Da li sam trudna?

Vodili smo ljubav vise puta u toku dana. S obzirom da nijedanput nije ejakulirao u meni kakve su sanse da sam ostala trudna s obzirom da sam cula da spermatozoidi iz prethodne ejakulacije mogu da se zadrze u muskarcevom polnom organu i da prilikom narednog odnosa oplode jajnu celiju.

trudna si,rodićeš zdravog Srbina! A mi ćemo se napiti¨!
 
Vodili smo ljubav vise puta u toku dana. S obzirom da nijedanput nije ejakulirao u meni kakve su sanse da sam ostala trudna s obzirom da sam cula da spermatozoidi iz prethodne ejakulacije mogu da se zadrze u muskarcevom polnom organu i da prilikom narednog odnosa oplode jajnu celiju.

Шта би на крају ...............

Ja sam imala odnose sa deckom i pitam se da li sam trudna
jer nam je pukao kondom al me zanima da li je moguce ostati trudan ako on nije izbacio nista sperme ?

Наравно да је могуће, само тако је једино и могуће ............ :)
 
1.KAO PRVO ,SVE JE MOGUCE.
2.GOMILA BUDALA TI SE ISMEVA , JER SU MENTLNO OGRANICENI
3.SVE TO NIJE ZA ZEZANJE .
4.MUSKARAC NE MORA DA IZBACI SVOJE SEME U TEBE DA BI TI OSTALA GRAVIDNA.
5.MUSKARAC PRE SVRSAVANJA ISPUSTA TECNOST OD KOJE MOZES DA ZATRUDNIS A ON NIKADA NE MORA DA SVRSI .
6.TI SI VEROVATNO BAS MLADA KAD BAS NISTA NE ZNAS
7.POSLE SVAKOG MUSKARCEVOG SVRSAVANJA , POZELJNO JE DA ODE DA PISKI , JER MU MOKRACA UBIJE SPERMATOZOIDE ZAOSTALE U NJEGOVIM MOKRACNIM KANALIMA I POSLE TOGA SE MOZETE OPET SLOBODNO DA TUCATE , NORMALNO POD USLOVOM DA NE SVRSI U TEBI .
8.POZELJNO JE DA MU PRVI PUT POPUSIS, T.J.DA SE ON ISPRAZNI A POSLE TOGA NJEMU TA PREDEJAKULACIONA TECNOST NECE VISE U TOJ MERI CURITI TAKO DA CES BITI SKORO 100 POSTO BEZBEDNA.
9.NE ZABORAVI DA JE IZNAD SVEGA NAJ VAZNIJE DA NE SVRSAVA U TEBI
10.MOZE I TO ALI TI IZGLEDA NE ZNAS KAD JE TO , TAKO DA JE NAJ BOLJE DA TO ZABORAVIS
11.KURTON JE ZAKON------ALI----TU NEMA OSECANJA !!!

12.AKO TI JOS NESTO NIJE JASNO , A TI PITAJ .
13.KO PITA ------NIJE TRUDAN !!!!!!!!!!!!!


Apsolutno se slazem , i ne obaziri se molim te na ove slepce koji ti dobacuju svakakve gluposti na kontu tvog problema, znas oni su ..... kako bih ti reko , visha bica znas... oni nikad nisu bili u toj situaciji i njima to ne moze da se desi znas....

ebote gomila idiota ....:zroll:
 
Vodili smo ljubav vise puta u toku dana. S obzirom da nijedanput nije ejakulirao u meni kakve su sanse da sam ostala trudna s obzirom da sam cula da spermatozoidi iz prethodne ejakulacije mogu da se zadrze u muskarcevom polnom organu i da prilikom narednog odnosa oplode jajnu celiju.
I,kako se zove klince?Posto sada vec ima 4 godinice ....
***,teme od pre 100000 godina :roll:
 
Vodili smo ljubav vise puta u toku dana. S obzirom da nijedanput nije ejakulirao u meni kakve su sanse da sam ostala trudna s obzirom da sam cula da spermatozoidi iz prethodne ejakulacije mogu da se zadrze u muskarcevom polnom organu i da prilikom narednog odnosa oplode jajnu celiju.

zamisli..vishe puta...jeee

e i ja sam chula :mrgreen:

meni kasni 2 nedelje pa ne pravim frku :P
 
Vodili smo ljubav vise puta u toku dana. S obzirom da nijedanput nije ejakulirao u meni kakve su sanse da sam ostala trudna s obzirom da sam cula da spermatozoidi iz prethodne ejakulacije mogu da se zadrze u muskarcevom polnom organu i da prilikom narednog odnosa oplode jajnu celiju.

Da sam bio ja , sigurno ne bi bila , ovako ... 50% su ti sanse da jesi :mrgreen: . Sledeci put pre nego sto osetis neyebicu , iscimaj me preko inboxa. :)))
 
Ja sam imala odnose sa deckom i pitam se da li sam trudna
jer nam je pukao kondom al me zanima da li je moguce ostati trudan ako on nije izbacio nista sperme ?

Kad bi žene zatrudnele svaki put kad vide muške gaće množili bi se ko pacovi, imali bi po 30 dece. Mlada si ti još za to, jako mala šansa da si zakačila. Samo ne trči pred rudu, pravljnej dece nije nagore što može da te snađe u svemu tome.

Stvari stoje ovako za mlde i neupućene: Da bi žena zatrudnela mora da se desi nekoliko ključnih faktora, a prvi je da ima odnos neposredno pre ili posle ovulacije. Ona se događa negde na sredini između dve mentruacije i tada su šanse zapravljenje dece najveće. Što bliže prethodnoj ili sledećoj menstruaciji šanse opadaju. Takođe, lorba mora da bude kvalitena i da je ima dosta. Vaginalni sokovi ubijaju spermatozoide na mrtvo ime, naravno sve u cilju dobijanja što boljeg poptomstva (najjači opstaju, ili kao bi rekli zli jezici: najjajačni opstaju).Ono što je problem je činjenica da spermatozoidi mogu da prežie i nekoliko dana u materici ako im se svidi tamo, odnosno ako imaju dobre uslove za preživljavanje. postoji i teorijska šansa da se u pogodnim uslovima zatrudni i od tečnosti koju luči prostata (sperma, prim prevod.) jer i ona sadrži male količine spermatozoida koji dospeju u nju pre vremena. Na sreću zbog vagine spermatozoubice, ove šanse su svedene na teoriju, ali ipak postoje. Isto tako ima neka teorijska šansa da se zatrudni čak i u toku menstruacije, mada je već seks sam po sebi dovoljno krvav. I te šanse su teorija. Najveća šansa da se zatrudni je zapravo kad se dvoje neiskusnih seksaju pijani, pa ne paze šta rade. Tako se napravi 90% neželjene dece. Kako to proveriti? Prvo testovi trudnoće - nisu baš pouzdani i ne funkcionišu pre nego što prođe bar 4 nedelje od oplođenja jhajne ćelije. Nivo hormona koji ukazuju na trudnoću mora dovoljno da poraste pa tek onda raditi test. Ka sam bio mlad devojka i ja smo stucali gomilu para na testove, a svaki put smo ih koristili prerano. Sreća pa nikad ništa nije bilo. Druga, bolja opcija je šetnja do ginekoliga. On to može mnogo bolje da odredi a ništa ne boli.

Od sredstava za spečavanje trudnoće, tu su:

1. antibebi pilule - popiješ tabletu svaki dan, i rešen problem. Sem što ti možda porastu brkovi i rep. Protiv polnih bolesti, zaštita je naravno nikakva.
2. kondomi - solidna zaštita protiv svega i svačega. hvale ga kao dobru zaštitu protiv dece i side, al od picajzli (vaške) ne štiti nikako. Takođe hoće da pukne kad ne treba. Dodatni problem je mogućnost zaraze preko krvnog kontakta na sveže izbrijanim stidnim delovima (na to niste mislili?!. E pa i tu se sida može zaraditi). Takođe seks sa kondomom je ko da ližeš lizalicu preko kesice. Al može da prođe.
3. vadjenje na vreme. Radi poso dok ne zakaže qita ili pijana glava. Sve bolesti su u opticaju.
4. spermicidna pasta - odličan dodatak za pod 3. preporučljivo za bračne parove.
5. dijafragme, i druga egzotika.... retko se koriste pa ih neću pominjati.
6. apsinencija. Nema seksa nema briga. Samo posle dovoljno vremena uhvatite sebe da pohotno merkate krastavac ili pitu s mesom.

neke bitnije bolesti:

SIDA - mala verovatnoća da će je neko dobiti, jer u Srbiji nema mnogo obolelih. Ipak šansa postoji, ali šansa za izlečenje ne postoji. ko dobije, ugasio je. Loša stvar za kockanje.
Hepatitis C - gadna stvar, gotovo jednako koliko i sida. Na sreću izlečiv bar kod određenog broja ljudi, ali uništi čoveku život.
Picajzle - svrbe. ko vaške zakači, treba da se zapita šta nije u redu s njim.
Gonoreja - Žene uglavnom ne osećaju simptome dok ne dođe do gadne upale, ali se zato muškima zagnoji mokraćni kanal. U narodu poznata ia kao kapavac. Kaplje gnoj iz kite. Leči se antibioticima.
Sifilis - Ako se ne leči, vrlo poguban. Umire se u najgorim mukama. Najbolji pesnici su umrli od njega. Na sreću danas se lako leči antibioticima.
Ljubav - Najbolja i najgora od svih seksulnih bolesti. Nema leka, nem preventive. Ko zakači ugasio je. :D


Savet: nemoj da je nekog devojka prevarila da ode na vađenje urinalnog brisa. Drugar još ima nagon za povraćanjem pri pomenu tog iskustva.
 
Vodili smo ljubav vise puta u toku dana. S obzirom da nijedanput nije ejakulirao u meni kakve su sanse da sam ostala trudna s obzirom da sam cula da spermatozoidi iz prethodne ejakulacije mogu da se zadrze u muskarcevom polnom organu i da prilikom narednog odnosa oplode jajnu celiju.

u takvim situacijama se najceshce ostaje trudna sa dvoje ili troje dece

dakle dvojke ili cak trojke
 

Back
Top