Navlachenje - stilovi - izvolite !
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 120

Tema: Navlachenje - stilovi - izvolite !

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano Navlachenje - stilovi - izvolite !

8) 8) 8) Dragi moji, Forumasi, evo teme za sve, muzJAKE i zenke... Kad vodite ljubav, dok navlachite svoju voljenu na sebe, ili ako ste zena, ako se nasadjujete na voljenog, kako to radite, najcesce, znam da je sve stvar trenutka i raspolozenja, ali ipak uvek postoji preovladjujuci nacin... Kada punim voljenu, volim da dahce, ne smeta mi i ako psuje, ali neizostavno volim da je pritom gledam u oci dok mi sisa jezik i macom muze alat, a ja pritom , u pocetku, naravno lagano, a potom sve dinamicnije, do kreshenda, ISTERUJEM ZLO iz voljene i UTERUJEM (joj!) DOBRO, i naravno , dugo, dugo... :wink: :wink: :wink: Naravno, prethodno je pripremim dobrim, socnim i dubokim kunilingusom ! Svejedno, izvolite, otkrijte se, kako volite vi to da radite, najcesce, hajmo, najhrabrije, Blondika, Gazdinka, Haoticni, Medena, Margott, Zak, i ostali gosti, navalite !!!...

sanja
    Guest

Podrazumevano

bas sam razmisljala da ti objasnim, kad dodjose gosti...

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio sanja
    bas sam razmisljala da ti objasnim, kad dodjose gosti...
    8) 8) 8) Ne treba objasnjenje, Sanjuska, samo tvoja ispovest, koliko i kako ti hoces i volis...

Početnik
    Učlanjen
    05.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Koji konj!

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio taurus79
    Koji konj!
    Bolje i da budem, kao sto ti kazes konj, da me peechke jashu, nego da budem kao ti , taurus, tj. na latinskom bik (ili vo) pa te vuku za rogove... :wink: :wink: :wink: Upamti, moj je UVEK duzi od tvog... zato se mnogo ne koprcaj, nije tesko biti fin, onda pre ostanes nevin... a ne da te naggguze ovako sa komentarom... Srecno !

Virgo
    Guest

Podrazumevano

Tauruse,bez vređanja,čovek je samo slikovit i brutalno iskren.A kako sam ja izazvala pokretanje ove teme,red je i da odgovorim. Sex stvarno volim i uvek sam za istraživanja po tom pitanju.Nisam od onih konzervativnih seka-persa,koje se zgražavaju na svaki novi predlog koji isključuje misionarsku pozu,mada meni najviše prija kada sam dole ili kada klečim pa ga primam od pozadi.Mmmm,kada razmislim,volim i bočno.Ne psujem,jednostavno nije mi u prirodi,ali obožavam da vrištim,ako su uslovi takvi da ne mogu da budem glasna,onda mi je užitak prepolovljen.I oralni sex mi je na vrhu liste,69-ka je bez premca.Dugi,nadam se da sam bila jasna,mada nemam tvoje literarne sposobnosti. (Mora da pišeš neke erotske priče) :wink:

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio Virgo
    Tauruse,bez vređanja,čovek je samo slikovit i brutalno iskren.A kako sam ja izazvala pokretanje ove teme,red je i da odgovorim. Sex stvarno volim i uvek sam za istraživanja po tom pitanju.Nisam od onih konzervativnih seka-persa,koje se zgražavaju na svaki novi predlog koji isključuje misionarsku pozu,mada meni najviše prija kada sam dole ili kada klečim pa ga primam od pozadi.Mmmm,kada razmislim,volim i bočno.Ne psujem,jednostavno nije mi u prirodi,ali obožavam da vrištim,ako su uslovi takvi da ne mogu da budem glasna,onda mi je užitak prepolovljen.I oralni sex mi je na vrhu liste,69-ka je bez premca.Dugi,nadam se da sam bila jasna,mada nemam tvoje literarne sposobnosti. (Mora da pišeš neke erotske priče) :wink:
    8) 8) 8) Virgolina, od danas si moj favorit, obozavam te i obozavam ti... sve !

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio Virgo
    8) 8) 8) Mila Virgolina, ipak ne pisem erotske price, ja ih zivim sa voljenim Damama (zajednicki imenitelj za Devojke i Zene) ! Bila si savrseno jasna, mnogo vise i bolje (i dublje) nego ja, sto samo dovoljno govori da su tvoje literarne sposobnosti daleko iznad ispred i super u odnosu na mene koji ucim od tebe, tako divne i savrsene ! :wink: :wink: :wink: Inace, 69 je i moj favorit, mada nikad ne zahtevam da mi se uzvrati kada mi Devojka zarobi glavu u svom snaznom medjunozju, zato se dajem bez izuzetka i bez uslovljavanja, volim i ljubim koliko i kako samo voljena voli i hoce , to je jedini cilj ! Volim te Virgo, hvala ti sto postojis ! Da li mozes da se registrujes, da mi das svoj e-mail i da se pomalo dopisujemo, vidim da bi imala toliko toga lepog i pametnog da mi kazes, a i da ja pokazem koliko sam od toga savrsenog uspeo da od tebe usvojim, vazi...?! Ljubim te, znas i sama kako i gde, dugo, nezno i duboko...!

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

hmm...kako kad...od vatrenog krshtenja do exorcizma...

...kao i uvek,sebichna...detalje ostavljam za sebe,a mashtoviti neka vrishte.

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio taurus79
    Koji konj!
    tarus79,vidim da si novi clan,pa necu odmah,ali ubuduce suzdrzi se vredjanja.
    Pozdrav

Buduća legenda Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Evo, i vristacemo ako treba, samo nam ti kazi

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

dugi777jezik,bez replike,ima ko ce to.Ajte Vi,nastavite put teme.....

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

ako bude trebalo da saznash,saznatjesh...za sada...imagine...
    "ma skini svoju sminku sa sebe skini sve
    hocu milovanje tvoje da ti skinem okove
    i necu bilo sto kao svabi trala la
    da mi prodaje fazone jer nisam ti budala
    5 minuta fore 5 minuta srece
    ni toliko tada zemlja danas nece da se
    krece
    damo jedno drugom da osetimo moc
    koja nakon traje do duboko u noc
    ma ~ajde pruzi nama sansu
    da ove noci osetimo ljubavnu romansu
    nek nas hladi divlja vatra koja sada u nama
    sada gori
    damo zeljna si i ti i tebe isto mori
    osecam blizinu prilazis mi ti
    necu da se okrecem dok miluju me prsti
    polako pridji mi udji mi u snove
    meni nesanicu leci hocu da odlete sove
    i zato skini tu prokletu sminku
    skini je!"
    shto bi rekao sunshine...dovoljno?

Virgo
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio DON
    Sad me DON baš podsetio na Gavrila (jel se tako zvao onaj policajac kojeg igra B.Lečić) iz "Tri karte za Holivud",strog,neumoljiv u poslu i kontroli,nema protekcije ni za koga.DON samo nam reci je li i kod tebe "Ne mogu Ružo dok ne prođe predsednik" (dok sam moderator)Ko je gledao film zna o čemu se radi.

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

A-ha.....

Elita Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    ako bude trebalo da saznash,saznatjesh...za sada...imagine...
    "ma skini svoju sminku sa sebe skini sve
    hocu milovanje tvoje da ti skinem okove
    i necu bilo sto kao svabi trala la
    da mi prodaje fazone jer nisam ti budala
    5 minuta fore 5 minuta srece
    ni toliko tada zemlja danas nece da se
    krece
    damo jedno drugom da osetimo moc
    koja nakon traje do duboko u noc
    ma ~ajde pruzi nama sansu
    da ove noci osetimo ljubavnu romansu
    nek nas hladi divlja vatra koja sada u nama
    sada gori
    damo zeljna si i ti i tebe isto mori
    osecam blizinu prilazis mi ti
    necu da se okrecem dok miluju me prsti
    polako pridji mi udji mi u snove
    meni nesanicu leci hocu da odlete sove
    i zato skini tu prokletu sminku
    skini je!"
    shto bi rekao sunshine...dovoljno?
    ---------------------------------------------------
    Odlicna uvertira za romanticno vece...

Elita Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Nego,Dugi sto se prijavljujes u formi Gost?

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio DON
    Razumem , Don, hvala na razumevannju i uvazavam maximalno, ok ! :wink: :wink: :wink:

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio Zak
    Nego,Dugi sto se prijavljujes u formi Gost?
    8) 8) 8) Izvini, Zak, moguce je, bez , da izvinis, zadnjih namera, mozda samo par puta, jedared greskom, a drugared da pospesim diskusiju i zacinim malkice i s jezika skinem dlacice... Svakako sam ti zahvalan ako me podsetis kojekude si me tako registrovao i glat razgolitio, ali nema veze, idemo dalje, izvinjavam se ako sam koga sablaznio i svima hvala na svemu...!
    :wink: :wink: :wink:
    Inace, Zak, sta bi s tobom, ne izjasni se na temi kako jurishass kad jashesh, i tako dalje, ili kad one (izvini, ponekad je tako) uzjashu nas, tj. tebe, pa i mene, ali tvoje je iskustvo pozeljno cuti, stoga, dobro mi dosao na topic i izvoli...

Blondika, Gazdinka, Haoticni i ostali lideri i dalje izgleda merkaju kako da se izjasne...

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ehh, Dugi, hajde da se izjasnim da me ne prozivas vise...
    Da, definitivno najvise zavisi od raspolozenja, momenta, partnera... Ipak, najcesce pocinje polako, ispitivacki, da bi se na kraju zavrsilo na "divljanju"... Naravno, desava se i da odmah zelim "punom brzinom" ili da cijelo vrijeme traje lagano, ali kao sto rekoh, najcesce pocinje polako pa postaje sve brze... Pa, moze i opet polako, pa sve brze, pa opet polako, pa brze... Kako kad...
    Oralni seks, naravno... U oba smjera...
    Prilicno sam glasna, moglo bi se reci cesto i jako glasna...
    Poze...??? Hmm, sve su dobre, ali ako se mora birati, onda varijacije na temu "otpozadi" ili da sam gore... Mada, dakako, volim i da me muskarac poklopi... ops:
    I da, obozavam kontakt ocima... 8)
    Eto, je li dovoljno...?

Buduća legenda Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Au gazdarice, kako cemo se mi slagati kad dodjes u nas atar ops:

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hehehe, muskarci se inace slazu sa mnom, bar kad je seks u pitanju... Odnosno, ja sa njima...

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio Gazdarica
    Ehh, Dugi, hajde da se izjasnim da me ne prozivas vise...
    Da, definitivno najvise zavisi od raspolozenja, momenta, partnera... Ipak, najcesce pocinje polako, ispitivacki, da bi se na kraju zavrsilo na "divljanju"... Naravno, desava se i da odmah zelim "punom brzinom" ili da cijelo vrijeme traje lagano, ali kao sto rekoh, najcesce pocinje polako pa postaje sve brze... Pa, moze i opet polako, pa sve brze, pa opet polako, pa brze... Kako kad...
    Oralni seks, naravno... U oba smjera...
    Prilicno sam glasna, moglo bi se reci cesto i jako glasna...
    Poze...??? Hmm, sve su dobre, ali ako se mora birati, onda varijacije na temu "otpozadi" ili da sam gore... Mada, dakako, volim i da me muskarac poklopi... ops:
    I da, obozavam kontakt ocima... 8)
    Eto, je li dovoljno...?
    8) 8) 8) Koliko vidim, ti i ja bismo se prilicno lepo poklapali, preklapali, uklapali i sklopili u zivo ljubavno klupko, usisno-poljubno i svakosmerno, nema sta, zaista... Ne znam sta bih mogao da ucinim da te sto pre sretnem i ... posluzim. :wink:

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hvala na ponudi, Dugi, no nisam zainteresovana... 8)

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano navl

Citat Original postavio Gazdarica
    Hvala na ponudi, Dugi, no nisam zainteresovana... 8)
    8) 8) 8) Zasto se unapred odrices , recimo, dobre Coca Cole, ako je vec nisi probala... Probaj, pak onda odluci, tako je mudrije... Nemoj suditi po pretpostavci i predrasudi, vec po iskustvu... :wink: :wink: :wink:

Slične teme

1. stilovi za forum phpbb
    Autor **case-problem**SaPcAnIn u forumu Web dizajn
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.01.2006., 15:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •