KADA VAS JE DEVOJKA NAJVISE ZAVRNULA U ZIVOTU?

cLick - OR - Die:
Lexa:
U, yeb'o te, kako ti je bolesna slika u profilu... :shock: :cry: :cry: :cry:

ne boj se sreco moja.. sad ce cLick to da sredi..
iiii evo ga.. negativ! voila!!

..par buljavih ochiju i nosina :D

foruma$ od krvi i mesa kao i mi.. koliko vidim.

nego, jes ti chula nekada za Adobeov Phornoshop ili bar ACDSee?! Jesi kazhe$!? Ma nisi :D

Phornoshop? Da ti pravo kažem - i nisam... 8)
 
Leea:
Tommy_V:
jednom mi je tako zavrnula ruku da sam mislio da ću da umrem od bola. pa još onako mi zabacila ruku iznad glave.

tada sam prvi put pristao da spavam sa ženskom osobom. na svu sreću, dok se preslvačila pobegao sam. tako sam sačuvao svoju nevinost.

No coment! :roll:


ma sta ga znas mozda ovo i znaci nesto ,,a mi smo glupi :shock: :shock:
 
slomljena:
i sta sad ste vi svi ifolirani, nijedan nije ostavljen i nijedan nije cmizdrio nikad! Ma gomila ih je plakala, sto drugovo sto ex frajera! Naravno plakala sam i ja, sv
e je za ljude
e pa bas je tako,svi smo mi bili zavrnuti bilo od djevojke ili muskarca,svi nosimo ponesto u sebi i zivimo satim.,,,, i niko nece glasno da kaze u dusi smo slabici,,,,,, :oops: :roll: :shock:
 
Kad sam je nazvao na dan njenog rodjendana da je pitam kad da dodjem, a ona mi reche:"Pa, ti i ne morash da dodjesh." :shock: :shock: :shock:
To je bio njen nachin da "bezbolno" raskine samnom, ali ja sam ipak otishao i smuvao drugu na njene ochi!Sutradan me je zvala da mi kaze:" da sam znala da si takav skot nikada te ne bih ni pogledala...! :roll:
 
jozza:
Kad sam je nazvao na dan njenog rodjendana da je pitam kad da dodjem, a ona mi reche:"Pa, ti i ne morash da dodjesh." :shock: :shock: :shock:
To je bio njen nachin da "bezbolno" raskine samnom, ali ja sam ipak otishao i smuvao drugu na njene ochi!Sutradan me je zvala da mi kaze:" da sam znala da si takav skot nikada te ne bih ni pogledala...! :roll:

Samo nam pruzi podatak koliko ste imali godina.
 
Bad_Wolf:
jozza:
Kad sam je nazvao na dan njenog rodjendana da je pitam kad da dodjem, a ona mi reche:"Pa, ti i ne morash da dodjesh." :shock: :shock: :shock:
To je bio njen nachin da "bezbolno" raskine samnom, ali ja sam ipak otishao i smuvao drugu na njene ochi!Sutradan me je zvala da mi kaze:" da sam znala da si takav skot nikada te ne bih ni pogledala...! :roll:

Samo nam pruzi podatak koliko ste imali godina.


Samo da proverim da li tvoj "dvočas" i dalje košta 10 evrića koje posle moraš da odneseš ženi i deci...Jeftin si brate, bruka.....A zamisli ako bi se to ne daj bože pročulo - ode reputacija u vazduh! :wink:
 

Back
Top