Deda Mraz

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
da li verujete u njega?!
ja da!!!!i mozxete da mi prichate shta god hocete i da je nauchno dokazano(da,znam prochitala sam),ali jednostavno verujem u njega da postoji...ne mozxete me odvratiti od toga...
 
ja sam inace mastovita i imam tako neke tripove da verujem u svasta,ali sam se u deda mraza mnoooogo rzocarala kad sam bila 2-3 osnovne kad sam u ponoc za novu godinu gledala kroz prozor da vidim deda mraza,a u odrazu videla tatu kako se zavlaci pod jelku i stavlja poklone.... :cry: :cry: :cry:


to mi je bila najgora nova godina u zivotu.... :cry:


mojima sam to rekla tek posle nekoliko meseci,mada su oni to i dalje poricali....
 
ja verujem u deda mraza, ali ne ono - kaoda deli poklone..
nego eto, mislim da postoji takav neki covek koji zivi na severnom polu, i koji je mnooogo dobar, i sve ostalo..
 
Ljudi da li sam to samo ja...ili je ova tema kasno postavljena?

...ali da i ja mislim da je deda mraza, u komercijaje svrhe izmislila kokakola, pa je koliko znam došlo do neke zbrke između njega i božić bate :(
hehe, ali on postoji, jer živi u nama :wink:
 
Ja sam tek sa osam godina saznala da Deda Mraz ne postoji tako sto mi je to rekla mama :( .Bila sam bas tuzna.Ja sam verovala i u Petra Pana kad sam bila mala :oops:
 
Rozalina:
Ovako...za sledecu novu godinu zelim:
1.dismen
2.skener
3.serenadu
4.vEEEEliki raspust od 4 meseca...znas kad...nikad...
5.Zalihe selotejpa...

I'm material girl... :lol:

А какве везе то има са темом? :?
Зар није лакше да кажеш да верујеш у Деда Мраза :)
 
Ne verujem u Deda Mraza,ali verujem u novogodisnju caroliju.Jer,za tu noc se svi pripremaju,svi kao da strepe sta ce se desiti i gde ce je docekati,vlada opsta euforija,a i sve je nekako cudno,nekako lepo,sama pomisao da odlazi jedna godina da su planeta i covecanstvo stariji za jos jednu godinu,da sutra je novi zvanican pocetak u meni budi neki novi cudan osecaj.
 
Nikad nisam verovala u DM ili Bozic Batu,Bozic Seku :lol: i tako to.Valjda kao sto ne verujem ni u boga ili nesto slicno sto nisam videla. Verovacu ako dobijem
1. digitalni fotoaparat
2. laptop
3. skener
bas volem texniku! 8)
 
Sasha85:
Deda Mraza je 1934. izmislila Coca Cola... ;)
Ali,bez obzira na to... Verovati u Deda Mraza je slatko... Naravno,u granicama normale... :)
Al' sam se natripovao...
Procitao sam u prvi mah: "Deda Mraza je 1934. izmislila CRNA GORA..."
Xaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol:
Lepo je tako zavravati se svime i svacime, al...neka hvala...jednostavno ne mogu! :roll:
 

Back
Top