CD LG...stuca?

Mirko65

Obećava
Poruka
98
Imam LG cd star dva meseca. Kad pustim muziku svakih 6-7 sekundi nesto kao da preskace, ili zastajkuje za milisekund. Kad se to desi na samom uredjaju trepne zelena lampica. O cemu se radi i da li da reklamiram, jer je jos u garanciji cela konfiguracija. Usput, znam da je to los uredjaj, al` bih voleo da cujem sta vi mislite, cisto kad reklamiram da se ne izglupiram. Hvala unapred.
 
Ma sam uredjaj je nevidjeno gO_vn0.Imam doticni tako da znam da nista ne moze da uradi kako treba.Dovoljno je sto stuca sa muzikom pa da odes i da ga tresnes od sto lopovima koji su ti to uvalili uz nov komp.
Jos ako imas i LG rezac onda veselju nikad kraja 8) 8) 8) 8) 8)
 
Ako se to događa samo sa audio cd-ima , onda slobodno možeš da kontaš da je to za taj uređaj normalno ; možeš ga zameniti i 10 puta , biće isto .
Ako i ostali diskovi prave probleme , onda prošetaj do trgovine ...
 
U redu, hvala vam. Da li ucitavanje programa sa takvog cd-a moze da dovede do loseg rada samog racunara, tj sistema ili je to sto zastajkuje samo „spoljasnja” manifestacija bez uticaja na normalan rad?
 
Ne! Kod instaliranih programa sa tog uredjaja neces imati problema, jedini problem bi mogao biti da sa njega uopste nemozes ni da instaliras problem (tj. da LG nemoze da isita podatke sa diska)
 

Back
Top