Najveci Post

Profimare

Elita
Poruka
22.332
Gledajuci razne postove na ovom forumu(posebno od jedne devojke) dobio sam ideju da postavim pitanje koje glasi... Ko pise najvece postove od svih forumasa?? Ko je moj favorit i ko mi je dao inspiraciju... cucete kasnije :wink:
 
beh, Mortishaaa je neprikosnovenaLoooooL(((8... mada sam ja njoj rekao sta mislim o tim njenim kilometarskim postovima OOps OoOPs OopS ipak, u svetu ludih, normalni su ludi... :pPpppPPP
 
da... ali snezna razvuce pricu... pa se zadrzi na nekih 30 redova... a milica kada dohvati da citira, jedino sta mozes da radis je da skrolujesh misa na dole... i skrolujesh, i skrolujesh... :roll:

:P
 
DJ_MaRe:
beh, Mortishaaa je neprikosnovenaLoooooL(((8... mada sam ja njoj rekao sta mislim o tim njenim kilometarskim postovima OOps OoOPs OopS ipak, u svetu ludih, normalni su ludi... :pPpppPPP
hejj...kad sam samo onako preletjela ochima preko posta, uchinilo mi se da je Milica pisala :pPpp
hihih ((:
elem...ja obozhavam veeejike postove... (; i josh ako su zanimljivi... (; Milica, Stasha, Milena, Electra...m savrsheno... (8
ipak, Milica pishe bash bash najvecje postove, barem na tinejdzerima... (:
 

Back
Top