MOKAR LEBAC

bend koji sacinjavaju klinci oko uzrasta 8 osnovne - 1 srednje. Bend nije nista posebno ali ako nastave da sviraju ( i da strebaju da sviraju) mozda nesto i urade. Mada sve je to zaj. . . kod njih i pre bi se moglo protumaciti kao prolazna faza. . .
 
Samo neka piče, ko zna čta će, možda čak i dobro, iz toga proizići !!!
Kao juče je bilo da sam Bekana Debeloga ( juniora ) držao na simsu krova, ozbiljne namere da DIGNEM RUKE OD NJEGA, jer su on i njegovi " Lav hanteri " izluđivali kockare u komšiluku, gde sam držao PIKSLU, svojim beskrajnim UVEŽBAVANJEM, a par godina kasnije : komšije, vrte spot na MTV - ju !!!
Dakle, kao što se kaže, KO ZNA ZAŠTO JE TO DOBRO !!!
 
Tačno je da su članovi benda oko '88. godišta. Inače, sa Grbavice su! 8)
Uzeli su naziv MOKAR LEBAC jer, kao što niko ne voli da jede mokar lebac, tako njih niko ne voli da sluša. Uprkos tome - oni sviraju i sviraće... :evil:
 
. . .:
bend koji sacinjavaju klinci oko uzrasta 8 osnovne - 1 srednje. Bend nije nista posebno ali ako nastave da sviraju ( i da strebaju da sviraju) mozda nesto i urade. Mada sve je to zaj. . . kod njih i pre bi se moglo protumaciti kao prolazna faza. . .
e to za prolaznu fazu je tacno. Uprkos cinjenicama mislim i dalje da im je to prolazna faza. A cinjenica je da niko od njih nije svirao nista, i onda su se dogovorili, pokupovali serpe,gitare,sintisajzere... i poceli da uce. I kao sviraju. E sad neznam dokle su dogurali, ali posto su bez muz. obrazovanja nije im lako sigurno... :lol:
 
prvo: jako skrnave
drugo: smesni klinci (jednog veoma dobro poznajem)
trece: nikada im necu oprostiti sto su crvenim OGROMNIM slovima na dvorisnom zidu karlovacke gimnazije napisali MOKAR LEBAC i time bezpotrebno uskrnavili jednu od najlepsih skola...
imala sam priliku da ih cujem, sviraju neki pankic, ali su JAKO JAKO JAKO LOSI!
P.S marketing im je uzasan... skrnavljenjem po gradu nece nista postici... osim prezira sugradjana!
P.P.S basista im lici na digimona!
P.P.P.S da li je neko video njihov sajt? cula sam da i to postoji:shock:
 
petite_brebis:
prvo: jako skrnave
drugo: smesni klinci (jednog veoma dobro poznajem)
trece: nikada im necu oprostiti sto su crvenim OGROMNIM slovima na dvorisnom zidu karlovacke gimnazije napisali MOKAR LEBAC i time bezpotrebno uskrnavili jednu od najlepsih skola...
imala sam priliku da ih cujem, sviraju neki pankic, ali su JAKO JAKO JAKO LOSI!
P.S marketing im je uzasan... skrnavljenjem po gradu nece nista postici... osim prezira sugradjana!
P.P.S basista im lici na digimona!
P.P.P.S da li je neko video njihov sajt? cula sam da i to postoji:shock:

kad imas 15 godina, ambicija ti nije da nesto postignes vec da budes zapazen i da se izdvojis iz gomile... mislim da smo svi to prosli... na ovaj ili onaj nacin...
 
underwater:
petite_brebis:
prvo: jako skrnave
drugo: smesni klinci (jednog veoma dobro poznajem)
trece: nikada im necu oprostiti sto su crvenim OGROMNIM slovima na dvorisnom zidu karlovacke gimnazije napisali MOKAR LEBAC i time bezpotrebno uskrnavili jednu od najlepsih skola...
imala sam priliku da ih cujem, sviraju neki pankic, ali su JAKO JAKO JAKO LOSI!
P.S marketing im je uzasan... skrnavljenjem po gradu nece nista postici... osim prezira sugradjana!
P.P.S basista im lici na digimona!
P.P.P.S da li je neko video njihov sajt? cula sam da i to postoji:shock:

kad imas 15 godina, ambicija ti nije da nesto postignes vec da budes zapazen i da se izdvojis iz gomile... mislim da smo svi to prosli... na ovaj ili onaj nacin...
jesam ja lepo reko da su djubar
 

Back
Top