Situacije u kojima je dozvoljeno voziti auto bez tablica ili bez registracije?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Situacije u kojima je dozvoljeno voziti auto bez tablica ili bez registracije?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Podrazumevano Situacije u kojima je dozvoljeno voziti auto bez tablica ili bez registracije?

Dakle, zanima me da li je to zakonom dozvoljeno. Tj. da li se moze auto voziti na neku potvrdu od mup-a ili od sluzbe koja vrsi tehnicki pregled. Recimo, izvrsio si tehnicki ali ti je istekla registracija, pa ides kolima da registrujes auto u mup a sa tehnickog pregleda su ti dali potvrdu...ili ako su ti u voznji ispale tablice a ti nisi video, da li placas kaznu??? ili imas tablice i auto je registrovan ali si usput izgubio novcanik sa sve saobracajnom ...i slicni slucajevi...

Elita Dule 021 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Situacije u kojima je dozvoljeno voziti auto bez tablica ili bez registracije?

Ne mozes da vozis neregistrovan auto ni sa kakvom potvrdom!
    Ako si bez tablica ili tablice,bez obzira sto nisi video,placas kaznu osim ako se ne svidis pandurima pa te puste!
    Ako nemas dokumente isto placas kaznu osim ako te pandur ne pusti na lepe oci!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Podrazumevano Re: Situacije u kojima je dozvoljeno voziti auto bez tablica ili bez registracije?

Dobro, ali evo ja sam danas uzeo nove tablice ali saobracajna jos nije stigla, tek za deset dana, ali sam zaboravio da ih pitam, dakle da li mogu da vozim auto narednih deset dana to je cis primer...ali takodje mislim da postoje situacije kad isto moze da se vozi auto bez dokumenata...

gost 167296 nije na forumu
    Svako vreme ima svoju boju... Malo farbi a vremena razna...
    Elita
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ja sam vozila 10 dana motor bez tablica kroz centar grada, ali nisu me dirali... Mozda nisu obracali paznju A i cudno im bude zensko na motoru pa onda tako blenu, blenu u mene ni ne vide tablice

Elita Dule 021 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

To sto su ti dali potvrdu je samo dokaz njihove nesposobnosti da ti saobracajnu izdaju odmah ali to je validno i mozes da vozis tako ali ne i u inostranstvo.
    Meni je motor registrovan jos 29.Maja i ja jos nisam uzeo saobracajnu iz inata jer i kad sam resio da je uzmem oni su pogresili jedan podatak i ja sad cekam da se razidju guzve pa da je tek onda podignem a za to svo vreme ga vozim bez problema.
    Ono sto je bitno je da je vozilo registrovano i ne moze se voziti bez dokumenata kao sto su saobracajna i vozacka dozvola.

Primećen član Iosis (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Znam jednog koji već mjesec dana čeka vozačku, vozi sa nekim papirom koji su mu dali. Ali mu je auto uredno registrovan.
    Mala trola, a puna kontrolora.

Primećen član Stronghold (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

Citat Original postavio amonijak Pogledaj poruku
    Ja sam vozila 10 dana motor bez tablica kroz centar grada, ali nisu me dirali... Mozda nisu obracali paznju A i cudno im bude zensko na motoru pa onda tako blenu, blenu u mene ni ne vide tablice
    a jer si bila u hot šortčiću pa nazad iznad guze imas neki tet?mogu misliti jadne organe,balavili su asfalt

Slične teme

1. Seks bez ljubavi ili ljubav bez seksa?
    Autor Styler u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 20.08.2011., 23:03
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.04.2010., 11:29
  3. Prodaj ili Kupi sajt za sekundu bez registracije
    Autor darkol u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.07.2009., 12:42
  4. Besplatne Melodije i Slike bez registracije i smaranja
    Autor sve za mobilne u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.12.2004., 13:13