EVO sajta za slanje besplatnih SMS poruka

A ko te tera da se j*ebes po 15min dnevno???
Vidim da ides od teme do time i samo nesto pljujes..
Znaci ljudi ne mora da se j*ebete po 15min na sajtu kao ova budala, vec jednostavno posaljete poruku, dodjete sutradan i posaljete novu poruku i tako u krug... sad ako neko sporije kuca poruku od 150 karaktera i traba mu 15min to je vec njegov problem... a kliktanje reklama nije nikakva obaveza na sajtu vec dobra volja posetioca ( mada od poseta koje dolaze iz Srbije i ovako nema vajde )...
 
A to sa cenom poruka mozes da sagledas i iz druge perspektive.
Gomila ljudi salje poruke negde u Evropu, Australiju ili Ameriku ali ajde uzmimo da prosecna poruka kosta 5din ( iako kosta vise ), puta oko 700 poruka koje se dnevno posalju sa sajta i puta 30 dana, dolazimo do cifre od
105000din ili 1312 eur mesecno ...toliko neisplativo da ce sajt na zalost najverovatnije prestati da radi za nekoliko dana...
 
izvini freesms, j*ebiga, nisam mislio da te uvredim ovom gore racunicom :cry:

posto vidim da ti toliko znaci, evo naso sam ti nesto zanimljivo:

http://www.1rstwap.com/nmember1.html

probaj pa reci kako funkcionise, ja sam to koristio pre neke 2 god., sad ne mogu ni da se setim kako se loguje, uglavnom, user name ti je broj telefona, na koji sms-om dobije password, i imas 5 do 10 poruka dnevno (mozes napraviti i vise username-a tako sto ces registrovati i brojeve familije i prijatelja, i slati sms gde se njihov broj biti "sender"
pozdrav, sorry
 
gusha:
izvini freesms, j*ebiga, nisam mislio da te uvredim ovom gore racunicom :cry:

posto vidim da ti toliko znaci, evo naso sam ti nesto zanimljivo:

http://www.1rstwap.com/nmember1.html

probaj pa reci kako funkcionise, ja sam to koristio pre neke 2 god., sad ne mogu ni da se setim kako se loguje, uglavnom, user name ti je broj telefona, na koji sms-om dobije password, i imas 5 do 10 poruka dnevno (mozes napraviti i vise username-a tako sto ces registrovati i brojeve familije i prijatelja, i slati sms gde se njihov broj biti "sender"
pozdrav, sorry

sad se pripoveda...
 
dobro i ja sam malo grublje reagovao i izvinjavam se zbog toga...samo ne volim kad me neko proziva bez razloga...

Taj 1rstwap koliko znam vec dugo ne radi... tj. naplacuje svoje usluge. Isto tako znam da trenutno niko ne nudi free sms, pa cak ni jednu dnevno, jednostavno nije isplativo a i ako se pojavi neko sa tom uslugom obicno kratko traje...cisto da bi testirali sistem..
 

Back
Top