The Sims

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sestra mi je tražila sims 2, a nabavio sam joj simcity 4 pod izgovorom da je to ista igrica samo 4. deo. međutim kad sam pročitao neke teme počeo sam da sumnjam u ispravnost moga mišljenja :D recite mi tj. potvrdite moje sumnje :oops:

p.s. jomini nemam pojma koji je cilj ove igre jer je nikad nisam igrao, ali sam iskoristio tvoju temu jer me ona podsetila na taj događaj. nadam se da ne ljutiš :)
 
jomini:
Ljudi, koji je cilj ove igre? Zarađuješ, družiš se, napreduješ u poslu,... I...? Gde je kraj?
Kraja nema. :D To i jeste poenta igre. Mozes da radis sta hoces koliko dugo hoces, U drugom delu, Simsi mogu da umiru doduse, ali ako hoces da zive zauvek, imaju sifre za to.
 
shone83:
sestra mi je tražila sims 2, a nabavio sam joj simcity 4 pod izgovorom da je to ista igrica samo 4. deo. međutim kad sam pročitao neke teme počeo sam da sumnjam u ispravnost moga mišljenja :D recite mi tj. potvrdite moje sumnje :oops:

p.s. jomini nemam pojma koji je cilj ove igre jer je nikad nisam igrao, ali sam iskoristio tvoju temu jer me ona podsetila na taj događaj. nadam se da ne ljutiš :)
Simcity 4 je simulacija gradjenja grada. Ti si gradonacelnik i upravljas gradom. Objasnjeno u najkracim crtama :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top