Gdje para provrti tu ni burgija nece..

By Bojan

Zainteresovan član
Poruka
108
Slazete li se sa mnom da sadasnje djevojke samo misle na repa (pare). Ako nemas auto nemas ni djevojku, ili nemas nista bolje, nego pokoju olupinu da se tako izrazim. Stan, kuca ili sta vec. Stan je takodje jedan od faktora, odjevanje i repa koje trosis na njih. Sad se pitam da li na ovom forumu ima onih djevojki koje gledaju na ljubav u pravom smislu, zele biti sa voljenom osobom bez obzira na to sta oblaci, koliko para trosi, sta vozi.. da li postoji neka takva.. Ja licno od nekih 100 koliko poznajem (priblizno 100 bas sam nekidan racunao) jedna je smo takva ili mi se bar tako cini) ali mislim ipak da sam u pravu.. Cemu vodi sve ovo.. ugledamo se na zapad, gluposti koje nam se serviraju preko televizije.. Sta moze biti djevojka koja ce spavati s momkom samo zato sto ju je vodio i placao joj sve troskove, dovezao je kuci itd.. razmislite.. Kako zamisljate idealnu porodicu - nekog budzu koji ce da vas izdrzava do kraja zivota a vi cete da zato spavate sa njim kad god on to pozeli..
Na kraju za ljubav treba da se dobije ljubav a ne pare.. Poz :?
 
pare mi nisu vazne,jer ja sam sa deckom jer ga VOLIM!!!on niti ima kola,niti kucu,a ni mnogo para,zato ima nesto sto niko drugi nemoze da mi tako pruzi kao on sto mi pruza...
a moram reci da sam iz zapada (zivim u nemackoj) i da sam na neki kao standart navikla,ali to meni uopste nije vazno,zato nemoj ubacivati SVE devojke u JEDAN lonac
 
A moze li ovako:
PARA VRTI. AL' SRECA MOZE VISE
Parama mozes da kupis kucu, ali ne I dom.
Mozes da kupis postelju, ali ne I san.
Mozes da kupis sat, ali ne I vreme.
Mozes da kupis knjigu, ali ne I znanje.
Mozes da kupis polozaj, ali ne I postovanje.
Mozes da kupis da platis ljekara, ali ne I zdravlje.
Mozes da kupis zivot, ali ne I dusu.
Mozes da kupis seks, ali ne I ljubav.
 
Samo me zanima kako li si samo uspeo da upoznas tolike sponzoruse???Ma to su gluposti...ima toliko OK devojaka koje su sa tipom iz ljubavi...Ja sam ti primer:davno sam bila sa deckom 4 godine u vezi,a on nije imao auto,para nista preterano,skroz skroman i prosecan tip,ali voleli smo se,zabavljali i uzivali u svakom zajednickom trenutku...Pa ti sam zakljuci...
 
mis-mali:
pare mi nisu vazne,jer ja sam sa deckom jer ga VOLIM!!!on niti ima kola,niti kucu,a ni mnogo para,zato ima nesto sto niko drugi nemoze da mi tako pruzi kao on sto mi pruza...
a moram reci da sam iz zapada (zivim u nemackoj) i da sam na neki kao standart navikla,ali to meni uopste nije vazno,zato nemoj ubacivati SVE devojke u JEDAN lonac

kako znas da niko drugi ne moze da ti pruzi ono sto ti on pruza ?
sa koliko njih si bila pre njega ? 2,500.000.000 muskaraca ? :shock:

ne generalizuj :evil: i nemoj ni ti sve muskarce u isti lonac
 
Sve sama deca... Mozda neko od vas ima i lepih godina (citaj oko/preko 30) al' vas izgleda mama i tata izdrzavaju... Nemoj odma' da neko pomisli da sam jedna od "onih" ali deco moja od ljubavi se ne zivi!! Sve to tako brzo prodje... NIsu pare najvaznije, ne nikako, ali kad spojis tipa kojeg volis (citaj mozes bez problema da podneses) i koji se uz to trudi i radi, pa i ti doprineses naravno, to je onda to...
 
By Bojan:
Slazete li se sa mnom da sadasnje djevojke samo misle na repa (pare). Ako nemas auto nemas ni djevojku, ili nemas nista bolje, nego pokoju olupinu da se tako izrazim. Stan, kuca ili sta vec. Stan je takodje jedan od faktora, odjevanje i repa koje trosis na njih. Sad se pitam da li na ovom forumu ima onih djevojki koje gledaju na ljubav u pravom smislu, zele biti sa voljenom osobom bez obzira na to sta oblaci, koliko para trosi, sta vozi.. da li postoji neka takva.. Ja licno od nekih 100 koliko poznajem (priblizno 100 bas sam nekidan racunao) jedna je smo takva ili mi se bar tako cini) ali mislim ipak da sam u pravu.. Cemu vodi sve ovo.. ugledamo se na zapad, gluposti koje nam se serviraju preko televizije.. Sta moze biti djevojka koja ce spavati s momkom samo zato sto ju je vodio i placao joj sve troskove, dovezao je kuci itd.. razmislite.. Kako zamisljate idealnu porodicu - nekog budzu koji ce da vas izdrzava do kraja zivota a vi cete da zato spavate sa njim kad god on to pozeli..
Na kraju za ljubav treba da se dobije ljubav a ne pare.. Poz :?

ocigledno nisi mene upoznao :lol:
kad mi se decko svidja, ne vidim ni prst pred okom, a kamoli pare :D
a ako mi se ne svidja, dzaba mu i da je milioner :D
ja sam izgleda staromodna :oops:


btw, mislim da gresis..retko koja devojka ce da spava sa tipom zato sto joj je platio pice :shock: pre ce biti da ce da spava sa njim zato sto je lep/zgodan/misicav/itd...
 
kosmopolit:
mis-mali:
pare mi nisu vazne,jer ja sam sa deckom jer ga VOLIM!!!on niti ima kola,niti kucu,a ni mnogo para,zato ima nesto sto niko drugi nemoze da mi tako pruzi kao on sto mi pruza...
a moram reci da sam iz zapada (zivim u nemackoj) i da sam na neki kao standart navikla,ali to meni uopste nije vazno,zato nemoj ubacivati SVE devojke u JEDAN lonac

kako znas da niko drugi ne moze da ti pruzi ono sto ti on pruza ?
sa koliko njih si bila pre njega ? 2,500.000.000 muskaraca ? :shock:
e, to bih voleo da znas!!!
ali nije tu pitanje samo u vezi seksa,postoje i druge stvari,nadam se da ces i ti to jednom shvatiti :D

ne generalizuj :evil: i nemoj ni ti sve muskarce u isti lonac
 
mis-mali:
kosmopolit:
mis-mali:
pare mi nisu vazne,jer ja sam sa deckom jer ga VOLIM!!!on niti ima kola,niti kucu,a ni mnogo para,zato ima nesto sto niko drugi nemoze da mi tako pruzi kao on sto mi pruza...
a moram reci da sam iz zapada (zivim u nemackoj) i da sam na neki kao standart navikla,ali to meni uopste nije vazno,zato nemoj ubacivati SVE devojke u JEDAN lonac

kako znas da niko drugi ne moze da ti pruzi ono sto ti on pruza ?
sa koliko njih si bila pre njega ? 2,500.000.000 muskaraca ? :shock:


e, to bih voleo da znas!!!
ali nije tu pitanje samo u vezi seksa,postoje i druge stvari,nadam se da ces i ti to jednom shvatiti :D
 
Mimma:
Sve sama deca... Mozda neko od vas ima i lepih godina (citaj oko/preko 30) al' vas izgleda mama i tata izdrzavaju... Nemoj odma' da neko pomisli da sam jedna od "onih" ali deco moja od ljubavi se ne zivi!! Sve to tako brzo prodje... NIsu pare najvaznije, ne nikako, ali kad spojis tipa kojeg volis (citaj mozes bez problema da podneses) i koji se uz to trudi i radi, pa i ti doprineses naravno, to je onda to...
Htedoh da kucam nesto jako slicno pa sam samo kopirala...Ja sam za to da pare nisu najvaznije , nikako,mora da postoji (makar za pravu vezu ) odredjena doza ljubavi i postovanja ... ali iskreno dobro bih razmislila pre nego sto bih se (opet) vezala za nekoga ko nema nista i nema izglede da u nekoj pojmljivoj buducnosti ostvari..Jer ako mogu ja , moze i on ... Najvise me nerviraju ljudi kojima nedostaje ambicija u zivotu , pa sazaljevaju sami sebe.
 
samo se ti drzi podalje od splavova sa narodnjacima i neces naletati na sponzoruse :twisted: :twisted: ,kad znas gde su- sta ces tamo?
probaj da osmislis sta je to sta tebe interesuje i u takvim sredinama trazi ribu za sebe... ako se muvas tamo gde je izvikano samo ZAto sto je izvikano... nemoj da ocekujes da ces naci nekog prema sebi...a sa druge strane, ako volis izvikana mesta potrudi se da zaradis barem za BMW... ako nemas kintu onda moras malo da poradis i na svom stilu, a ako nemas ni jedno ni drugo ... probaj da budes bar karleushin telohranitelj..:twisted: :twisted:
 
Mimma:
Sve sama deca... Mozda neko od vas ima i lepih godina (citaj oko/preko 30) al' vas izgleda mama i tata izdrzavaju... Nemoj odma' da neko pomisli da sam jedna od "onih" ali deco moja od ljubavi se ne zivi!! Sve to tako brzo prodje... NIsu pare najvaznije, ne nikako, ali kad spojis tipa kojeg volis (citaj mozes bez problema da podneses) i koji se uz to trudi i radi, pa i ti doprineses naravno, to je onda to...

Mimma duso... jesi ti to prestala da verujes u Deda Mraza?
 
By Bojan:
Slazete li se sa mnom da sadasnje djevojke samo misle na repa (pare). Ako nemas auto nemas ni djevojku, ili nemas nista bolje, nego pokoju olupinu da se tako izrazim. Stan, kuca ili sta vec. Stan je takodje jedan od faktora, odjevanje i repa koje trosis na njih. Sad se pitam da li na ovom forumu ima onih djevojki koje gledaju na ljubav u pravom smislu, zele biti sa voljenom osobom bez obzira na to sta oblaci, koliko para trosi, sta vozi.. da li postoji neka takva.. Ja licno od nekih 100 koliko poznajem (priblizno 100 bas sam nekidan racunao) jedna je smo takva ili mi se bar tako cini) ali mislim ipak da sam u pravu.. Cemu vodi sve ovo.. ugledamo se na zapad, gluposti koje nam se serviraju preko televizije.. Sta moze biti djevojka koja ce spavati s momkom samo zato sto ju je vodio i placao joj sve troskove, dovezao je kuci itd.. razmislite.. Kako zamisljate idealnu porodicu - nekog budzu koji ce da vas izdrzava do kraja zivota a vi cete da zato spavate sa njim kad god on to pozeli..
Na kraju za ljubav treba da se dobije ljubav a ne pare.. Poz :?

Kreces se na pogresnim mestima i druzis se sa pogresnim ljudima.
 

Back
Top