Umro Minimax

jagodica:
slava mu
:(
mada i nije.ali steta bio je dobar
zena mu je pre neki dan isto umrla..od infarkta

Od raka jagodice, bila je i nepokretna jedno vreme...
A od njega su krili jedno vreme da je umrla posto je bio u kriticnom stanju jer je takav sok posle tako teske operacije mogao da bude koban po njega.Ipak, nije izdrzao... :(
 
:cry: :cry: :cry: Slava najboljem coveku medju javnim licnostima sa TV i u okvirima "sedme sile", jer bio je i ostao Legendaran i topao, Human Lik.

Neka mu Gospod Bog dushu 'prosti i neka su mu ravni puti u Rajska naselja, jer mnogima je zivot ulepshao, olakshao, mnoge i kad im do smeha nije bilo, IPAK nasmejao.

Jednog Velikog medju nama na ovoj Zemaljskoj Dolini placha vise nema sa nama. On je svoj dug Nebesima odsluzio i sad nam se, onako pokroviteljski, roditeljski (jer, kao da je mnoge sam rodio, svi ga kopiraju, ali jedan je MiniMAX!) i sheretski smeshka odozgo, misleci, ne placite, meni je bolje ovde... On sada to zna, a mi cemo svi u svoje vreme.

Bez njega nam ovde nece biti bolje ni lepse. Jedna velika epoha zabave, zivota i srece u Srbiji, zauvek je zavrshena. Neka ga Andjeli Gospodu vode. Amin ! :idea: :idea: :idea:
 
Nisu crne eophe, naprotiv. U vreme kada je isla njegova radio emisija "tup-tup" nista me nije moglo spreciti da se nacrtam tacno u podne ispred radija sa spremnom kasetom za snimanje. Posle bih preslusavala tu kasetu do sledece emisije. I ne samo ja, vec i moj brat, otac, majka. Sve generacije su ga sa podjednakim zarom slusale i odvaljivale se od smeha.
Mnogima je bio komican ... nekima i nije. A neke ljude je jednostavno nemoguce oraspoloziti i izazvati u njima neku pozitivnu emociju.
 
A JA SAM ČUO DA JEDNA DEVOJKA OD 19 GOD. NIJE OTIŠLA NA TRANSPLANTACIJU ZBOG NJEGA...
NEZNAM DA LI TO U REDU ALI STARI LJUDI UMIRU I TO JE NAŠTO NORMALNO,KOLIKO GOD TO NAMA IZGLEDALO POGREŠNO...
JOŠ AKO JE TAČNO TO ŠTO SAM ČUO ZA TU DEVOJKU,ONDA MI GA UOPŠTE NIJE ŽAO,ŽIVEO JE ON BOLJE OD SVIH NAS ZAJEDNO :roll:
 

Back
Top