KAMA SUTRA

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Ovih dana sam se malo kulturno uzdizala, i bavila se citanjem...pa ne odoleh da neka nova saznanja podelim sa vama :lol:

Kama sutra u bukvalnom prevodu znaci "Niska izreka o ljubavi" i tu se mogu naci mnogi korisni saveti i zapazanja...
Evo jednog:

Zene kojih se treba kloniti :lol: -
Gubavice
Sumanute zene
Zene koju su njeni kastinski supripadnici izbacili iz kaste
Zene koje otkrivaju tudje tajne
Zene koje javno izrazavaju potrebu za polnim snosajem
Zene koje su suvise bele
Zene koje su suvise crne
Zene koje zaudaraju :lol:
Zene koje su bliske rodjake
Zene koje su prijateljice (necije supruge)
Zene koje zive kao isposnice...

Verujem da bi neki rado prosirili spisak :lol:
 
Nesi:
Ovih dana i noci sam se malo kulturno uzdizala, nogice dizala i yebavala se ...pa ne odoleh da neka nova saznanja podelim sa vama :lol:

Kama sutra - Kara danas, u bukvalnom prevodu znaci "Niska izreka o ljubavi" i tu se mogu naci mnogi korisni saveti i zapazanja...


Verujem da bi neki rado prosirili moje nogice, i umetnuli me na svoj...spisak :lol:
Ne odoleh, yebi ga :roll:
:) :P
 
A da vidimo ko ce ovde da se prepozna...:lol:

Prema velicini njihovog "lingama", muskarci se dele u tri razreda, naime, u razred zaca, razred bika i razred konja...:lol:

I zene, s obzirom na dubinu njihove "joni", dele se na srne, kobile i slonice...:shock:

:lol: :lol: :lol:
 
E ovaj probodni...:lol: :lol: :lol:

Zagrljaj je znak uzajamne ljubavi muskarca i zene kad se to dvoje nadje, a deli se na cetiri vrste:

1. dodirni zagrljaj
2. probodni zagrljaj
3. zagrljaj trljanja
4. pritisni zagrljaj

1. Kada muskarac pod ovim ili onim izgovorom podje pred zenom ili pak uporedo s njom i dodirne njeno telo vlastitim...
2. Kad zena na nekom usamljenom mestu naleti i nabode se :lol: na muskarca grudima kao da zeli nesto dohvatiti iz njegove ruke i kad je on, bilo da stoji ili da sedi, zauzvrat privuce k`sebi...
3. Kad dvoje ljubavnika polako kroce zajedno, bilo na javnom mestu, u mraku ili na osami i pritom se trljaju jedno o drugo...
4. Kad u jednoj od gore navedenih prilika jedno od njih snazno pritisne telo drugoga o zid ili stub...

Ova dva zadnja zagrljaja prilice onima koji poznaju namere jedno drugom :lol:
 
Nesi:
Ovih dana sam se malo kulturno uzdizala, i bavila se citanjem...pa ne odoleh da neka nova saznanja podelim sa vama :lol:

Kama sutra u bukvalnom prevodu znaci "Niska izreka o ljubavi" i tu se mogu naci mnogi korisni saveti i zapazanja...
Evo jednog:

Zene kojih se treba kloniti :lol: -
Gubavice
Sumanute zene
Zene koju su njeni kastinski supripadnici izbacili iz kaste
Zene koje otkrivaju tudje tajne
Zene koje javno izrazavaju potrebu za polnim snosajem
Zene koje su suvise bele
Zene koje su suvise crne
Zene koje zaudaraju :lol:
Zene koje su bliske rodjake
Zene koje su prijateljice (necije supruge)
Zene koje zive kao isposnice...

Verujem da bi neki rado prosirili spisak :lol:

Zena koje stavljaju ruku preko usta kad se smeju
Zena koje stalno pricaju da ih neko i svako muva
Zena koje imaju najbolju drugaricu
Zena koje tvrde da postoji musko-zensko prijateljstvo
Zena koje potenciraju da ih DO SADA NIKO NIJE UPOZNAO
Zena koje imaju brata za koga su patoloski vezane
Zena koje najvise na svetu cene svoju majku
Zena koje se previse deru za vreme seksa
Zena koje piju pivo
Zena kojima stalno treba rame za plakanje a to rame je musko
Zena koje su ti podredjene na poslu
Zena koje tvrde da nemaju problema sa orgazmom
Zena koje su imale decka ili ljubavnika u komsiluku ili u odeljenju dok su isle u skolu
Zena koje su sa istim tipom raskidale vezu 3 i vise puta
Zena koje daju anal sa ubedjivanjem kracim od 30 sekundi
Zena koje tvrde da njihov decko bolje krese od Rocca Sifredija
Zena koje tvrde da su u zivotu SAMO JEDNOM VOLELE
 
Oziljci od nokata ne bi se smeli videti na udatim zenama, tek neka im muzevi na stidnim delovima ostave narocite znakove i tragove, kako bi se secale ljubavi i kako bi njihova ljubav ojacala.
Evo sta se o tome kaze u stihovima:
"Ljubav zene podmladi se i obnovi pri pogledu na oziljke oko stidnog dela, sve da su i stari i skoro nestali. Ako nema oziljaka koji bi je podsetili na trenutke ljubavi, onda ce ljubav kopniti isto onako kao kad zadugo nema sjedinjenja.¨
Cak i stranac, kad vidi izdaleka mladu zenu s oziljcima od nokata po grudima, osetice prema njoj ljubav i postovanje.
Pa i muskarac, koji ima vidne oziljke od zuba i nokata na nekim delovima tela, osvojice zensko srce, cak i ono koje mu se vazda opiralo.
Ukratko, nista toliko ne golica ljubav kao pogled na oziljke od nokata i ujeda :shock:

8)
 
Nesi:
Oziljci od nokata ne bi se smeli videti na udatim zenama, tek neka im muzevi na stidnim delovima ostave narocite znakove i tragove, kako bi se...
Ukratko, nista toliko ne golica ljubav kao pogled na oziljke od nokata i ujeda :shock:

8)
massage.jpg

8) :wink:
betty_2.jpg

:shock: :roll: :) :P :P :P :P :P :P :P
8)
 
Nesi:
E ovaj probodni...:lol: :lol: :lol:

Zagrljaj je znak uzajamne ljubavi muskarca i zene kad se to dvoje nadje, a deli se na cetiri vrste:

1. dodirni zagrljaj
2. probodni zagrljaj
3. zagrljaj trljanja
4. pritisni zagrljaj

1. Kada muskarac pod ovim ili onim izgovorom podje pred zenom ili pak uporedo s njom i dodirne njeno telo vlastitim...
2. Kad zena na nekom usamljenom mestu naleti i nabode se :lol: na muskarca grudima kao da zeli nesto dohvatiti iz njegove ruke i kad je on, bilo da stoji ili da sedi, zauzvrat privuce k`sebi...
3. Kad dvoje ljubavnika polako kroce zajedno, bilo na javnom mestu, u mraku ili na osami i pritom se trljaju jedno o drugo...
4. Kad u jednoj od gore navedenih prilika jedno od njih snazno pritisne telo drugoga o zid ili stub...

Ova dva zadnja zagrljaja prilice onima koji poznaju namere jedno drugom :lol:
vidim citamo dnevno stampu,ako ako......mada moram priznati da je ta podela zanimljiva
 
Nesi:
A da vidimo ko ce ovde da se prepozna...:lol:

Prema velicini njihovog "lingama", muskarci se dele u tri razreda, naime, u razred zaca, razred bika i razred konja...:lol:

I zene, s obzirom na dubinu njihove "joni", dele se na srne, kobile i slonice...:shock:

:lol: :lol: :lol:

Evo i da ilustrujemo radi lakseg savladjivanja gradiva...:wink:

GOIM0001.GIF
 
"Kad muskarac silovito ujede zenu, ona neka mu ljutito uzvrati, samo dvostruko jace. Neka se "tacka" uzvrati "crtom od tacaka", "crta od tacaka" "slomljenim oblakom", a ako je zena podobro razdrazena, neka umah zapodene ljubavnu svadju. To ce reci, neka zgrabi svog dragana za kose :twisted:, neka mu savije glavu k sebi i poljubi mu donju usnu, a tada, opijena, neka ga zatvorenih ociju ujeda gde treba ujedati :shock:, cak i za dana, cak i na javnom mestu, neka se nasmesi kad joj dragan pokaze oziljke koje je ostavila na njegovom telu, i neka odvrati od njega lice kao da ga kani ukoriti i neka mu srdita izraza pokaze oziljke na vlastitom telu koje je on ostavio.
Ako muskarci i zene budu postupali prema uzajamnim zeljama, njihova ljubav nece ohladneti ni za sto godina." :shock: :shock: :shock:
8)
 
Nesi:
"Kad muskarac silovito ujede zenu, ona neka mu ljutito uzvrati, samo dvostruko jace. Neka se "tacka" uzvrati "crtom od tacaka", "crta od tacaka" "slomljenim oblakom", a ako je zena podobro razdrazena, neka umah zapodene ljubavnu svadju. To ce reci, neka zgrabi svog dragana za kose :twisted:, neka mu savije glavu k sebi i poljubi mu donju usnu, a tada, opijena, neka ga zatvorenih ociju ujeda gde treba ujedati :shock:, cak i za dana, cak i na javnom mestu, neka se nasmesi kad joj dragan pokaze oziljke koje je ostavila na njegovom telu, i neka odvrati od njega lice kao da ga kani ukoriti i neka mu srdita izraza pokaze oziljke na vlastitom telu koje je on ostavio.
Ako muskarci i zene budu postupali prema uzajamnim zeljama, njihova ljubav nece ohladneti ni za sto godina." :shock: :shock: :shock:
8)
Ebala vas takva ljubav. A jel motorna testera ide pre biceva i lanaca ili posle? Sick.

:shock: Uf tek sad skontah..."po vlastitim zeljama".
 
Dear Nesi,
nastavi da citas ,a ja cu da prestanem grickati nokte(zubi me jos sluze),pa...ko zna,mozda se jednog dana upoznamo i zavolimo za narednih 100 leta...u medjuvremenu procitaj jos nesto,moze ti koristiti:
" Ubrzani tečaj stranih jezika. Lekcija prva: kako prepoznati stranca u krevetu usred mrkle noći? Ponavljajte za nama. Ovako stenju Japanci...
Japanci:
Iku - Idem.
Španjolci:
Madre mia! - Majko moja!
Talijani:
Madonna! - Djevice!
Francuzi:
Mon Dieu! - Moj bože!
Mađari:
Elementem! - Idem!
Ameri:
Oh, my God! - O, bože!
Turci:
Bosaliyorum. - Praznim se.
Rusi:
Kinuc Palci - Bacam gredu.
Rumunji:
A termina - Gotov sam!
Poljaci:
Juz-juz-juz - Već-već-već! (žalosno)" :lol:
 
Pera_Zdera:
Nesi:
"Kad muskarac silovito ujede zenu, ona neka mu ljutito uzvrati, samo dvostruko jace. Neka se "tacka" uzvrati "crtom od tacaka", "crta od tacaka" "slomljenim oblakom", a ako je zena podobro razdrazena, neka umah zapodene ljubavnu svadju. To ce reci, neka zgrabi svog dragana za kose :twisted:, neka mu savije glavu k sebi i poljubi mu donju usnu, a tada, opijena, neka ga zatvorenih ociju ujeda gde treba ujedati :shock:, cak i za dana, cak i na javnom mestu, neka se nasmesi kad joj dragan pokaze oziljke koje je ostavila na njegovom telu, i neka odvrati od njega lice kao da ga kani ukoriti i neka mu srdita izraza pokaze oziljke na vlastitom telu koje je on ostavio.
Ako muskarci i zene budu postupali prema uzajamnim zeljama, njihova ljubav nece ohladneti ni za sto godina." :shock: :shock: :shock:
8)
Ebala vas takva ljubav. A jel motorna testera ide pre biceva i lanaca ili posle? Sick.

Na kraju ga dokrajci zoljom i tu se ljubav rasprsti na sve strane kao polenov prah (ribanje zidova kao vid uzivanja)!
 
prvo da zahvalim jagodici...hvala hvala,by the way,volim slatko od jagoda,po 'mogucstvu' sumskih
:lol:
Nessi
nemoj da se zazas,imam skoro zuti pojas u karateu iz 8-og osnovne...predosjetio sam da si agresivna svi ti nokti,penetracije,kopulacije...ma priznajem,priznajem,svidja mi se to 100 mu gromova!....PA ZASTO ONDA NE NASTAVIS TEMU!stala si sa citanjem?krenula sa praksom?(ako je tako ,zavidim ti)ima li nesto u vezi sa hranom,kao jedite kikiriki,orasi i med i sl.? :P
ovako....na pola...vodi nas do kraja BRE :roll:
 

Back
Top