,,Eh te devojke``-samo za devojke

11.gif
 
cLick - OR - Die:
Neva:
Bitno je da te " drma" nesto kad si sa njim, ali smotan i nesnalazljiv -nikako! Lepuskast? Ako mogu da biram- moze jedan za mene! :D

ma mozhe.. daj nadji nekog ko iz NSa ko iznajmljuje gaybu za vreme exita. Pare nisu frka samo da nije ne$to preterano skupo i da nije lupanje po u$ima. Skroman dvosoban stan za 4 osobe za 4 dana max 150 jura

:shock: :shock: 150? Za te pare možeš da uzmeš stan na mesec dana! Al' vas šišaju, e, neka, neka! :twisted:
 
cLick - OR - Die:
Neva:
Bitno je da te " drma" nesto kad si sa njim, ali smotan i nesnalazljiv -nikako! Lepuskast? Ako mogu da biram- moze jedan za mene! :D

ma mozhe.. daj nadji nekog ko iz NSa ko iznajmljuje gaybu za vreme exita. Pare nisu frka samo da nije ne$to preterano skupo i da nije lupanje po u$ima. Skroman dvosoban stan za 4 osobe za 4 dana max 150 jura
Pa ti bi da se uvalis :?: Samo na 4 dana? Kako si ti skroman! Da, i takve volim! :D Sto ne ides u kamp? Zelis komotitet?
 
Nisam u fazonu da idem u kamp.. hocu bre krevet da se opruzhim i normalno kupatilo da se istu$iram.. ma nije frka ni za tu$iranje tamo, ali mi je frka da se opustim i odmorim ispod $atora posle ludila na djavi..

a i nikome se bre ne uvaljujem.. po$teno placam.. lepo sam napisao.. samo nigde da nadjem ko izdaje gaybu.. Mozhda trazhim info od pogre$nih ljudi :)
 
Groucho_Marx:
cLick - OR - Die:
storm cloud:
:shock: :shock: 150? Za te pare možeš da uzmeš stan na mesec dana! Al' vas šišaju, e, neka, neka! :twisted:

pa daj nadji mi gajbu za mesec dana za te pare i ima$ je ostatak meseca .. dogovoreno?

Yebote, koji si ti smrdljivi smarač :roll: Ne znam da li znaš, ali postoje novine koje se zovu Oglasi, imaš ih na svakoj trafici, ponedeljak i četvrtak. Osim toga, postoje i novine koje se zovu Dnevnik, izdavač je u Novom Sadu, i tamo takodje postoji deo u kojem se nalaze oglasi.
Ako u proteklih mesec dana, koliko ovde laješ o tome, nisi uspeo da pronadješ gajbu u ns-u, to verovatno znači da nema nikoga ko je voljan da ti je izda. Ne budi egzibicionista, svi ti se mi divimo što ideš na Exit, ali snadji se, ne budi kukavna p1čkica.
:shock: :shock: :shock:
@Groucho
Šta ti je ovo trebalo? OK, malo je naporan što traži stan svuda po forumu, ali čemu tolike uvrede? :?
 

Back
Top