Оптужница против Делија

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
Вероватно је свима позната ствар да је групица Делија, приликом испоруке хуманитарне помоћи Србима на Косову, била нападнута од стране шипкама и лопатама наоружаних шиптара, и да је том приликом, у самоодбрани, пар шиптара послато у оближње амбуланте. 8)
Последња информација је да је подигнута оптужница против пар наших момака! :x
 
["strani placenik"]Jadne Delije! Njih svi uvek napadaju. I milicija na stadionima, i druge navijačke grupe i obesne prodavačice po piljarama i zli penzioneri na ulicama. I konačno Albanci na Kosovu. Kako bi drugačije moglo da se objasni što se stalno tuku?
Kloni se DELIJA plaćeniče.
Koliko vidim i ti si rešen da nasrćeš na DELIJE.
Nevidim razlog na legitimno pravo DELIJA da se brane od takvih agresora kao što si ti.
Jesi li svestan kakvo ti je ime?
Jesi li svestan vremena u kom živiš?
Kako podržavaš okupaciju Iraka,zbog tamo neke sumnje u postojanje oružija za masovno uništenje.
A ovde vređaš i napadaš DELIJE.
Misli o tome???
 
mač-ak:
Kloni se DELIJA plaćeniče.
Koliko vidim i ti si rešen da nasrćeš na DELIJE. - nadam se da neću "nasrtati" na njih, kao što se nada i svaki normalan čovek u ovoj zemlji. Ali to može da se desi svakom i da nastrada. Još mi je sveže kako je Hrvatska prošla kad je nasrnula na Srbiju 1991. Ostala je bez 30% teritorije. Tako bih i ja prošao da nsrnem na Delije
Nevidim razlog na legitimno pravo DELIJA da se brane od takvih agresora kao što si ti. Šta si ovde hteo da kažeš? Nije da teram mak na konac sa pravopisom, ali ova rečenica nema smisla. A inače sam siguran da bi se Delije itekako branile da ja "nasrnem" na njih. I verovatno bi ih policija posle toga neopravdano i ničim izazvano jurila a tužilac tužio sudu. Šta ćeš. Nepravda, amerika nam ueruje ljudska prava i demokratiju. Zlotvori.
Jesi li svestan kakvo ti je ime? Da, i šta hoćeš da kažeš?
Jesi li svestan vremena u kom živiš? Sad predpostavljam šta bi mogla da bude zamerka na ime... Svi Srbi treba da se ujedine protiv novog svetskog poretka i njenog predvodnika - Amerike i krenu složno u odbranu kolevka Srbstva - Kosova, a sve po metodama koje se podrazumevaju i koje su osmislili ljudi pametni, taman i koliko prosečan navijač. Šta da ti kažem na ovo. Šta god da ti kažem ti ne bi razumeo. Neznam čija je izreka ali možda je i shvatiš "Prijatelja drži blizu sebe a neprijatelja još bliže". Naročito ako je neprijatelj jači od tebe. To je mudrost, a ti je možda doživiš kao podlost. Kako podržavaš okupaciju Iraka,zbog tamo neke sumnje u postojanje oružija za masovno uništenje. Vauu. Svetska politika i problemi koje smo mi kao nebeski narod zaduženi da rešavamo. Šta buncaš bre? Kakav Irak, masovno oružje i ko podržava okupaciju Iraka? Kakve to veze ima sa Delijama i Kosovom?
A ovde vređaš i napadaš DELIJE. Ne uopšte. Priča je ista za sve navijačke grupe world wide
Misli o tome???
Al si mi reko, svaka ti čast! Odavno nešto pametnije nisam pročitao. Posle ovog mi ostaje samo da revidiram svoja shvaanja o smislu života. Hvala ti.
 
strani placenik:
Jadne Delije! Njih svi uvek napadaju. I milicija na stadionima, i druge navijačke grupe i obesne prodavačice po piljarama i zli penzioneri na ulicama. I konačno Albanci na Kosovu. Kako bi drugačije moglo da se objasni što se stalno tuku?

Човече уопште се не ради о томе да ли су то биле Делије или Гробари, навијачи или не. Нпр. ја сам Делија (не навијач) и исто би ми било драго да су и Гробари однели помоћ људима тамо. Ради се о томе да је шиптарски лоби невериватно јак (yебо те, дошли смо у ситуацију да размишљамо о последицама зато што се бранимо).
 
[size=6:
Ljuba82[/size]]Вероватно је свима позната ствар да је групица Делија, приликом испоруке хуманитарне помоћи Србима на Косову, била нападнута од стране шипкама и лопатама наоружаних шиптара, и да је том приликом, у самоодбрани, пар шиптара послато у оближње амбуланте. 8)
Последња информација је да је подигнута оптужница против пар наших момака! :x

____________________________________________________[/
color]

SRAMOTA! Koji bednik je smeo i hteo da podigne bednu optuznicu! Protiv koga! Protiv onih koji su doneli humanitarnu tj.(ljudsku) pomoc onima koji su u nevolji. Jadni i bedni siptari - oni ce tek da plate ovo sto rade - jer u zivotu nije nista besplatno, ti primitivci su naucili na ljeb' i marmeljadu' i na testeru - gnjide koje su OD SRBA DOBILE MOGUCNOST LJUDSKOG DOSTOJANSTVA KOJE NI PO CEMU NE ZASLUZUJU - I SADA SU SVERCUJUCI DROGU I LJUDE POBESNELI - I KAO I SVI PRIMITIVCI TRAZE JOS I JOS... DOKLE, BRE, SRBI DA TRPIMO - !!! Alo, Delije, hvala sto ste poslali bedne siptare po pomoc u obliznje ambulante !!! Alo, siposi, treba da mi se naseku drva... i unese ugalj...
 
Ljuba82:
Човече уопште се не ради о томе да ли су то биле Делије или Гробари, навијачи или не. Нпр. ја сам Делија (не навијач) и исто би ми било драго да су и Гробари однели помоћ људима тамо. Ради се о томе да је шиптарски лоби невериватно јак (yебо те, дошли смо у ситуацију да размишљамо о последицама зато што се бранимо).

Pa ne pričam ni ja o Delijama već uopšte o navijačima. Ovako:
1. Kad čujem od navijača da je njih neko napao žestoko sumnjam u to, pa makar sa druge strane bili i Šiptari. 90% tuča u kojima učestvuju započinju navijači, 9.9% policija a 0.1% je statistička greška.
2. Šiptari napali navijače i završili u bolnici. Ko iole zna logiku Šiptara i slušao je iskustva naše vojske i policije sa Kosova i Južne Srbije, zamisliće se. Šiptari napadaju SAMO ako su u ogromnoj brojčanoj prednosti i ako su sigurni u svoju pobedu. To je uvek bilo tako i ne vidim zašto bi se sad to razlikovalo. Da su Šiptari napali Delije, Delije bi završile u bolnici a ne Šiptari, to je sigurno.
3. Optužnica. Ponavljam priču, da su Šiptari napali Delije, ovi bi sigurno završili u bolnici i nikakve optužnice ne bi bilo.

A evo šta se desilo, u ovo sam siguran 95%. Delije su otišle da odnesu pomoć i "navatale" su neke nesrećne Šiptare i namlatili ih, onda su se možda Šipci iz tog sela okupili pa je bilo malo veće tabanje, ako je i toliko bilo. Oni prvi nesrećnici su završili u bolnici a ovi naši konjise vraćaju kući kao da su povratili Kosovo, qurče se i ispadaju face u svojoj navijačkoj grupi. A to im je bio i plan (makar i podsvesno) kad su krenuli na Kosovo. Pa oni kad idu i u Čačak ako ne nađu sebi slične ludake da se peglaju propao im je put. Ovako još postadoše junaci za sebi slične... Imbecil je imbecil ma koje nacije bio i ma gde da ode.
 

Back
Top