Bulje li u vaše sise na plaži?

A što baš na plaži? Na plaži bulje i u druge delove tela, još naočare za sunce ma milina. Buljim i ja. I komentarišem.
Al kad bulje na poslu...e to je već bezveze, uopšte mi nikad neće biti jasno kako ne možete da se iskontrolišete, mali dekolte, veliki, male sesi, velike, ružna ili lepa žena nebitno bitno da se bulji..a što? mislim starno me zanima? Why?
 
A što baš na plaži? Na plaži bulje i u druge delove tela, još naočare za sunce ma milina. Buljim i ja. I komentarišem.
Al kad bulje na poslu...e to je već bezveze, uopšte mi nikad neće biti jasno kako ne možete da se iskontrolišete, mali dekolte, veliki, male sesi, velike, ružna ili lepa žena nebitno bitno da se bulji..a što? mislim starno me zanima? Why?

neki dan sam baš sa drugovima pričao o ovome... ŠTA ZNAČI BULJITI???

Djevojke mogu za jednu nanosekundu da pogledaju momka da ge skeniraju, da ga zamisle kakav je u seksu i da se vrate u stvarnost... ma meni 3 sekunde treba samo da zumiram neku curu... još je nisam ni registrovao u mozgu, a ona moje:
Šta buljiš, ispašće ti oči, priđi joj da se upoznate... druge gluposti...
 
Penzioneri, osmaci, zagoreli srednjoškolci, matori perverznjaci, prostaci, intelektualci?
Jel' vam neprijatno?
Kako reagujete kad uhvatite pogled?
Dođu li u iskušenje da slikaju?

Ja bih samo da doprinesem temi tako sto cu zamoliti forumasice kojima bulje u sesi da postave ovde i sliku toga sto im bulji u sesi (sigurno da su ga slikale za fejs, da mogu da se hvale) kao dokaz koliko su one dobre cice :mrgreen:
 
:roll:

Da, mozes misliti koliko im je neprijatno, kad takve slike s predumisljajem na internetu javno izlazu pogledu citavog sveta...

Ima razlike....znas, mnoge su na netu "hrabije", lajavije nego u RL. Tesko da ce im biti neprijatno ako neko preko kompa gleda njihovu sliku, dok je buljenje (jos ako je bas ono buljenje, a ne neupadljivo gledanje) u RL vec druga prica.
 
Ima razlike....znas, mnoge su na netu "hrabije", lajavije nego u RL.

Znam :)

Tesko da ce im biti neprijatno ako neko preko kompa gleda njihovu sliku, dok je buljenje (jos ako je bas ono buljenje, a ne neupadljivo gledanje) u RL vec druga prica.

Dobro... :ok:

Ali ako im nije neprijatno, mozda im isto tako nije ni narocito prijatno, ako su ravnodusne, cemu onda uopste toliko prisutno napadno kacenje slika u javnom domenu? :think:

Ako joj je neprijatno kad neko bulji, posle takvog iskustva verovatno se nece bas nesto cimati da negde okaci slicke na netu?
Samo pratim neku svoju logiku u razmisljanju, a ne mora da znaci kako jeste bas onako kako ja to zamisljam...

shrug.gif


Kako god, negiras li da je kod danasnjih devojaka jako uocljiva visoka doza egzibicionizma?
 
Kako god, negiras li da je kod danasnjih devojaka jako uocljiva visoka doza egzibicionizma?

A, to nikako ne bih negirao. Aj sto se mlade kace konstantno, nego su zarazile i babe. :mrgreen:
Samo s´vremenom ostvaruju kontra-efekat...hocu reci, postaju nezanimljive, te sto moraju non-stop da kace svoje slike. Bar je tako kod mene. Malo vise tajanstvenosti, a malo manje forsiranja slicica, ne bi bilo lose. Znaci, devojke, zene, babe....:mrgreen: ...daj pustite da se muskarci malo i potrude da bi dosli do tih slika, a ne sve na tacni da nam servirate. :lol:
 

Back
Top