Pitanjce...

Sta ste je napali odma! Ihhh, kak'i ste... breee... c c c :?
Mislim da je devojka sasvim upravu, to je pitanje na koje nema odgovora nego postoji samo polemika, KOJA se vodila na 50 miliona tema ovde. I samo pitanje po sebi je dosta besmisleno.
 
Kad_LupimLupim:
Sta ste je napali odma! Ihhh, kak'i ste... breee... c c c :?
Mislim da je devojka sasvim upravu, to je pitanje na koje nema odgovora nego postoji samo polemika, KOJA se vodila na 50 miliona tema ovde. I samo pitanje po sebi je dosta besmisleno.
Upravo. Pitanje je bezveze i nema odgovora. Kao sto vec rekoh, a Kad Lupim Lupim vam je objasnio tj nacrtao :roll: ta polemika se vodila na 50 miliona tema i stvarno nema vise smisla. :roll:

Kad_LupimLupim:
Da, pa choko je to i rekla, bilo 50 miliona puta... tj. citajte izmedju redova: sedi pa trazi.
Hvala sto pricas za mene kada nisam tu.
Cmmmmmok. :wink:
 
chokolada:
coffe_and_cigarettes:
Kakve veze to ima samnom???
Dacete mi odgovor ili ne?
Ako ne neznate recite tako! :x
Evo odgovor kada vec toliko kukas. :roll:
Jedna od osobina savremenog muskarca je ta da je pismen. To znaci da zna da se reci kao na primer sa mnom i ne znate pisu odvojeno. :roll:

Tako je, chokolado :D Predlažem da, pored Milojka, urednik "Savremenog muškarca", bude i draga nam chokolada. Al' ozbiljno :D
 
savremeni je onaj koji se pravi da su zene ravnopravne ali se mnogo uplasi kad ispadne da one mogu shto i on...ili bolje....kao i da on treba nekad da kuva ruchak
tradicionalni se ne pravi da su zene ravnopravni
 
chokolada:
coffe_and_cigarettes:
Kakve veze to ima samnom???
Dacete mi odgovor ili ne?
Ako ne neznate recite tako! :x
Evo odgovor kada vec toliko kukas. :roll:
Jedna od osobina savremenog muskarca je ta da je pismen. To znaci da zna da se reci kao na primer sa mnom i ne znate pisu odvojeno. :roll:

Mozda decko zivi u inostranstvu pa mu srpski jezik po sili okolnosti nije maternji. Pored toga moze postojati mali milion razloga zasto...ali ni jedan od njih ga ne cine manje savremenim od tebe.
Stvar stoji u tome da se zbog takvih prepotentnih "chokoladica" sa kompleksima visih vrednosti, savremeni muskarci ne mogu i ne zele uociti.
Znaci da su njemu vecina a posebno tvoj reply u potpunosti dosadni i umesto trosenja beznacajnih reci, sledeci put jednostavno napisi "check other posts" sto drugi ne bi trebali da potvrdjuju i da te zbog tako "elokventno-suptilno-jasno-ocaravajuceg" odgovora uzdizu do neba.
 
Fujin357:
chokolada:
coffe_and_cigarettes:
Kakve veze to ima samnom???
Dacete mi odgovor ili ne?
Ako ne neznate recite tako! :x
Evo odgovor kada vec toliko kukas. :roll:
Jedna od osobina savremenog muskarca je ta da je pismen. To znaci da zna da se reci kao na primer sa mnom i ne znate pisu odvojeno. :roll:

Mozda decko zivi u inostranstvu pa mu srpski jezik po sili okolnosti nije maternji. Pored toga moze postojati mali milion razloga zasto...ali ni jedan od njih ga ne cine manje savremenim od tebe.
Stvar stoji u tome da se zbog takvih prepotentnih "chokoladica" sa kompleksima visih vrednosti, savremeni muskarci ne mogu i ne zele uociti.
Znaci da su njemu vecina a posebno tvoj reply u potpunosti dosadni i umesto trosenja beznacajnih reci, sledeci put jednostavno napisi "check other posts" sto drugi ne bi trebali da potvrdjuju i da te zbog tako "elokventno-suptilno-jasno-ocaravajuceg" odgovora uzdizu do neba.

Da li ti uopšte znaš šta je maternji jezik?
 
svi mu$karci koji postuju na "Savremeni mu$karac" su savremeni! :shock: :twisted:

E sad.. ima nas raznih.. nisu svi 'savremeni' na isti kalup pravljeni. Nismo roboti niti klonovi jedni drugih, ali shvatice$ vremenom da toliko savremenih mu$karaca na jednom mestu nece$ naci

nego.. kako si ti zami$ljala savremenog kad si bila mala?

 
Betty:
cLick - OR - Die:
nego.. kako si ti zami$ljala savremenog kad si bila mala?


jel ja, jel ja :D

jok ti, ova $to pu$i i kafeni$e umesto da oNani$e (jer chaj od nane zna se da je zdraviji) No super $to si se javila..

Betty:
pa onako, da je lep. i sve kao ja, i pametan i brz i sve tako...da se uklapa...:lol:
i da misli o stvarima na koje ja ne stignem :D

i sad.. kad si malo porasla i stasala za borbu protiv zlih kancelarijskih tetaka.. $ta si korigovala , koliko se mi$ljenje o "savremenom" promenilo? jesi li mlatnula nekog ultra savremenog toljagom po glavi
 
cLick - OR - Die:
Betty:
cLick - OR - Die:
nego.. kako si ti zami$ljala savremenog kad si bila mala?


jel ja, jel ja :D

jok ti, ova $to pu$i i kafeni$e umesto da oNani$e (jer chaj od nane zna se da je zdraviji) No super $to si se javila..

Betty:
pa onako, da je lep. i sve kao ja, i pametan i brz i sve tako...da se uklapa...:lol:
i da misli o stvarima na koje ja ne stignem :D

i sad.. kad si malo porasla i stasala za borbu protiv zlih kancelarijskih tetaka.. $ta si korigovala , koliko se mi$ljenje o "savremenom" promenilo? jesi li mlatnula nekog ultra savremenog toljagom po glavi

ehehehe, nemoj sad da editujem, ako nisam ja :shy:

a, nista se nije promenilo, sem dodala sam jos nestO: da je s njim sve nekako LAKO & LEPO.
 

Back
Top