Counter Strike

boss45

Početnik
Poruka
14
Zanima me kako mogu da igram Counter Strike preko Interneta.Stalno kad pokusam da se konektujem na neki server izbaci mi neku gresku.Svi su mi savetovali da skinem nove update za igricu ali to nije upalilo.Kuci imam instaliran Counter Strike 1.3 i Counter Strike Source i nijedan nece da mi radi na Internetu.Da li neko zna kako ovo da izvedem.
Hvala....
 
da bi igrao na nasim serverima treba ti cs 1.5 ili 1.6 i adrese servera (IP), ako nemas konekciju proveris firewall... u igri namesti rejtove (rate 8000, cl_cmd [tab] 30, cl_cmdu [tab] 20 - ili cl_upd [tab] 20)
za cs:source jos nema nasih servera...
i jos nesto: da bi igrao na nasim 1.5 serverima treba ti Cheating-Death -download-uj ga i update-uj s'vremena na vreme- kad ga instaliras, pokreni ga i onda pokreni cs///
 
boss45:
Zanima me kako mogu da igram Counter Strike preko Interneta.Stalno kad pokusam da se konektujem na neki server izbaci mi neku gresku.Svi su mi savetovali da skinem nove update za igricu ali to nije upalilo.Kuci imam instaliran Counter Strike 1.3 i Counter Strike Source i nijedan nece da mi radi na Internetu.Da li neko zna kako ovo da izvedem.
Hvala....

Pa pazi da bi igrao na 1.5 serverima moras odmah da instaliras 1.5.On je uglavnom najposeceniji!!sto kaze ovaj lik moras da skines taj cheat death program i probaj sa 1.5 mozda upali...Ja isto hocu da igeram counter iz kuce ali uvek mi izadje neki levi problem pa sam digao ruke :D.A i iskreno jos nisam naleteo na nekog ko igra counter iz kuce...nazalost
 
Instaliro sam CS 1.5 i Cheating-Death v.4.26.0 i opet nece da mi radi.Kad odem na play Online izbaci mi neke greske kao da nesto treba da abdejtujem, ja kliknem Continue i on kaze da je moja verzija vec abdejtovana i tako u krug.
 
1.5 radi bez problema ali 1.6 na koji god server da se konektujem ispise mi ovo
"Your System has Been Modified.Please remove the modification to play on this server.Code[90]".budem na serveru nekih 30 sekundi i onda me izbaci...Jer zna neko kako se ovoj problem uklanja.
Hvala....
 

Back
Top