PONOVO RADI TOCAK

branchoni

Početnik
Poruka
19
Veceras se posle 15 godina ponovo otvara diskoteka(restoteka)Tocak.Koliko sam nacula svakog cetvrtka ce biti organizovana gostovanja.Naredna tri cetvrtka su rezervisana za Zeljka Samardzica,Magazin i Harisa Dzinovica.Sta mislite ,hoce li uspeti da povrati stari sjaj i postane jednako popularan kao i pre 15-20 godina? :o
 
Teško.
Ja sam poslednji put bio kad se zvao MarlboroNo1 Club TOČAK...12-13 godina prođe od tada.
Raka Marić je vlasnik, Neša DIESEL dovi posao, dakle BG ekipa, Boško vodi otvaranje programa... 8)
 
branchoni:
Veceras se posle 15 godina ponovo otvara diskoteka(restoteka)Tocak.Koliko sam nacula svakog cetvrtka ce biti organizovana gostovanja.Naredna tri cetvrtka su rezervisana za Zeljka Samardzica,Magazin i Harisa Dzinovica.Sta mislite ,hoce li uspeti da povrati stari sjaj i postane jednako popularan kao i pre 15-20 godina? :o

Da povrati stari sjaj?! Sa zeljkom samardzicem, magazin...?! Folkoteka :? A tamo ja ne zalazim
 
klaris m.:
DOKONI UM:
Pre 20 godina :?: :shock: :?:
Ali ako si izlazila 1993/94. imala si šansu da vidiš kako je tada izgledao.
Jeste, ’93 i ’94 su bile hit za izlaske.
Plate 3 DM...

E, kad sve gledaš kroz novac, Klara !!!
To su bile godine !!! Kada uđeš u negde, direkt sa Kupresa, Bihaća ili " koridora ", onako u šarenom kompletiću, sa berom adekvatne
BOJE , pa još smrdiš na znoj, barut i smrt, prosto osetiš neku toplinu među ljudima ...
 
DOKONI UM:
To je samo trenutni osećaj. :lol:
Pa ne znam...još uvek traje.
2.gif
 
Hej, pa to je bila prva diskoteka, u stvari restoteka (ako me služi pamćenje) u koju sam izlazila. Ipak, čini mi se da se zatvorila negde u proleće '91 ili '92. Ne mogu da verujem da sam tih godina u dva noću, po ciči zimi išla preko Varadinskog mosta, pa centar, bulevar i sve do "Bloka" da bih matorcima servirala priču kako sam bila u Madoni. Mladost - ludost. Ne znam šta bih uradila da jednog dana moje klince treba da pustim na takav "izlet".
 
Mene je bilo strah da idem kroz park, pa sam birala okolne puteve sa uličnom rasvetom. Malo dalje, ali sigurnije. Dokoni, da nismo mi išli zajedno u školu. Ja sam u OŠ"Kosta Trifković", a ti?
 
Komšinka, pa ja sam išla u Kostinu školicu. Ali, bila sam mlada za Točak, '93. sam imala tlinaest :P
Ali sam zato '95 išla isto zimi. Isto noću. Isto peške Bulevarom od 'Studia 24'.
Uh, ne bi me sad neko naterao :shock:
 

Back
Top