ponekada stvarno ostajem bez texta

evo sta je imam prijatelja koji izgleda FENOMENALNO (sto podrazumeva da je imao ponjegovoj evidenciji oko 35 riba)
i posmatram devojke koje ga salecu, bilo je devojaka sa vezom od 6 godina koje je redovno tresao, sedi sa njom i njenim deckom bez problema se zezaju itd.
zatim znaju da ima stalnu devojku lepo im objasni da nista ne ocekuju od njega, na sve to one kazu ma je*o moral i ostala sranja ajmo mi jednu partijicu itd itd.
mozda sam malo stereotipan ali zar oone nemaju ni malo ponosa ada im se neko svidi????
eto mog problema
pozdrav
 
nesvrstani:
evo sta je imam prijatelja koji izgleda FENOMENALNO (sto podrazumeva da je imao ponjegovoj evidenciji oko 35 riba)
i posmatram devojke koje ga salecu, bilo je devojaka sa vezom od 6 godina koje je redovno tresao, sedi sa njom i njenim deckom bez problema se zezaju itd.

a je l decko zna :) :)

zatim znaju da ima stalnu devojku lepo im objasni da nista ne ocekuju od njega, na sve to one kazu ma je*o moral i ostala * ajmo mi jednu partijicu itd itd.
mozda sam malo stereotipan ali zar oone nemaju ni malo ponosa ada im se neko svidi????
eto mog problema
pozdrav

jooooooooj imash li ga na mail posalji ga vamo :) :) de moze da se vidi svaka mu cast mora da je Lik
 
Da naravno ne kazem da mu to sve odobravam, naravno sve to izgleda sebicno, ali uvek ona stara otrcana prica muskarci sto verci broj su macke ,zene *****.
Svecu mu ne drzim ali vec 9-10 godina zivimo moze se reci zajedno.
Sto se tice slike naravno samo kako da je stavim
pozdrav
 
Meni niije jasno što se to lepo ne razdvoji....Pa i devojke koje imaju "personality" su ponekad željne dobrog seksa....Seks je seks a veza je veza. A on je grozan što vara devojku. jEDNOSTAVNO.
E, ima jedan naslov u "Politici" iz prošle decenije:
"Silovao 17 žena a imao devojku".
Pa šta mislite o tome...
 
Jok, ja se slazem s tim da zena do prve bracne noci treba da drzi skupljene nogice, a muskarac naravno da k_ara sve redom, i prije i poslije sklapanja braka...
Tako je obicaj, jelte, a od obicaja ne treba odstupati...
Postena zena nikad nece traziti seks ni od svog muza, a kamoli od nekog drugog muskarca...
Ne daj boze da pocne da vristi tokom tog "cina" ili cak da ona bude na muskarcu... Odmah joj usijanim zeljezom na celo treba staviti zig s natpisom "qrva" da svi znaju kako je nemoralna...
Nije zensko za to da uziva u seksu, no da, bez pogovora, ispunjava muskarceve zelje... :wink:
 
Gazdarica:
Jok, ja se slazem s tim da zena do prve bracne noci treba da drzi skupljene nogice, a muskarac naravno da k_ara sve redom, i prije i poslije sklapanja braka...
Tako je obicaj, jelte, a od obicaja ne treba odstupati...
Postena zena nikad nece traziti seks ni od svog muza, a kamoli od nekog drugog muskarca...
Ne daj boze da podne da vristi tokom tog "cina" ili cak da ona bude na muskarcu... Odmah joj usijanim zeljezom na celo treba staviti zig s natpisom "qrva" da svi znaju kako je nemoralna...
Nije zensko za to da uziva u seksu, no da, bez pogovora, ispunjava muskarceve zelje... :wink:
U bre gazdarice p ati bas ides iz krajnosti u krajnost :roll: . I daj opusti se malo nemoj da bljujes vatru (sala)
Naravno da je i ta varijanta uzas, ali zar nije jednostavnije reci decku "e vidi nemam vise sta sa tobom da trazim nasla sam pravog jahaca cao" nego praviti skandale i ostala sranja, prevara je nesto najgore zar ne i vama i nama ????
 
prvo da ti kazem da te ponekada stvarno obozavam a nekada ...joj...
Naravno kako da postavim takvu temu kada sam ja musko i uzasno me nerviraju takve devojke (mogao bi ih streljati), a i zar me nebi nazvali( muski deo populacije) pedercinom ili mozda nekom vrstom izroda
a i on mi je drug mada sam rekao da mu ne odobravam
Oces mozda da ti saljnem njegovu sliku da vidim tvoju reakciju ????
Crnogorac visok lep crn ma menjas misljenje 100%
 
Ne vidim zasto bi te neko proglasio pedercinom...
Prevara je prevara, bilo da je muska ili zenska...
A sad da ti kazem jos nesto... Ako me neki muskarac interesuje samo za seks, bilo bi mi draze da je slobodan, ali ni to sto je zauzet, nece me sprijeciti da ostvarim svoj naum... Podrazumijeva se, ako smo oboje zainteresovani za to...
Njegova djevojka - njegov problem...
Nakon upotrebe, uredno cu joj ga vratiti... :wink:
Sto se slike tice, salji ako hoces, a i ne moras...
Ma sta da vidim na njoj, nece promijeniti moj stav...
 
gle sad ovo nakon "upotrebe" devojcica obicno ode iraskine sa svojim deckom. Nakon toga nada se i nista naravno, zatim opet nadje nekog jadnicaka i tada moj cimer( inace) zbog svoje povredjene sujete opet nastupa i naravno ona opet pada .
Na to se ja ispovracam i vise ne mogu da je vidim kada nam dodje u stan ja pobegnem da je ne vidim
pa ti sada reci da niste za sazaljenje
 

Back
Top