Problem sa drugaricom!

Lucky_Charm

Domaćin
Poruka
3.869
Hello...
Razmisljala sam da li da izlozim svoj problem ovde, vama na forumu ili da pisem nekom casopisu, ali smatram da je ovo bolje resenje, jer znam da ce odgovori biti realniji! :D
Imam najbolju drugaricu vec 3-4 godine, iz osnovne... idemo zajedno i u srednju, sedimo zajedno u klupi... bla bla bla... sve sto ide sa tim terminom "najbolje drugarice"... medjutim u poslednje vreme imam neku odvratnu zelju da, bar na neko vreme, prekinem da se druzim sa njom... Malo da je distanciram od sebe... Uzrok tome je sto poslednjih godinu dana ona privlaci paznju svih momaka, i cesto ih menja (nije ona kriva, oni nju ispale, pa ubrzo nadje drugog), dok ja samo sedim i slusam njene "ljubavne jade"... Obe smo veoma lepe, pametne i duhovite devojke, svaka na svoj nacin, ali meni stvarno nije jasno zasto svi tipovi prilaze samo njoj? Muka mi je vise da sedim u njenoj senci, da slusam kako se super provela sa tim i tim, a da ja o tome samo sanjam... Ja sam imala dve "vezice" na jedno vece (u toku tih godinu dana, ranije sam imala vise veza)... Zapravo prva je bila kad sam bila na Zlatiboru (i to se desilo samo zato sto sam ja njemu prisla), a druga na jedno vece u diskoteci... posle toga, opet nishta...
Svuda idemo zajedno, zajedno se i vracamo... ali ja vidim da u diskoteci, kaficu, svejedno; "svi" gledaju u nju, a nijedan u mene... Ona je slatka devojka, duge kovrdzave kose, mrsava... ja sam takodje slatka (ovo ne treba da bude narcizoidno :D ), visoka, malo vise atletski gradjena, i nemam pojma... Pomislila sam, i drugaricama me je uveravala u to, da njoj ustvari svi prilaze zbog njenog oblacenja, koje je... pa... pomalo droljasto, cak i u skoli; dok se ja oblacim ili sportski ili, sto kazu - casual.
Nemojte mi samo reci "pa oblaci se i ti kao ona", jer ja zaista ne bih da se spustam na taj nivo... mislim, ja nju postujem i ne mislim o njoj nihsta lose zbog tog oblacenja, jer znam da je pametna i dobra, ali...
Ne znam, u cemu je problem? Volela bih da mi momci kazu sta je u pitanju, jer oni su ti koji gledaju i prilaze... Zar ce zaista svaki momak, ako vidi devojke u nekom klubu, jedna malo vise slobodnije obucena, a druga pa - normalno; prici ovaj u minicu ili svejedno cemu, bez obzira sto je ova druga devojka zgodnija ili lepsa? Ne znam stvarno...
Ranije su mi momci normalno prilazili bez obzira kako sam obucena i ostalo, al tih poslednjih godinu dana, nemam pojma...
Sta vi mislite, jel bi trebalo malo da ohladim odnose, ili sta...? Jao ni sama vise ne znam, a imam osecaj da cu puci svaki put kad mi ona prica kako ju je muvao neki presladak decko... :( :(
pisite, pomozite... i hvala! :( :oops:
 
Кулиража:
Sasha85:
Ako planiras da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto nju muvaju momci,a tebe ne,onda nisi nikakva drugarica... U tebi je problem,a ne u njoj... I ti si ta koja ne zasluzuje njeno prijateljstvo...
Tacno u centar.
@DJ_MaRe
A pogodi ga i ti.
Sto mi uvek moramo da budemo ti koji ce prvi prici?

pa, recimo, ja ne mogu da cekam da meni neko pridje, jer se to nikad ne desava, pa ja uvek prva pridjem, i meni je super!!
 
MinM_4Life:
Hello...
Razmisljala sam da li da izlozim svoj problem ovde, vama na forumu ili da pisem nekom casopisu, ali smatram da je ovo bolje resenje, jer znam da ce odgovori biti realniji! :D
Imam najbolju drugaricu vec 3-4 godine, iz osnovne... idemo zajedno i u srednju, sedimo zajedno u klupi... bla bla bla... sve sto ide sa tim terminom "najbolje drugarice"... medjutim u poslednje vreme imam neku odvratnu zelju da, bar na neko vreme, prekinem da se druzim sa njom... Malo da je distanciram od sebe... Uzrok tome je sto poslednjih godinu dana ona privlaci paznju svih momaka, i cesto ih menja (nije ona kriva, oni nju ispale, pa ubrzo nadje drugog), dok ja samo sedim i slusam njene "ljubavne jade"... Obe smo veoma lepe, pametne i duhovite devojke, svaka na svoj nacin, ali meni stvarno nije jasno zasto svi tipovi prilaze samo njoj? Muka mi je vise da sedim u njenoj senci, da slusam kako se super provela sa tim i tim, a da ja o tome samo sanjam... Ja sam imala dve "vezice" na jedno vece (u toku tih godinu dana, ranije sam imala vise veza)... Zapravo prva je bila kad sam bila na Zlatiboru (i to se desilo samo zato sto sam ja njemu prisla), a druga na jedno vece u diskoteci... posle toga, opet nishta...
Svuda idemo zajedno, zajedno se i vracamo... ali ja vidim da u diskoteci, kaficu, svejedno; "svi" gledaju u nju, a nijedan u mene... Ona je slatka devojka, duge kovrdzave kose, mrsava... ja sam takodje slatka (ovo ne treba da bude narcizoidno :D ), visoka, malo vise atletski gradjena, i nemam pojma... Pomislila sam, i drugaricama me je uveravala u to, da njoj ustvari svi prilaze zbog njenog oblacenja, koje je... pa... pomalo droljasto, cak i u skoli; dok se ja oblacim ili sportski ili, sto kazu - casual.
Nemojte mi samo reci "pa oblaci se i ti kao ona", jer ja zaista ne bih da se spustam na taj nivo... mislim, ja nju postujem i ne mislim o njoj nihsta lose zbog tog oblacenja, jer znam da je pametna i dobra, ali...
Ne znam, u cemu je problem? Volela bih da mi momci kazu sta je u pitanju, jer oni su ti koji gledaju i prilaze... Zar ce zaista svaki momak, ako vidi devojke u nekom klubu, jedna malo vise slobodnije obucena, a druga pa - normalno; prici ovaj u minicu ili svejedno cemu, bez obzira sto je ova druga devojka zgodnija ili lepsa? Ne znam stvarno...
Ranije su mi momci normalno prilazili bez obzira kako sam obucena i ostalo, al tih poslednjih godinu dana, nemam pojma...
Sta vi mislite, jel bi trebalo malo da ohladim odnose, ili sta...? Jao ni sama vise ne znam, a imam osecaj da cu puci svaki put kad mi ona prica kako ju je muvao neki presladak decko... :( :(
pisite, pomozite... i hvala! :( :oops:

Bolje ti da biras,nego oni da biraju.Samo napred.

Mozda si lepsa mnogo od nje pa muskarci prilaze njoj,jer se svaki plasi previse lepih devojaka.

Znaci,smanji dimenzije svog ega i u pohod na momke.
 
Sasha85:
Ako planiras da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto nju muvaju momci,a tebe ne,onda nisi nikakva drugarica... U tebi je problem,a ne u njoj... I ti si ta koja ne zasluzuje njeno prijateljstvo...

pod 1 nisam uopste rekla da zelim da PRESTANEM da se druzim sa njom, nego da se malo udaljim (u smislu da ne izlazim uvek sa njom, nego nekad kad odlucim da idem u diskot. da odem sa nekom drugaricom bez nje)
a pod 2, ne znas celu pricu, ovo je samo jedan od problema,i nije nishta veliki i ne moze uzrokovati da prekinemo skroz da se druzimo, ima mnogo jacih razloga... Da znas sta mi je sve tokom te 4 godine radila promenio bi misljenje ko je u nasoj prici prava drugarica!
ostalima: Sve je moguce... :D Ja sam i prilazila mmomcima (ne uvek, ali...) i nijedan me nije odbio; nego mi je vise muka da ja njima prilazim... Stvarno ne kontam sta je tako strasno prici devojci i zapoceti razgovor... Pa iako te odbije kao momka, moz misliti - bar imas jos jednu drugaricu!
 
MinM_4Life:
Sasha85:
Ako planiras da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto nju muvaju momci,a tebe ne,onda nisi nikakva drugarica... U tebi je problem,a ne u njoj... I ti si ta koja ne zasluzuje njeno prijateljstvo...

pod 1 nisam uopste rekla da zelim da PRESTANEM da se druzim sa njom, nego da se malo udaljim (u smislu da ne izlazim uvek sa njom, nego nekad kad odlucim da idem u diskot. da odem sa nekom drugaricom bez nje)
a pod 2, ne znas celu pricu, ovo je samo jedan od problema,i nije nishta veliki i ne moze uzrokovati da prekinemo skroz da se druzimo, ima mnogo jacih razloga... Da znas sta mi je sve tokom te 4 godine radila promenio bi misljenje ko je u nasoj prici prava drugarica!
ostalima: Sve je moguce... :D Ja sam i prilazila mmomcima (ne uvek, ali...) i nijedan me nije odbio; nego mi je vise muka da ja njima prilazim... Stvarno ne kontam sta je tako strasno prici devojci i zapoceti razgovor... Pa iako te odbije kao momka, moz misliti - bar imas jos jednu drugaricu!

Nisi to rekla? Izvini... Onda mi se ucinilo... :?
Sve sto si rekla u onom postu,svi su dosli do zakljucka da zelis da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto ti je velika konkurencija... I tako nesto se nikada ne kaze,niti pomislja ("zelim da se udaljim od nje") kada je u pitanju najbolja drugarica... Najbolja drugarica je ipak najbolja drugarica... I kakva god da je... Trebalo bi da je prihvatis takvu...
Udaljiti... Prestati da se druzis.. Isto.. Kada je u pitanju takvo prijateljstvo...

I jos nesto...
Ja sam zensko!
 
Sasha85:
MinM_4Life:
Sasha85:
Ako planiras da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto nju muvaju momci,a tebe ne,onda nisi nikakva drugarica... U tebi je problem,a ne u njoj... I ti si ta koja ne zasluzuje njeno prijateljstvo...

pod 1 nisam uopste rekla da zelim da PRESTANEM da se druzim sa njom, nego da se malo udaljim (u smislu da ne izlazim uvek sa njom, nego nekad kad odlucim da idem u diskot. da odem sa nekom drugaricom bez nje)
a pod 2, ne znas celu pricu, ovo je samo jedan od problema,i nije nishta veliki i ne moze uzrokovati da prekinemo skroz da se druzimo, ima mnogo jacih razloga... Da znas sta mi je sve tokom te 4 godine radila promenio bi misljenje ko je u nasoj prici prava drugarica!
ostalima: Sve je moguce... :D Ja sam i prilazila mmomcima (ne uvek, ali...) i nijedan me nije odbio; nego mi je vise muka da ja njima prilazim... Stvarno ne kontam sta je tako strasno prici devojci i zapoceti razgovor... Pa iako te odbije kao momka, moz misliti - bar imas jos jednu drugaricu!

Nisi to rekla? Izvini... Onda mi se ucinilo... :?
Sve sto si rekla u onom postu,svi su dosli do zakljucka da zelis da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto ti je velika konkurencija... I tako nesto se nikada ne kaze,niti pomislja ("zelim da se udaljim od nje") kada je u pitanju najbolja drugarica... Najbolja drugarica je ipak najbolja drugarica... I kakva god da je... Trebalo bi da je prihvatis takvu...
Udaljiti... Prestati da se druzis.. Isto.. Kada je u pitanju takvo prijateljstvo...

I jos nesto...
Ja sam zensko!
ej sorry, nisam znala... da to je ta drugarica, zasto? :?
 
i jos nesto...
prihvatila sam ja nju odavno, iako je drugi ne bi prihvatili, to se ne dovodi u pitanje.. A ono za konkurenciju... nemam pojma... nije to... nego me cisto zanima sta se odjednom desilo.. Zasto sam ja prestala biti "zanimljiva", a ona je kao mnooogo dobra riba? Ja pretpostavljam da je zbog ponasanja ili oblacenja... al sad... :roll:
 
MinM_4Life:
i jos nesto...
prihvatila sam ja nju odavno, iako je drugi ne bi prihvatili, to se ne dovodi u pitanje.. A ono za konkurenciju... nemam pojma... nije to... nego me cisto zanima sta se odjednom desilo.. Zasto sam ja prestala biti "zanimljiva", a ona je kao mnooogo dobra riba? Ja pretpostavljam da je zbog ponasanja ili oblacenja... al sad... :roll:

Nema veze... ;)

Onako,samo sam se setila te teme... ;)

To tako uvek medju drugaricama... Iako jedna "bolje" izgleda,ovu drugu nekako svi vise primecuju... Ali nije problem u tebi... Ti si svesna toga da dobro izgledas.... Nemas brige znaci... ;) A ona verovatno ima nesto... Stil oblacenja... Stav... Jos ako je plavusa,sve ti je jasno... :lol:
Salim se... ;)

U svakom slucaju... Nije to nista strasno... Situacija ce se sigurno uskoro srediti... ;)
Znam da se lose osecas,tako nesto udara u tvoje samopouzadnje,ali ti mozes sama da promenis to... ;)
 
MinM_4Life:
Sasha85:
Ako planiras da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto nju muvaju momci,a tebe ne,onda nisi nikakva drugarica... U tebi je problem,a ne u njoj... I ti si ta koja ne zasluzuje njeno prijateljstvo...

pod 1 nisam uopste rekla da zelim da PRESTANEM da se druzim sa njom, nego da se malo udaljim (u smislu da ne izlazim uvek sa njom, nego nekad kad odlucim da idem u diskot. da odem sa nekom drugaricom bez nje)
a pod 2, ne znas celu pricu, ovo je samo jedan od problema,i nije nishta veliki i ne moze uzrokovati da prekinemo skroz da se druzimo, ima mnogo jacih razloga... Da znas sta mi je sve tokom te 4 godine radila promenio bi misljenje ko je u nasoj prici prava drugarica!
ostalima: Sve je moguce... :D Ja sam i prilazila mmomcima (ne uvek, ali...) i nijedan me nije odbio; nego mi je vise muka da ja njima prilazim... Stvarno ne kontam sta je tako strasno prici devojci i zapoceti razgovor... Pa iako te odbije kao momka, moz misliti - bar imas jos jednu drugaricu!
meni je ovo malo ruzhan opis prijateljstva...
nekako je sve previshe...ne znam kako da se izrazim... :roll:
sve ono shto si napisala u prvom postu, i ovo ovdje boldovano...
i vjerujem da si na neki nachin ~ljubomorna...a to nije dobro...
): nemoj da vezhesh za nju to shto tebi ~dechki, blah, ne prilaze...to shto nju vole, nema veze sa tobom i sa tvojom lichnoshcju.. (:
mozhda nisam dobro shvatila situaciju...ne znam...sve u svemu, nije dobro za vashe 'prijateljstvo' to shto osjecjash, i to shto mislish o njoj...
i ono za ~droljasto oblachenje... :roll:
hej...p ipak ti je to drugarica..

(;
 
vidi ovako, vecina bica koja se nazivaju muskarcima, kad vide zensko, pravi analizu:
1. Da ne prelazi prag ruznoce
2. Da nije u necijoj pratnji(ovo je jos i diskutabilno)
3. koliko ima izgleda za seks

Generalno gledano, iz nekog razloga, vise se pale na one malo kurvicastije, mada su to onda obicno prosecni tipovi, tako da sta god da ti je ispricala....

A i nije ti to losa ideja da se malo udaljite jedna od druge, mislim da ljudi ne bi trebalo da su preterano zajedno(u svakom smislu).
 
MinM_4Life:
Sasha85:
Ako planiras da prestanes da se druzis sa njom samo zato sto nju muvaju momci,a tebe ne,onda nisi nikakva drugarica... U tebi je problem,a ne u njoj... I ti si ta koja ne zasluzuje njeno prijateljstvo...

pod 1 nisam uopste rekla da zelim da PRESTANEM da se druzim sa njom, nego da se malo udaljim (u smislu da ne izlazim uvek sa njom, nego nekad kad odlucim da idem u diskot. da odem sa nekom drugaricom bez nje)
a pod 2, ne znas celu pricu, ovo je samo jedan od problema,i nije nishta veliki i ne moze uzrokovati da prekinemo skroz da se druzimo, ima mnogo jacih razloga... Da znas sta mi je sve tokom te 4 godine radila promenio bi misljenje ko je u nasoj prici prava drugarica!
ostalima: Sve je moguce... :D Ja sam i prilazila mmomcima (ne uvek, ali...) i nijedan me nije odbio; nego mi je vise muka da ja njima prilazim... Stvarno ne kontam sta je tako strasno prici devojci i zapoceti razgovor... Pa iako te odbije kao momka, moz misliti - bar imas jos jednu drugaricu!

Nemoj zbog momaka da se "hladite", prosto ako mislis da si u senci, mozes da ponekad i izadjes sa drugim ljudima. To ne znaci da hladite prijateljstvo jednostavno niste vezana creva. Uostalom, zdravo je izlaziti sa razlicitim ljudima!

A za to prilazenje - pa momak njoj nije prisao zato sto vidi da je pametnija od tebe ili bilo koga u sobi/mestu nego zato sto misli da moze vise da izvuce za to vece ( sto i jeste poenta prilazenja, retko ko misli da ce prici svojoj srodnoj dusi ).
Samo opusteno, te veze na jedno vece su sht to ne bi trebalo da ti je merilo lepote ili samopouzdanja.
 
hej...
Hvala svima... Ma znam ja da nije zbog pameti i tih stvari,al eto... ma dobro... nadam se da se ova situacija nece nastaviti... i tacno je, da sam mozda ljubomorna... ali ne na njenu lepotu, i koliko je momaka imala, vec jednostavno... ja ni ne zelim da menjam momke cesto, i da imam gomilu vezica na jednu noc, niti da mi stalno prilaze.. samo mi nije jasno kako da nadjem decka, (za duzu vezu) ako je ona stalno oko mene, a svi se lepe za nju...
Svejedno.... hvala :)
 
Sta ste napali devojku....
LJubomora je normalna stvar i zavisi od tvog karaktera koliko ce te pogoditi.
Ako ti je lepo sa drugaricom ,tj ako imate zajednickih tema i ako se dobro slazete ne kvari to zbog zavisti.
Jer uglavnom devojke koje ranije krenu da privlace frajere propadnu kasnije.
Strpi se :D
Ako mislis da dobro izgledas a cudis se zasto ti ne prilaze promeni nesto na sebi.
Ne kazem da se obuces ko drolja ili nesto ali ....
napravi neku otkacenu frizuru,izmesaj stilove na sebi,stavi neku privremenu tetovazicu ili neki detalj, budi posebna i izdvoji se iz mase.
Veruj mi prosla sam i ja kroz tu fazu ljubomore tako da drzim ti palceve :P
 
e,ovako sad,moje misljenje: :wink:

sto se drugarstva tice,nemoj da ga prekidas zbogmomaka jer nisu toga vredni,ta situacija ce se kad tad izmeniti,a prijatelji ostaju!

oblacenje:istina je da momci prilaze provokativnije obucenim devojkama jer one ostavljaju utisak da zele da privuku decka,pa samim tim i oni imaju laksi prolaz,ali po,meni si ti u prednosti jer se obicno takve devojke gledaju na jedno vece....(nije prozivka ni za koga,jednostavno imam mnogo drugova,pa slusam komentare...)


inace,super je to sto ti mozes da pridjes decku (ja sinoc to uradila,i ispaltilo se...al o tome na drugoj temi :wink: )

i na kraju,samo slusaj svoje srce i uradi sta mislis da je najbolje za tebe...a mozes i da popricas sa drugaricom o svom i njenom oblacenju i ponasanju,pa da se i tu nekako uskladite....sad vec pocinjem da pricam gluposti :oops: ,aj srecno!!! :wink:


p.s.mozda se ponavljam,al mrzelo me da citam sve postove...
 
wild_child:
Sta ste napali devojku....
LJubomora je normalna stvar i zavisi od tvog karaktera koliko ce te pogoditi.
Ako ti je lepo sa drugaricom ,tj ako imate zajednickih tema i ako se dobro slazete ne kvari to zbog zavisti.
Jer uglavnom devojke koje ranije krenu da privlace frajere propadnu kasnije.
Strpi se :D
Ako mislis da dobro izgledas a cudis se zasto ti ne prilaze promeni nesto na sebi.
Ne kazem da se obuces ko drolja ili nesto ali ....
napravi neku otkacenu frizuru,izmesaj stilove na sebi,stavi neku privremenu tetovazicu ili neki detalj, budi posebna i izdvoji se iz mase.
Veruj mi prosla sam i ja kroz tu fazu ljubomore tako da drzim ti palceve :P

ma nisu me napali, samo izlazu svoje misljenje... Sem toga ne znaju celu pricu... Ja zbog ovog problema NIKAD ne bih prekinula da se druzim sa njom, imali smo mnogo gore probleme, svadje i sl. pa smo ostale najbolje! Tako da... Ja sam samo izlozila taj problem, jer traje predugo a nikako da se resi...
Sa njom ne mogu o tome da pricam, jer mislim sta da joj kazem. kao: "E znas, smeta mi sto se svi tipovi lepe za tebe. Ajde prekini!" Pa nije ona kriva... nije niko, tako je... I necu ja da menjam nju, nego pitam samo trebali ja da se menjam il sta?
 
[/quote]Bolje ti da biras,nego oni da biraju.Samo napred.

Mozda si lepsa mnogo od nje pa muskarci prilaze njoj,jer se svaki plasi previse lepih devojaka.[/quote]


Ja ne znam, al cini mi se da je ovo... jer juce smo bile u diskoteci, ona je bila sa deckom a ja sa dve drugarice... Celo vece je igrala sa deckom na jednoj str. diskoteke a ja na drugoj sa drugaricama, i sve to vreme dok nje nije bilo (mada i kasnije) primetila sam nekoliko tipova da me gledaju al nijedan nije prisao...
mada...
Nju je, koja je bila sa DECKOM, startovalo troje! :shock:
znaci nisam mogla da verujem... dobro ona je bila u nekoj kratkoj crnoj haljinici i cizmicama.... e sad, da li je zbog toga opet... nemam pojma! E stvarno vise... Muskarci su taaaaaaaaako cudna bica! :P
 
MinM_4Life:
E stvarno vise... Muskarci su taaaaaaaaako cudna bica! :P
nisu cudna bicja... nego su skoro sve ribe gotovanke koje hocje sve gotovo na tacni... a kada to ne dobiju, onda se pitaju sta nije u redu :?

pa sta ako je nju startovalo 115 ortaka... zar tebi nije bilo dovoljno sto su te to vece gledala bar trojca? Sve sto je trebalo da uradis jeste da ako ti se neki od njih svideo, pridjes i zapocnes pricu... pa sta bude... A ne da umesto toga gledas u svoju drugaricu i zavidis joj sto njoj prilaze tipovi a tebi ne!
 
Imam i ja slichnu situaciju. Zgodnija sam od moje naj drugarice (znachi, to se zna), lepota je diskutabilna, sigurna sam da sam pametnije od nje... :roll: Ali, ona ima mnogo vishe uspeha kod momaka. Sada vec ima drugu ozbiljnu vezu, imala je stotinu veza na jednu noc... Ja nisam ni priblizno uspeshna kao ona- a nemam ni trunchicu ljubomore a kamoli da ramishljam da se "ohladimo". Boze, volim je zbog NJE a ne zbog, ma ne znam ni ja chega... Ona je rekla da momci chesto bulje u nju zato shto ima bash ogromne grudi i kako joj je neprijatno zbog toga, i da zna da je zbog toga imala te vezice i kako je srecna shto je nashla dechka koji je voli zbog nje same. Ona istiche svoje obline, pravo je zensko, pred mushkima se pravi glupa- jednostavno obozava da se igra sa momcima. Ja sam potpuna suprotnost- ne istichem svoje obline neshto posebno, nisam "pravo zensko", sa momcima uvek pochnem prvo prijateljski... Ja sam po tom pitanju zaostala za svojom generacijom jedno dve godine. :wink:
P.S.
Ono shto ste prichali da devojke prilaze momcima- ja to nikad ne bi mogla. Ne znam zashto, ali ne mogu. Kad bi momak meni prishao, ne bi me bilo stid ali ja da pridjem... :oops: :oops:
 
pa eto... I kako to sad objasniti? Da li oni misle da cemo ih mi 100% odbiti, il sta ja ne znam, ali bih volela kad bi imali malo vise... kah kah... da pridju! Ja ovo ne mogu da objasnim, zasto se sve to desava, jedino da se nadam da ce jednog dana to prestati!

p.s. I ja sam sa svim momcima koje poznajem prijatelj, i to dobar; dok ona "muva" sve sto ima trecu nogu! Devojka valjda to voli, sta cu...

p.p.s. ma ako si vec dobra, kao drugarica, sa momcima, sta se onda bojis da pridjes momku... Samo nadji neku dobru temu za prilaz i da zapocnes razgovor, i videces dalje ce sve samo od sebe da ide! :P
 

Back
Top