VODOLIJA-BLIZANAC?

Najboja kombinacija sto se tice VODOLIJE i BLIZANCA!!! :D :D :D :D :D

Sad ces da dobijes informaciju iz prve ruke,posto sam ja VODOLIJA,a moj decko BLIZANAC!:)Uskoro ce nam godinu dana kako smo zajedno i fenomenalno se slazemo!:)

Najvaznije je da budes ono sto jesi,posto blizanci ne vole foliranje!:)

-Blizanac je razdragane prirode i jaaaako inteligentan,ne voli da mu sve potvrdjujes sta god da kaze,vise voli da se nadmudruje sa tobom,voli originalnost,moras da pokazes da volis da budes svoja,da budes svaki put drugacija,da ga iznenadjujes svojim postupcima-svakako u pozitivnom smislu,da uradis ono sto on ne ocekuje da ces uraditi(ali nemoj to da zlupotrebljavas:)))...

-Nemoj da mu odmah pokazes osecanja(neka provali da ti je drag,ali da ne bude siguran,to ce ga jaaaako zainteresovati)dopusti da se potrudi oko tebe(ali ni u tome nemoj da preteras).Ne voli da juris za njim,vise voli on da pojuri-ali malkicke.

-Jako je bitno da si mu misteriozna,drugacija,da te nikada dovoljno ne upozna,da svaki put upoznaje nesto novo kod tebe,da nisi klon drugih-nego svoja(ponavljam,ali jako je bitno!!!:)

-Koliko god da ti nesto nije po volji u nekoj situaciji,ne skidaj osmeh sa lica,zraci pozitivnom energijom,jer su oni vedri i sami vole vedrinu!:)

Ako uspes da mu okupiras srce i glavu-jednom,nevidjeno ce te obozavati,(osecaces kao da je ceoo svet samo tvoj),kao sto to moze BLIZANAC!!!:)

Lepota ih privlaci,ali jos vise ona unutrasnja i svakako inteligencija.

Nadam se da sam ti pomogla!:)

Pozdrav od

Oliji:)
 
Znaces tako sto ce ti reci ili ce te cesce nego obicno gledati u oci,zasmejavace te,reci ce ti da mu se svidjas i da si lepa,dugo ce pricati sa tobom. Bar ja to radim :)
Budi iskrena,ako neko zna da provali neiskrenost - to smo mi.
 
radde:
u vezi sa vodolijama zenama,zanima me sta mislite zene vodolije,da li mi uvek volimo par muskih u isto vreme?? Ili ja imam problem?
`Ajmo ovako: kad me nece, onda me nece po dve-tri godine(kao sad recimo :evil: ), ali zato kad krene, tj. kad imam decka uvek izleti bar jos jedan istovremeno koji mi se mnoooogo svidja :roll: . I zasto ne iskoristiti ako ti je vec ok? Mada, ja obicno uvek sve upropastim, tj. nikad se ne zavrsi kao paralelna veza, vec ostavim ovog prvog (ili on mene zbog moje odsutnosti), pa se okrenem ovom drugom, pa mi se onda sve smuci... i tako dalje.
Tako da NE, nemas problem (valjda).
 
radde:
u vezi sa vodolijama zenama,zanima me sta mislite zene vodolije,da li mi uvek volimo par muskih u isto vreme?? Ili ja imam problem?
He, cuj samo par? :shock: Blago tebi :wink:
Kod mene s jednim idu u paketu bar petorica, i to da ne poverujes koliko su tada svi bas oni najpravlji :roll:
Skoro sam pocela da se zabavljam sa sadasnjim momkom, a u isto vreme mi se nudio jedan samo za kres varijantu, onda drugar koji zeli vezu, treci ceka da mu javim sta sam konacno odlucila (da li zelim s njim ili ne), cetvrti ce ostati moja neostvarena ljubav forever...
I svi su mi dragi, ali samo jednom dam svoje celo srce :wink:
Tako da, zakljucak sledi: mozes voleti samo jednog! Ali voleti u pravom smislu te reci.
 
bila sam sa blizancem u vezi... to je bilo tragicno(posto sam i ja blizanac)...
nije nama bilo toliko lose koliko nam je bilo tesko da se usaglasimo...
jako smo zaj*bani, i tesko nas je razumeti... meni je tesko sa samom sobom, a ne sa jos jednim blizancem (duplim). to je bar jedno moje (lose) iskustvo...
 
radde:
u vezi sa vodolijama zenama,zanima me sta mislite zene vodolije,da li mi uvek volimo par muskih u isto vreme?? Ili ja imam problem?

Ja kao vrlo mlada(sutra punim osamnaest) i sa skromnim iskustvom takodje smatram da mi vodolije volimo vise muskih istovremeno.Sto je najcrnje u mom slucaju su to uvek bili moj decko i njegov drug i jos jedan njegov drug,pa onda dva brata i drug itd.Cudo smo ti mi vodolije.A sto se tice blizanaca-obozavam ih :)
 
latoya:
DA LI JE MOGUCE DA NEMA VISE BLIZANACA :?: :?: :?:
SIGURNO JE NEKOME BRAT,BIVSI DECKO,DRUG... U OVOM Z
NAKU.PODELITE SVOJA ISKUSTVA SA MNOM :!:

ja sam imala prilicno iskustva sa blizancima,moj podznak je blizanac,dva ukucana,3 drugarice i drug i do nedavno bivsi decko!?!Mislim da je to sasvim dovoljno,toliko da bi mi sad prijao neki zemljani,da me malo uzemlji!Zene blizanci su daleko prihvatljivije od muskih,tvrdim.Blizanac muskarac je stvarno idealan drug,ali samo drug,tada ga mozete imati zauvek.U vezi se brzo smore,inace su eksperimentatori po prirodi pa im ni izleti van veze nisu strani..Brzo se istrose u davanju i samo odleprsaju..Iskreno,i danas se posle visegodisnje veze sa jednim blizancem pitam - kako sam toliko mogla da pogresim i sa kim sam ja zapravo bila!??
You'll never know... :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrav
 
[slazem se sa tobom,kao drugovi su najbolji, na pocetku veze daju sve, a posle je svako zanimljiviji od tebe. sa vodolijom mozda uspe ako budes nedokuciva.



!Zene blizanci su daleko prihvatljivije od muskih,tvrdim.Blizanac muskarac je stvarno idealan drug,ali samo drug,tada ga mozete imati zauvek.U vezi se brzo smore,inace su eksperimentatori po prirodi pa im ni izleti van veze nisu strani..Brzo se istrose u davanju i samo odleprsaju..Iskreno,i danas se posle visegodisnje veze sa jednim blizancem pitam - kako sam toliko mogla da pogresim i sa kim sam ja zapravo bila!??
You'll never know... :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrav[/quote]
 

Back
Top