Biznis

Postovanje,

znam da moj naslov zvuci izazovno ali to mi je i bio cilj.

S' druge strane gledajuci nisam neozbiljno navela ono uvezi biznisa.

Trenutno se bavim gradjevinskim radovima i trgovinom artikala za kojima ima potraznja na trzistu.

Ja sam inace sa Kosova,
moj je moto da ove ekipe koje posedujem mogu dalje i sire uposliti po ostalim krajevima bivse Jugoslavije a pogotovo sam zainteresovana za inostranstvo.

Zamolila bih te da se javis, ako si zainteresovan za saradnju.


Pozdrav
 
Madam Tiso:
Postovanje,

znam da moj naslov zvuci izazovno ali to mi je i bio cilj.

S' druge strane gledajuci nisam neozbiljno navela ono uvezi biznisa.

Trenutno se bavim gradjevinskim radovima i trgovinom artikala za kojima ima potraznja na trzistu.

Ja sam inace sa Kosova,
moj je moto da ove ekipe koje posedujem mogu dalje i sire uposliti po ostalim krajevima bivse Jugoslavije a pogotovo sam zainteresovana za inostranstvo.

Zamolila bih te da se javis, ako si zainteresovan za saradnju.


Pozdrav
ja ne znam sta hoces,napisi precizno ako moze.
 
Madam Tiso:
Trenutno se bavim gradjevinskim radovima i trgovinom artikala za kojima ima potraznja na trzistu.

Ja sam inace sa Kosova,
moj je moto da ove ekipe koje posedujem mogu dalje i sire uposliti po ostalim krajevima bivse Jugoslavije a pogotovo sam zainteresovana za inostranstvo.
Ovo zvuči kao trgovina belim robljem, oružjem, drogom i sve u tom stilu, sa sve izradom betonskih cipelica i uzemljenjem.
 
DisMisaL:
Madam Tiso:
Trenutno se bavim gradjevinskim radovima i trgovinom artikala za kojima ima potraznja na trzistu.

Ja sam inace sa Kosova,
moj je moto da ove ekipe koje posedujem mogu dalje i sire uposliti po ostalim krajevima bivse Jugoslavije a pogotovo sam zainteresovana za inostranstvo.
Ovo zvuči kao trgovina belim robljem, oružjem, drogom i sve u tom stilu, sa sve izradom betonskih cipelica i uzemljenjem.

i meni isto zvuci kao takva varijanta....moramo da je pitamo jel daje BESU?
 
Ja sam recruitment consultant, razmisljam da pocnem da zaposljavam ljude iz Srbije u EU (najvise UK i Ireland) kao samostalne (pod)izvodjace gradjevinskih radova, moguce je. To znaci da ti ako imas firmu i ekipu kod tebe zaposlenih ljudi mozes da ih iznajmis stranim firmama.
Zainteresovan sam bas da pronadjem firme kao sto si verovatno ti, mozemo da napravimo posao vec u narednim mesecima. Pusti mi mail sa detaljima, molim.
 
E bas se ovih dana mislim na tu temu (gradjevina), pa me interesuje, ako Vam nije tesko, da mi odgovorite na nekoliko pitanja: po kojoj (orjentaciono) ceni izvodite radove 'kljuc u ruke' u Srbiji, da li izvodite u Beogradu i okolini, da li radite na visespratnicama, sta od opreme imate, da li radite na moru (CG)? (Imam jednu ponudu pa se preracunavam.) Hvala na eventualnom odgovoru.
 

Back
Top