Sta uraditi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Baby Wipes

Obećava
Poruka
58
Situacija sledeca: sa devojkom ste celo vece i jasno je i njoj i njemu da ce se desiti nesto sigurno. Ali tada provaljujete da nemate kondom. Ona ne pristaje nikako bez. Ali isto tako bi zelela samo se plasi. Opcija da odes negde po kondom otpada. Sta uraditi tada?
 
Kesa, gumena rukavica, balon... sve ulazi u igru :lol: :lol: :lol:

A sto ne bi mogao da skoknes do prve trafike (posto pretpostavljam da mislis noc je, pa ne rade apoteke), i kupis pakovanjce? ... Ono, mozda su stajali tu na suncu i etc. etc., al' opet, sigurnije je i sa takvim nego sa nikakvim...

Poz.
 
Incognito:
Kesa, gumena rukavica, balon... sve ulazi u igru :lol: :lol: :lol:

A sto ne bi mogao da skoknes do prve trafike (posto pretpostavljam da mislis noc je, pa ne rade apoteke), i kupis pakovanjce? ... Ono, mozda su stajali tu na suncu i etc. etc., al' opet, sigurnije je i sa takvim nego sa nikakvim...

Poz.
Kesa? Gumena rukavica? Ma daj, ko to jos radi? Nema trafike u blizini, ali ne bi to bio isti feeling
 
Pa sta onda da ti kazem... od mene ne ocekuj da predlozim da je ubedis da to odradite bez zastite...

Zato, pametan covek kad krene u akciju, kupi kondome, pa sta bude... uvek je zgodno imati ih pri ruci...

Poz.
 
Stvarno ne znam šta očekuješ da ti neko odgovori-da je siluješ?Opcija da ne odeš po kondom stoji samo ako ste u nekoj zabiti,ali ako ona neće-onda ništa od sexa.To ti je naravoučenije za sledeći put da nigde ne ideš bez "opreme".
 
Baby Wipes:
Ok mislio sam da imate neko resenje zato, ali nista

E svasta... pa dok si kuckao te postove, mogao si da trknesh i da kupish kondom..
:?
Ja lepo nigde ne idem bez kondoma u novchaniku ,ali bukvalno nigdeee... Par puta sam stvarno imala nepredvidjeni sex:), tako da se to 'lukavstvo' isplatilo.. Mislim, ne treba mi mnogo energije za takvu strategiju, a definitivno me spashava glavobolje..
 
Baby Wipes:
Ok mislio sam da imate neko resenje zato, ali nista

e pa kazanova je mislim koristio neku svilu
a nekad su koristili i ovcja creva :
a ima i onih bapskih nacina za zene ;)
pa eto bubreg od zeca za zhenu i eto resenja

a ono vadjenje je l to uspeva. neki shvaleri mi pricali da oni uvek tako i da nemaju problema. mada ko zna
 
Baby Wipes:
Situacija sledeca: sa devojkom ste celo vece i jasno je i njoj i njemu da ce se desiti nesto sigurno. Ali tada provaljujete da nemate kondom. Ona ne pristaje nikako bez. Ali isto tako bi zelela samo se plasi. Opcija da odes negde po kondom otpada. Sta uraditi tada?

ma treba da se uvede kondom deliveri! kao pice. eto pa razmisljajte lansiranje biznisa:)
 
Situacija sledeca: sa devojkom ste celo vece i jasno je i njoj i njemu da ce se desiti nesto sigurno. Ali tada provaljujete da nemate kondom. Ona ne pristaje nikako bez. Ali isto tako bi zelela samo se plasi. Opcija da odes negde po kondom otpada. Sta uraditi tada?

Frischhaltefolie.jpg

:zcepanje::zcepanje:


a sad ozbiljno ----> odlozite na sledeci put kad se vidite:)
 
Situacija sledeca: sa devojkom ste celo vece i jasno je i njoj i njemu da ce se desiti nesto sigurno. Ali tada provaljujete da nemate kondom. Ona ne pristaje nikako bez. Ali isto tako bi zelela samo se plasi. Opcija da odes negde po kondom otpada. Sta uraditi tada?

na svakom koraku imaš trafike i apoteke koje rade celu noć
ako nema kondoma, nema ni seksa
ili se kockamo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top