Da vas vidim sad.....

Kathrin

Zainteresovan član
Poruka
420
Nisam mogla da verujem :shock: ,kada sam danas u dnevnoj stampi procitala da,po kompjuterskoj proceni ima 3780 poza u sexu.Prilicno sam mastovita,ali mogu da smislim jedva 50-tak poza.Pitanje je:Koliko poza u sexu znate?Dobrodosle su i one najneverovatnije varjante,sve samo da oborimo tih 3000 i nesto :wink:
 
DisMisaL:
Mladi par, prva bračna noć. Rodbina se okupila oko vrata da čuju šta se tu dešava. Unutra nešto škripi, duboko dahću. Čuje se on:
-Draga, hajde ti sad gore.
Ponovo se čuju škripa i dahtanje, a zatim ona:
-Dragi, ne ide ovako, probajmo ipak da si ti gore.
Sada su škripa i dahtanje jači nego ikad, čuju se zvuci kao da se unutra vodi novi kosovski boj. Nakon nekog vremena ponovo se čuje njegov glas:
-Ne ide ni ovako, hajde da probamo oboje gore.
"Oboje gore" pomisli rodbina koja je slušala uz vrata "to mora da vidimo". Otvoriše vrata i videše njih dvoje kako pokušavaju da zatvore kofer.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
TAKO MALO! To znaci da kada bi probavali po dve poze dnevno (sto je opet, malo) za samo 5 godina i 4 meseca ponestalo bi NOVIH poza! Kakva losa vest! Znao sam da ne treba ni gubiti nevinost!

Koja je slicnost izmedju sexa i vanilica?
I u sexu i u vanilicama se moze uzivati samo na ogranicen broj nacina!
 
Kathrin:
Nisam mogla da verujem :shock: ,kada sam danas u dnevnoj stampi procitala da,po kompjuterskoj proceni ima 3780 poza u sexu.Prilicno sam mastovita,ali mogu da smislim jedva 50-tak poza.Pitanje je:Koliko poza u sexu znate?Dobrodosle su i one najneverovatnije varjante,sve samo da oborimo tih 3000 i nesto :wink:

:shock: 50 poza :?: Ja jedva 10-ak... :roll:
 
Čuo sam o jednoj pozi, ali nikako da uspem da je izvedem. Neki mi baja pričao, kaže ovako: najače je kad je ja je8em, a ona mi pushi, uz to joj ližem..., a pri tom sam sebe gledam u bulju. E, to se zove extreme. hahaha
:lol: :lol: :roll: Zamisli!!!
 
]
Ma sve sami yebaci... :lol: :lol: :lol: [/quote]

Sta ces svako ima neki problem,ali je strasno da ih lece ovde...
16.gif
 
lav607:
]
Ma sve sami yebaci... :lol: :lol: :lol:
Sta ces svako ima neki problem,ali je strasno da ih lece ovde...
16.gif
[/quote]

Uuuuuuuu... LAVE :? ! Ako sam te dobro razumeo, ti to mene pokušavaš da spustiš. Sad si baja :roll: . Sibirska je to shvatila kao šalu, baš kako je i trebalo da se shvati. Devojka se smeje na kraju poruke, ako nisi provalio. To je bila fora da bi se čovek zamislio za trenutak i da bi shvatio da je u stvari to nemoguće, a ne da lečim svoje probleme, kojih uzgred i nemam. U svakom slučaju...pozdrav od mene.
 

Back
Top