Sve o bebama 0-12 meseci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
309959_530511896980070_700104115_n.jpg


Rucak za sve. :)

Ko se ono bese zalio da mu je tesko da drzi bebu dok sisa?
 
Mislili ste da sam nova dok nisam rekla da sam odavno ovde, samo sa drugim nikom :mrgreen:
A i tad ste me jahali zato što nisam htela da kažem koji je to stari nik.

Ima i mlađih ovde, možda ne po godinama, ali po ponašanju i intelektualno i sl. :mrgreen:
 
mi počeli da kašljemo :(
tj. tata i beba
al' čini mi se da je bebu zeznulo gašenje vatre u toku noći pa smo se malo smrzli, možda od toga
u svakom slučaju ćemo kod dr, al' on će nam odmah reći d'uzmemo tabletice :(
e izem ti sve :(
biće mi dete kao ja posle, nokat zaboli, popij lek
 
mi počeli da kašljemo :(
tj. tata i beba
al' čini mi se da je bebu zeznulo gašenje vatre u toku noći pa smo se malo smrzli, možda od toga
u svakom slučaju ćemo kod dr, al' on će nam odmah reći d'uzmemo tabletice :(
e izem ti sve :(
biće mi dete kao ja posle, nokat zaboli, popij lek

..shto ce biti tabletofil - ni po muke,
problem je shto mu tablete nece pomagati.. :neutral:

..ako ga odvedesh kod dr-a, bilo bi dobro da zamolish za KS ako predlozi AB..
 
309959_530511896980070_700104115_n.jpg


Rucak za sve. :)

Ko se ono bese zalio da mu je tesko da drzi bebu dok sisa?

ja se zalila i jos uvek se zalim
bolovi postaju nepodnosljivi, bukvalno od iznad dupeta pa do vratnih zila, pocela je da me boli kicma i kada ga ne drzim, i sve je jaci bol i sto je najobre u pojedinim momentima imam onaj osecaj kao da cu se ukociti, ne znam kako da vam opisem

sutra idem kod fizioterapueta i na masazu jer cu skrenuti od bolova


inace izgleda da nas je virus tatin zaobisao, jos ima sanse,ali su sve manje nadam se, izgleda da je mlekce ucnilo svoje : )
 
moj prle ovako kao na slici nema sanse da bi sisao
nece ni lezeci, samo u rukama, i to da mu je glava u laktu mom fixirana
inace....
obozava da ponekad trzne glavu unazad sa sve sisom, kontam da mu glavu ne drzim, bilo bi svega :mrgreen:

..ja sam moje nekad okretala ovako kao ragbi loptu, ali u prvih nekoliko nedelja, kad se zapushi neki kanal sa zadnje strane, pa da povuku.. :)
..a koliko vidim, i ovi malci na slici su skoro rodjeni.. :heart: :heart:
 
ja se zalila i jos uvek se zalim
bolovi postaju nepodnosljivi, bukvalno od iznad dupeta pa do vratnih zila, pocela je da me boli kicma i kada ga ne drzim, i sve je jaci bol i sto je najobre u pojedinim momentima imam onaj osecaj kao da cu se ukociti, ne znam kako da vam opisem

sutra idem kod fizioterapueta i na masazu jer cu skrenuti od bolova


inace izgleda da nas je virus tatin zaobisao, jos ima sanse,ali su sve manje nadam se, izgleda da je mlekce ucnilo svoje : )

Nesto ne valja, Tara, ne sme da te boli, rekla sam ti vec, prvo se ti namestis da ti bude udobno, pa namestas bebu.
 
:heart: Coka, umorio se! :)

sutra uvece u pola 6 imamo kontrolu, prvu posle one s dva meseca....
bas da vidimo
tad s tacno dva meseca imao je 3400, ugojio se tada za 4 nedelje 530 grama
sada nam se cini da ima 4 i po kile (merila se ja na digitalnoj s njim i bez njega )
a i deluje nam kao da se malo 'prosirio', msm u ramencima, butkicama, mada i dalje tu neka ni H od hurkica i salcica :)
za 6 nedelja, to bi bilo nekih kilo i 100/200
ako podelim s nedeljama, cini mi se da je veci prosek nego pre :)
 
..ja sam moje nekad okretala ovako kao ragbi loptu, ali u prvih nekoliko nedelja, kad se zapushi neki kanal sa zadnje strane, pa da povuku.. :)
..a koliko vidim, i ovi malci na slici su skoro rodjeni.. :heart: :heart:

Obicno u tom polozaju doje blizance, i kad su stariji, navika valjda.
Ili jedan ragbi lopta, drugi kolevka, poredjani kao kiflice. :)
Preslatko!
Mi smo imali nekoliko puta fazu odbijanja desne dojke tj. polozaja za desnu u razlicitim uzrastima, pa je za nju bio ragbi lopta. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top