Sve o bebama 0-12 meseci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chestitamo zubic ... sad neshto belo da kupi majka bebi, da ima sve lepe bele zubice ;)

Eh, da je tako i kod nas, ali on je kenjkav za medalju ... a izgleda da cu danas imati dug dan , mene rastura glava, a njemu izgleda izbija sledeci zub ... :dash:

I kod nas izgleda ide i drugi zubic, spava po pola sata preko dana, nista ne stizem da uradim, a izmedju kmeeee, kmeeeeee. Danas mi dolazi zena koja ga cuva, a ja odoh u grad da mu kupim patike za prolece.
 
..ala nam je opusteo ovaj kutak, mame.. :aha:
..nadam se da sve shpartate po parkicima.. :)
..moji klincovi prezdravili bez lekara, malishanko nije imao T osim ono jedno popodne,
a jaksha je kashljao i kijao i slinio tri dana, stavili smo kapi u nos dva puta pred spavanje
i pio je chaj i sok i vodu na litre, sad je skroz ok, zakashlje se josh koji put i to je to.. :)
..bio je mnogo smeshan prvih dan-dva, imao je puno shlajma ali visoko, chini mi se u grlu,
pa se namerno zakashlje samo malko i onda ide po kuci i dishe kao dart vejder i umire od smeha.. :lol:
..dechaci.. :aha:
..kakve su njima gluposti urnebesne.. :)
 
mi smo juce bili u akciji, danas nesto hladnjikavo, a momak slinav, pa ne znam da li cemo napolje. i bumbaru se juce pojavio zubic! odmah sam pomislila da ce sinoc da spava lepo, ali cvrc- zurka je pocela u 12, nervoza i budjenje na sat vremena, u 3 jeo i do 6.10 smo normalno odspavali.
bez cestitki za zub, molim, kako njemu nicu zubi, meni nicu sede:mrgreen:

p.s. NAPOKON vise nema novogodisnjih smajlija:klap:
 
Dobro Kvinsi, necemo onda cestitati zubic, samo neka poraste veeeliki, lep i beo. Mi cemo i danas napolje, bar malo, suncano je kod nas. E moj buca se tako stresa od krompira, cim ga oseti odmah je bljak. Jogurt jos nisam dala, ali probacu. Kontam da cu mu napraviti palentu i ubaciti malo jogurta? Jeste li to vec jeli?
Ah November, vazno je da su ozdravili, ja sam nocas sanjala da Paka ima temperaturu 38,5, a ja mu nisam dala lek. Sinoc ga prvi put nisam nosala da zaspi nego smo zajedno legli i prevrtao se i davio jedan jastucic, dok ga skroz nije ubalavio i onda je zaspao. Kad bi nam to preslo u naviku ja bih castila!
 
Kad spomenu vec sede, ja nikako da se ofarbam, opada mi kosa ko nenormalna, pa se bojim ako ofarbam da ce jos vise, a onda cu stvarno ostati celava.

Ja nisam ni imala sede dok se nisam porodila, sad mi strce dve, i to posred razdeljka
a inace se ne farbam
i meni opada kosa, a imam problem i sa seborejom, bljak, isla kod dermatologa, danas idem po lekove, skroz mi je celo u pecatima
i moram da idem da operisem neko s.ranje koje mi je izaslo na desnom obrazu,,,opet bljak

...jedva cekam da opet budem trudna, tad mi nista nije falilo..
 
Ja nisam ni imala sede dok se nisam porodila, sad mi strce dve, i to posred razdeljka
a inace se ne farbam
i meni opada kosa, a imam problem i sa seborejom, bljak, isla kod dermatologa, danas idem po lekove, skroz mi je celo u pecatima
i moram da idem da operisem neko s.ranje koje mi je izaslo na desnom obrazu,,,opet bljak

...jedva cekam da opet budem trudna, tad mi nista nije falilo..

Ovo poslednje potpisujem. Sada mi opada kosa kao nikada. Sede sam dobila na faxu (kad zenska hoce da bude dipl ing :roll:, pa eto mi sad) ali se farbam od srednje (tada vise iz hira svakih mesec dva druga boja).

November: ti za 4.dete dobijas 2 godine porodiljskog/otsustva radi nege deteta, zar ne?
 
Ma, svima posle porodjaja, ali onom ko doji jos vise i duze, meni izrasle bukvalno siske od nove kose, kao da sam ih osisala.
Uzas!
A i ja sam pocela da sedim u trudnoci, farbam se od Andrejevog prvog rodjendana u svoju prirodnu boju i mrzim sto moram! :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top