PITANJE ZA NEKOG DR

kylie&raca

Zainteresovan član
Poruka
161
Upoznala sam nekog tipa pre neki dan,i tako izadjem sa njim ,ok je malo cudan ali nista strasno i dok me je vozio kuci otvorila se kaseta u kolima i ja bacim pogled unutra i vidim SPRIC IGLU I AMPULE TESTOSTERONA!!!!Znam da su to hormoni ali cemu to sluzi i zasto se koristi ne znam!!Ja sam ga pitala a on mi je rekao da ih koristi zbog povecanja mase jer trenira.A inace je mnogo misicav cak i previse .Uglavnom nisam htela da se vidim sa njim od tad.MOZE MI NEKO OBJASNITI STA JE TO CEMU SLUZI DA LI JE OPASNO TO KORISTITI I TD PLEASE
HVALA
 
Testosteron je muski polni hormon, i u ampulama sluzi za lecenje odredjenih hormonskih disbal;ansa, ali se moze i zloupotrebljavati u smislu vestacke nadogradnje misicne mase. Cesto ga koriste bilderi uz druge steroidne homone (steroide) pri cemu se zloupotreba steroida odrazava kroz odredjeni vremenski period povecanom agresivnoscu, gubljenjem kose, preteranom impulsivnoscu sa cestim gubitkom kontrole, poremecajima rada srca, jetre i bubrega.

To sto ovaj momak koristi ampule testosterona za povecanje misicne mase nimalo nije dobro, i za njega jeste veoma opasno zdravstveno.
 

Back
Top