O cemu devojke mastaju kada masturbiraju?

pa ne, lepo sam napisala, obrnuto. zar muskarci ne mastaju kako su zesce mocni i dominatni u tom odnosu.bar vecina.?

ah tako, kad si rekla obrnuto, mislio sam na obrnute uloge(ti si "musko", on je "zensko"). da, vecina, tacno. mada mozda zavisi i od toga kakav im je stvaran zivot. fantazija moze da dopunjuje nedostatak u stvarnosti ili da bude privlacna jer je suprotnost od stvarnog. ti mozda dominiras u stvarnosti a onda zelis da budes submisivna u fantaziji.
takodje, kada se izivi jedna strana(u stvarnosti ili fantaziji) obicno jaca ona druga. mada realizaciji obe strane(dominantno-submisivne), bar u jednoj vezi, nije bas privlacna, nekako je okrnjena, nepotpuna u oba pravca. obicno se mora izabrati il si sado il si mazo.
ja sam sado.
 
Poslednja izmena:
ah tako, kad si rekla obrnuto, mislio sam na obrnute uloge. da, vecina, tacno. mada mozda zavisi i od toga kakav im je stvaran zivot. fantazija moze da dopunjuje nedostatak u stvarnosti ili da bude privlacna jer je suprotnost od stvarnog. ti mozda dominiras u stvarnosti a onda zelis da budes submisivna u fantaziji.
takodje, kada se izivi jedna strana(u stvarnosti ili fantaziji) obicno jaca ona druga. mada realizaciji obe strane(dominantno-submisivne), bar u jednoj vezi, nije bas privlacna, nekako je okrnjena, nepotpuna u oba pravca. obicno se mora izabrati il si sado il si mazo.
ja sam sado.

da..............................


:mrgreen:
 

Back
Top