Najvise devojaka na forumu ljubav i sex...

zunomiljan79:
Dali ste primetile mlade dame da vi na temu sexa najvise pricate???
P.S. Mislim na forum
To si vrlo lepo zapazio, ali si lose "mislio (ako si mislio samo) na forum". Pricaju o sexu mnogo vishe nego o Ljubavi i sexu. Klinke se danas satiru od qrca...na zalost, vecina njih nikada i nece da oseti svu lepotu VODJENJA LJUBAVI.
Nisu devojcice za to krive.
Problem je socioloske prirode a njegov koren je u materijalnoj bedi u kojoj zivi vecina njih, a koja unistava i blati - prvo etiku, a zatim i duhovnost u najsirem smislu...
 
Uporedite teme razgovora u zenskom i muskom wc-u u srednjim skolama i bice vam jasno da devojke zaista mnogo vise pricaju o seksu. Od puberteta pa na dalje muskarci najcesce pricaju o devojkama, ali vrlo retko detaljisu o seksu. Devojke ulaze i u "sitna crevca". To je moje zapazanje. Ne znam zasto je to tako...
 
otresita:
Uporedite teme razgovora u zenskom i muskom wc-u u srednjim skolama i bice vam jasno da devojke zaista mnogo vise pricaju o seksu. Od puberteta pa na dalje muskarci najcesce pricaju o devojkama, ali vrlo retko detaljisu o seksu. Devojke ulaze i u "sitna crevca". To je moje zapazanje. Ne znam zasto je to tako...

da... sve to plus "umetnost prosledjivanja informacije" dovodi do toga da bukvalno svaki muskarac ima svoj dosije u nekom zenskom svetu. i sve se o njemu zna... :!:
 
Tommy_V:
otresita:
Uporedite teme razgovora u zenskom i muskom wc-u u srednjim skolama i bice vam jasno da devojke zaista mnogo vise pricaju o seksu. Od puberteta pa na dalje muskarci najcesce pricaju o devojkama, ali vrlo retko detaljisu o seksu. Devojke ulaze i u "sitna crevca". To je moje zapazanje. Ne znam zasto je to tako...

da... sve to plus "umetnost prosledjivanja informacije" dovodi do toga da bukvalno svaki muskarac ima svoj dosije u nekom zenskom svetu. i sve se o njemu zna... :!:
pa,naravno,nismo li neodoljive bas zato? :wink:
 

Back
Top