EVROVIZIJA 2005

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
Koga biste voleli da vidite ove godine kao predstavnika SCG u Kijevu?Pošto ove godine ima puno crnogoraca u konkurenciji(nije nikakva diskriminacija,ali bi sad kad smo se pokazali u dobrom svetlu, morali bi da nastavimo sa poznatim i dobrim glasovima) mislim da nećemo biti ni u prvih 10.Samo da se ne sje,bemo sa nekom baladom(kao što su se npr. slovenci)...I?
 
Mislim da je pesma bitnija od pevaca,ali evo recimo Jelenu Jevremovic.Dopala mi se ona pesma u duetu sa njenim caletom. Vlado Georgijev je super ali ne pravi on pesme koje bi mogle dobro da prodju na Evroviziji tako da njega tu i ne mogu da zamislim.
 
wwwwww:
Vlado Georgiev,definitivno

neeeeeee.... to definitivno ne prolazi.
ove godine cemo da izvisimo uprkos nasim u inostranstvu, jer bi bilo tesko da jedna zemlja osvoji 2. i neko drugo visoko mesto dve godiine zaredom. a i lane je bila prava pesma za to, prikazala nas je kao narod.
najvise bih volela da vidim negativ... imaju oni dobre pesme, ali ipak to nije ono sto se trazi. traze se neke kic pesme poput ruslanine, pa narodnjaci-izvolite. nazalost.
 
Vlado Georgiev - NIKAKO!!! Kao prvo, ni on sam ne bi to hteo, njemu je to "ispod casti".Zatim pogledajte samo na koliko se dodela nagrada nije pojavio i na koliko je koncerta pevao "pripit", tako da bismo mogli da ocekujemo da uradi nesto od ta dva i na Evroviziji :D . Kao sto su vec rekli, njegove pesme nisu u tom Evro fazonu. Da se razumemo, pravi on kvalitetne pesme, ali su to uglavnom balade, a balade jednostavno ne prolaze.
Pesma mora da bude brza, pevljiva i da ulazi u usi na prvo slusanje. Da budem iskren, bio bi me blam da nas pretstavlja Bojan Marovic (kao sto bi me bio blam da je prosle godine pobedio 5. Element), a svi znamo da ce napaljene klinke glasati za njega, bilo kakva da mu je pesma.
Moji favoriti bi bili:
Aleksandra Radovic
Negative
Zeljko Joksimovic (ponovo)
Ceca (sto da ne? Ona je kao pojava atrakcija, zamislite jos sa dobrom pesmom)

Cuo sam da ove godine ucestvuju mnogi poznati pevaci, ali mi kao favorit izgleda Jelena Tomasevic (iako nisam cuo kako peva, pobedila je u 3K DUR-u, a pesmu joj pravi Joksimovic - zvuci odlicno)
 
Moji favoriti bi bili:
Aleksandra Radovic
Negative
Zeljko Joksimovic (ponovo)
Ceca (sto da ne? Ona je kao pojava atrakcija, zamislite jos sa dobrom pesmom)


iako je ne volim mogla bi dobro da prodje : )))))))))
 
To sam procitao. Da podsetim, to su isto govorili i za Joksimovica prosle godine. Kada je pobedio na Evropesmi, svi su govorili da je namestaljka, a nakon finala Evrovizije i 2. mesta, svi oni koji su govorili da je nepravedno pobedio su se utrkivali da mu sto pre cestitaju.
 
Završila se Beovizija. Pobedila Jelena Tomašević, i izabrano je još 13 takmičara koji će predstavljati Srbiju 4. marta na Evropesmi 2005. Šta kažete za pobedničku pesmu? Meni se baš ĐA :D
 
Pa s obzirom da i nije bio neki izbor-pesma je odlična.I ne bi bila loša za Evrosong...smotano je jedino to što opet nastupamo s baladom(u slučaju da ona ide u Kijev)...
 
Za one koji žele da čuju unapred pesme "Montevizije", RTCG je to omogućila (verovatno da bi koliko-toliko uspela da stigne pesme "Beovizije" koje se uveliko vrte na TV-u i radiju :D ).
Naravno, pesme su sample-ovi, tj. isečci od 30ak sekundi (refren). Ja sam čuo za sada samo "Svejedno" koju će da peva Bojan Marović. Moram da demantujem samog sebe, i da kažem da mi se sviđa refren, a ako ispadne da je bolja od "Jutra" (mada čisto sumnjam), neka ta pesma pobedi, i predstavlja nas u Kijevu 21. maja.

http://www.rtcg.cg.yu/montevizija/
 
slatko volim :)):
Jelena Tomasevic..Pesma je odlicna, ali nema nikakve sanse na Evroviziji :?

Pesma nije ni malo komercijalna, a samo komercijala na Evroviziji pobedjuje :!:




Povlacim ovo sto sam napisala da mi se pesma svidja !!!!!

Sve sto vise slusam tu pesmu, to mi je veci smor, uspavanka breeeee :?

A Jelena mi je nesto skroz antipaticna & bez harizme :?

Al' izgleda da nemamo bolje :cry:
 
KATASTROFA! :oops:(montevizija) .Pa oni sebe već proglašavaju nekim pobednicima.Zašto se bar neko od njih ne zapita samo jednu stvar:"Da li ja sebe vidim sa tom pesmom na Evrosongu???"Odoh da slušam ovog što već pola sata kuka JOJ, JOJ ,JOJ... :oops: :oops:
 

Back
Top