gde ih nalazite

Kad_LupimLupim:
Kako god da okrenes uvek ispadne tamo gde se najmanje nadas. To mislim na one ozbiljne veze, koje imaju potencijal.
Inace ovo ovako, jedna noc hopa-cupa i short-range veze, to se nalazi na svakom cosku.

divan filozofski odgovor... :roll:
zelim vam svima analni sex..ili narodski recheno...imate svashtaru pa chatujte
 
-na faxu(na predavanjima je izbor bio ogroman jer nas ima nekoliko hiljada na godini, pa sam jednog tako i izabrala :)
-na privatnim zurkama i proslavama
-ako je izlazak u pitanju na nekim zatvorenim zurkama ili bas opustenim mestima gde je atmosfera takva da ljudi igraju jedni sa drugima i lako stupaju u kontakt(tipa plesno vece,plesacice,mada ja ne plesem bila sam par puta;imas i salsu sredom u Revoluciji ako to igras)
-na internacionalnom letnjem kampu kada sam bila hostesa i druzila se sa kamperima i drugim hostovima i hostesama po ceo dan i noc, pa mi se svideo jedan kamper ;)
-jednog sam upoznala jos u prvom razredu,znaci u osnovnoj skoli...mada nam je trebalo puno godina da se "prepoznamo" zahvaljujuci vozovima kojim smo zajedno putovali
-jedan decko je bio drug mog najboljeg druga sa faxa,pa smo se ponekad slucajno vidjali u nekom sirem drustvu, minimum triu, dok nismo resili da izadjemo iz tria i napravimo duo koji se neslavno okoncao :(
-a za moju najlepsu vezu zasluzan je chat Internet Krstarice.Krstarice, hvala ti!:lol: :D

Redosled je sasvim slucajan.Na listi nema posla, zato sto sam neradnik :) Kada budem upoznala sledeceg partnera dodacu mesto nalazenja na listu.Da ne budes slucajno neobavestena ;)
 

Back
Top