[color=darkblue][i]MOLBA[/i][/color]

Kathrin:
raindog:
...a pored toga shto imash plave ochi imash verovatno i plavu kosu...
DA LI JE TO TREBALO NESTO DA ZNACI?NEKO OMALOVAZAVANJE ILI(I JA IMAM PLAVU KOSU I OCI,PA SAM SE PRONASLA)?
Samo tako devojko ne dozvoli im da nas omalovazavaju!!!! Ne nemam plavu kosu imam crnu...a imala sam nekad plavu...ali ipak mi crna bole stoji. :D Da nemas ti nesto protiv Plavusa??? :evil:
 
Plavooka82:
Kathrin:
raindog:
...a pored toga shto imash plave ochi imash verovatno i plavu kosu...
DA LI JE TO TREBALO NESTO DA ZNACI?NEKO OMALOVAZAVANJE ILI(I JA IMAM PLAVU KOSU I OCI,PA SAM SE PRONASLA)?
Samo tako devojko ne dozvoli im da nas omalovazavaju!!!! Ne nemam plavu kosu imam crnu...a imala sam nekad plavu...ali ipak mi crna bole stoji. :D Da nemas ti nesto protiv Plavusa??? :evil:

Nista efikasno.Salim se.Kupi negi teenage caspis, tamo ima koliko zelis te niskokaloricne poezije.Mislim da bi bilo pregrubo u SMS stavljati jednog Miljkovica na primer.
 
Plavooka82:
Nista efikasno.Salim se.Kupi negi teenage caspis, tamo ima koliko zelis te niskokaloricne poezije.Mislim da bi bilo pregrubo u SMS stavljati jednog Miljkovica na primer. Zasto pregrubo???Daj nesto... :D

"Ja volim...
Slobodu koja ima svoje robove
I usnu koja se kupuje za poljubac."

"Dobroveče sa zvezdom u srcu
Dobardan sa suncem u ruci"

"Između blata i vatre - mi smo za vatru!
Pozdravljam te nepotkupljiva zoro sveta."

"Da nisi andjeo koga strah moj kroti
Čudovište bi bio u svojoj lepoti."

"Mene ničega više nije stid.
Klonu sunce preko sveta. Željen plod
pun je noći. Glas što sebe sanja..."

Preporucujem ti i Miku Antica

"Zbog svega što smo najlepše hteli
Hoću uz mene noćas da kreneš."

"Hoću uz mene da se sviješ,
korake moje da uhvatiš,
pa sa mnom bol i smeh da piješ
i da ne želiš da se vratiš."

P.S. Daj mi broj telefona da ti posaljem jedan SMS
- upiskices se od miline :P :wink:
:) Salim se, naravno da se... :? :roll:
 
Plavooka82:
Kathrin:
raindog:
...a pored toga shto imash plave ochi imash verovatno i plavu kosu...
DA LI JE TO TREBALO NESTO DA ZNACI?NEKO OMALOVAZAVANJE ILI(I JA IMAM PLAVU KOSU I OCI,PA SAM SE PRONASLA)?
Samo tako devojko ne dozvoli im da nas omalovazavaju!!!! Ne nemam plavu kosu imam crnu...a imala sam nekad plavu...ali ipak mi crna bole stoji. :D Da nemas ti nesto protiv Plavusa??? :evil:


suvise mu/joj se svidjaju plavuse a ne zna kako da se nosi sa tim :wink:
 
AllPacino:
Plavooka82:
Potrebna mi je pesma,mislim na neku u fazonu kratke kao za poruku a da govori sve...ko razume sta sam htela neka pise..Moze da bude ljubavna,saljiva,ili cak i tuzna..Potrebna mi je za nekog.. 8)

evo kratke pesmice koja govori sve...

ja sam mala crnkica,
kratka mi je suknjica,
a pamet jos kraca,
a i koji ce mi ****.
vidim da si talentovan i za poeziju!al bre ti si moj omiljeni pisac :wink:
 

Back
Top