O cemu devojke mastaju kada masturbiraju?

Sto mi spusti :D Ali postujem! :) Pitanje je na sta se zensko pali a muski pisu :D Evo ti moj savet... Ne mozes preko noci da znas na sta se ona pali i sta sve zeli u krevetu... To je prednost duge veze sto ti ona vremenom otkrije neke od svojih fantazija, a nesto i sam skontas po tome kako reaguje i samim tim je i tebi i njoj lepse u takvim trenucima...

zaboravih savet :D pruzi joj sve sta si u mogucnosti da joj pruzis da je zadovoljis i to ce biti vise nego dovoljno...


nije to dobro, kvaris ugodjaj, trebas lepo to opisati, recimo

dok je natezes analno batinom mocnom kazes
baby r u ready for nasty
u little slut
a ona tebi
o u sex supermen
your love tool make me so wet
so horny and nasty for u
i wanna lick your precious juices from your mighty rod
 
MA to oko uloge je OK ;)

Nego ono sto dajes moc i uzimas ..i tako shebes tipa :mrgreen:

A te igrice su u redu ..i ja ih volim :)

Zar se ne mozes sexati zato sto zelis sex, nego moras podebavati nekog m ? :ceka:

ne podjebavam ja nikog, kroz neke poshalice objasnjavam fantazije, i zasto su bas te, i sta nekog pokrece da zeli bas to.
ali ovde izgleda treba samo da se pise eksplicitno, ja njemu uradim ovo a on onda meni ono.
 
Ovo je dobro pitanje.. i mene bi zanimao odgovor na njega...
Al' je postavljeno skroz na pogresnom mestu. Ovde ces samo da dobijes gomilu spama od 4-5 poznatih forumskih spamera koji ce da citiraju jedni drugima i postove i nastavljaju sa glupim i potpuno nevezanim za temu odgovorima do besvesti.
 
Poslednja izmena:
Jeste me vec zaboravili? :)

PA jesmo rekli da cemo ovako mesec dana? :)

Naravno sve ovo moze da se zavrsi sa par poteza misa ako mi odbanujete moj nalog! :)


Juce stvarno nisam mogao, izvinjavam se, ali veceras nastavljamo dalje, za iste pare... :cool:

perodeformerocopy.jpg


https://img23.imageshack.us/img23/5797/perodeformerocopy.jpg


Nastavljamo sa emisijom zelje, cestistke i pozdravi, radio anananatena! :)

Veliki pozdrav za moderatorsku klapu!

Pre svega za revnog Gibicu, znam da me jako voli, a zatim i za Petra Vranglera, zvanog od milja, Pero Deformero!

Poseban pozdrav za devojcice Milicu Cobanicu, koja "samo radi svij posao", kao i za Ninu, bivsi nik Kuchka, koja samo radi... Ma ni ona sama ne kapira sta radi! :lol:

Ja se zabrinuo sto te
juce bilo reko nije valjda
tako brzo odustao
 

Back
Top