Невине девојке.

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!

Prvo razgaženo... omfg... drugo... ostatak teksta... Jadan si.. nisu ti to opanci.
Kupiš ferarija od milijardu dolara... hoće ti biti frka vožnja prvi put? Hoće... probe su uvek problem.
A iskreno, ja nikad ne bih spavala s dečkom koji koristi reč razgaženo i nerazgaženo, prvi, a stoti put, a ta koja hoće, nije njoj lako.
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!
bilo bre ovih tema samo sto retko ko o tome ozbiljno

ja sam imala sranjje
htela sam i sve to, i nisam bila malo dete i te fore al prosto fizicki nije telo da udje
tek iz nekog puta je uspelo

mnogo znaci da se devojka opusti, nema veze koliko god sam ja bila spremna negde u dubina sam se plasila, jer sam kukavica kad je bol u pitanju, pa mi se to stalno javljalo i verovatno zbog toga sam se nesvesno grcila, znaci i da je bio silovatelj ne bi uso :lol:
 
Разгажена сам ставио под наводнике јер се тако каже код мене у крају, тако да прошетај слободна си. Ма мени ће свакако бити лепо, то знам одавно, али она је невина и то је проблем, а нисам никад имао секс са невином девојком тако да ј б г...
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!

Vidi se da nisi imao seks sa nevinom devojkom. Ja sam nevina i ne verujem da ce sa mnom biti bilo sta od toga. Pa, mene sada kada vide, odmah svrse u gace, a ne kada budemo imali seks. Cim cuju da sam nevina, svi odmah hoce da se zene sa mnom, a tebi nevine devojke ne valjaju. A sta bi ti neku sto ima promet kao na naplatnoj rampi? Izigravas nekog frajera i dezavuises nas postene i cestite devojke.
Ja tebi savetujem da se opametis.
Eto, ja sam se zaljubila u jednog decka. Mnogo mi se svidja, pa cu ti reci koje su njegove reakcije, kada bude cuo da sam nevina. Cisto da znas da ta tvoja "razgazrnost" nije nikom zanimljiva, vec samo tebi.
 
bilo bre ovih tema samo sto retko ko o tome ozbiljno

ja sam imala sranjje
htela sam i sve to, i nisam bila malo dete i te fore al prosto fizicki nije telo da udje
tek iz nekog puta je uspelo

mnogo znaci da se devojka opusti, nema veze koliko god sam ja bila spremna negde u dubina sam se plasila, jer sam kukavica kad je bol u pitanju, pa mi se to stalno javljalo i verovatno zbog toga sam se nesvesno grcila, znaci i da je bio silovatelj ne bi uso :lol:

Види ја ову тему нисам отворио због себе, мени ће свакако бити лепо, као што је било и са онима које нису невине, али фора је што не знам како да поступам са невином, да не направим проблем њој у глави, јер сам чуо да је то опасан проблем, а и страх одради своје и ј б г...

Иначе то за грчење је добро против силоватеља, морам да смислим патент за вештачко грчење! :)
 
Vidi se da nisi imao seks sa nevinom devojkom.
2q19vth.jpg
 
nece ti biti lepo veruj mi
jer ako je volis ili si se bar zaljubiska bice ti krivo, pa se i ti istripujes pa sve ode u pm :lol:

mislim nemoj da se sad ti nesto unapred tripujes, kako bude bice, bitno je da misis na to kako ce i to proci, probicete barijeru, dvosmisleno :lol:, pa ce posle biti lepo al taj deo vec znas :lol:
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!

Kako ti imas nisko misljenje o zenama......auuu sinak!
 
Види ја ову тему нисам отворио због себе, мени ће свакако бити лепо, као што је било и са онима које нису невине, али фора је што не знам како да поступам са невином, да не направим проблем њој у глави, јер сам чуо да је то опасан проблем, а и страх одради своје и ј б г...

Иначе то за грчење је добро против силоватеља, морам да смислим патент за вештачко грчење! :)

pa sta znam.... duza predigra nego kod ovih iskusnih
od straha moze teze i da ovlazi i da se stisne ili najgore da se stisne dok si ti unutra :lol:

uostalom prvo caskajte o tome da vam seks kao pojam prvo ne bude stran pa tek onda praksa
vidi dal je ona uopste spremna ili samo tako kaze iz fazona
 

Back
Top