O cemu devojke mastaju kada masturbiraju?

najveci deo zena po statistici, najcesce fantazira o silovanju, tj seksu na koji je prisliljena i seksu sa dva muskarca

mastaju o silovanju, ponizavanju, velikim kitama i spermi. svodi se ma manifestaciju muske, kako ponasajne tako fizicke, dominacije. radi balansa onda zamisljaju da su domine i da one ponizavaju najgore.

a sto je devijantno bar ovo sto se ovde pise?

nije li jesenas deda mraz zvani micun propagirao hemijsku kastraciju :aha:
 
nije li jesenas deda mraz zvani micun propagirao hemijsku kastraciju :aha:

pa pricamo o cemu mastaju, to je pokazalo istrazivanje,, one mozda nece da to priznaju ali mastaju o tome da su prisiljene na seks, psiholozi to objasnjavaju krivicom zbog uzivanja u seksu,
onda ona nije kriva nad njom je primenjena sila..sad ja karikiram ali to je neko od objasnjenja...
onda je vecina zena devijanta..a inace su takva istrazivanja pokazala da i muskarci mastaju kako grubo tucaju, tj siluju zenu ...
to ne znaci da su silovatelji stvarno...niti da zene jedva cekaju da ih na ulici neko siluje...
 
E a mene pali kad se ti skines gola i Stripujes u polumracnoj sobi ..mazis se oko mene dok te iz mraka posmatram sav Naked i Hard 4 U :mrgreen:

Zatim te zgrabim i ebem cele noci u svim pozama i mestima po kuci :per:

fantazije nam se apsolutno ne poklapaju. mozda u nekoj tackici bi bilo neko ukrstanje ali ...razilaze nam se zelje pre nego sto bi i bilo sta pocelo, defintivno nismo kompatibilni
:mrgreen:
 
pa pricamo o cemu mastaju, to je pokazalo istrazivanje,, one mozda nece da to priznaju ali mastaju o tome da su prisiljene na seks, psiholozi to objasnjavaju krivicom zbog uzivanja u seksu,
onda ona nije kriva nad njom je primenjena sila..sad ja karikiram ali to je neko od objasnjenja...
onda je vecina zena devijanta..a inace su takva istrazivanja pokazala da i muskarci mastaju kako grubo tucaju, tj siluju zenu ...
to ne znaci da su silovatelji stvarno...niti da zene jedva cekaju da ih na ulici neko siluje...

Zele Animal Fu.ck :mrgreen:
 
pa pricamo o cemu mastaju, to je pokazalo istrazivanje,, one mozda nece da to priznaju ali mastaju o tome da su prisiljene na seks, psiholozi to objasnjavaju krivicom zbog uzivanja u seksu,
onda ona nije kriva nad njom je primenjena sila..sad ja karikiram ali to je neko od objasnjenja...
onda je vecina zena devijanta..a inace su takva istrazivanja pokazala da i muskarci mastaju kako grubo tucaju, tj siluju zenu ...
to ne znaci da su silovatelji stvarno...niti da zene jedva cekaju da ih na ulici neko siluje...

mastarije,satistike i tiraz...u duhu sinketa...sve za pare :)

http://www.redtube.com/28117

evo materijal za anhela :lol:
 
ne, palim se na um.lepo mi je kad citam nesto mnogo slojevitije i dublje od prostog nabrajanja mogucih seksualnih radnji

Sto mi spusti :D Ali postujem! :) Pitanje je na sta se zensko pali a muski pisu :D Evo ti moj savet... Ne mozes preko noci da znas na sta se ona pali i sta sve zeli u krevetu... To je prednost duge veze sto ti ona vremenom otkrije neke od svojih fantazija, a nesto i sam skontas po tome kako reaguje i samim tim je i tebi i njoj lepse u takvim trenucima...
 
fantazije nam se apsolutno ne poklapaju. mozda u nekoj tackici bi bilo neko ukrstanje ali ...razilaze nam se zelje pre nego sto bi i bilo sta pocelo, defintivno nismo kompatibilni
:mrgreen:

Ja sam kao kameleon :heart: ..samo reci sta te pali ..i bicu takav za tebe :per:

Uklopicemo se za 5 min ..samo ti otvori dusu i reci ...sta je to sto tvojoj Perverznoj dusici treba :ceka:
 

Back
Top