni sa nekom drugom.tako da,mozda sam ga precenila... :cry:
 
Clockfixer:
Ma zar je bitno da li je osoba prava... Krenes pa sta bude. Sve je rizik... A muka mi je od sonjavaca koji sve mere deset puta pa onda nesto rade.... Imaj muda budi musko.... A zene valjda znaju sta hoce... A svaki muskarac ima mana. Samo je pitanje koje su...

Totalna podrshka!!! Sajdzhija mudro zbori! To je neshto za shta treba imati cojonas! Zagrizi metak, ionako najbolje stvari u zhivotu dolaze samo onima koji imaju hrabrosti. Idesh li uvek na sigurno, nikad netjesh zhiveti svoj zhivot. Pre tjesh biti kao neki pasivni posmatrach koji na TV-u posmatra svoj zhivot, vetj izrezhiran i snimljen.
 
peach:
e,pa sve to nije samo muski problem!generalno nas je prevelik broj koji smo na neki nacin "razmazeni" i ne zelimo da se menjamo ni zbog koga i ni zbog cega i nedamo svoju kaficu sa prijateljima i svoj novcanik i svoje slobodno vreme i svoj mir i svoje glupe navike nikome!i sto smo stariji sve teze pristajemo na kompromis! da li je pravi/-a,nije sigurno,jer takvo sta ne postoji.moze da bude jedino bas ta osoba koja ce hteti da se malko menja zbog tebe,kao i ti zbog nje jer cete shvatiti da vam je to sto imate zajedno bitnije od svih glupih navika u zivotu! :wink:

Kazhu: veza i brak su prilagodjavanje. Jesu, ali prekosutra. Prava ljubav i prava veza se baziraju na tome da nekog volish BASH zato shto je takav kakav je- bez ikakve zhelje da ga menjash. Ako nekog iskreno volish, onda su ti simpatichne i njegove/njene mane. Bar je to moje iskustvo.
 
prospero:
peach:
e,pa sve to nije samo muski problem!generalno nas je prevelik broj koji smo na neki nacin "razmazeni" i ne zelimo da se menjamo ni zbog koga i ni zbog cega i nedamo svoju kaficu sa prijateljima i svoj novcanik i svoje slobodno vreme i svoj mir i svoje glupe navike nikome!i sto smo stariji sve teze pristajemo na kompromis! da li je pravi/-a,nije sigurno,jer takvo sta ne postoji.moze da bude jedino bas ta osoba koja ce hteti da se malko menja zbog tebe,kao i ti zbog nje jer cete shvatiti da vam je to sto imate zajedno bitnije od svih glupih navika u zivotu! :wink:

Kazhu: veza i brak su prilagodjavanje. Jesu, ali prekosutra. Prava ljubav i prava veza se baziraju na tome da nekog volish BASH zato shto je takav kakav je- bez ikakve zhelje da ga menjash. Ako nekog iskreno volish, onda su ti simpatichne i njegove/njene mane. Bar je to moje iskustvo.

Pa jesu prilagodjavanje...u sustini moras neke svoje osobine uskladiti, a da ne pricam kada se radi o drugom bicu.Nije dovoljno samo imati nezna osecanja prema nekome
 
prasatko:

Mislim da ne govorim samo u svoje ime. Duga veza neminovno dolazi do pitanja: sta dalje?
Ukoliko ste osoba kao ja, koja jos zeli da istrazuje u zivotu, putuje, trosi SAMO NA SEBE, ne planira nista dalje od popodnevne kafice sa prijateljima i egzoticnog letovanja, kako resiti da napravis tako ozbiljan presek.
Kako znati da je prava/prav :?:

Prava je ako ne lupas glavu na to pitanje...ako se mislis onda nije. Naravno, pretopstavka je da dovoljno poznajes sebe.
 

Back
Top