DAme sta najvise volite????

E jeste i vi.....ne ide da se ovako pita, fantaziranja i neostvarene zelje ostavite za druga mesta.
Svaka devojka koja je u pravoj vezi sa tipom koji je privlaci ce mu uraditi SVE sto se njoj svidja a njemu ce biti vise nego prijatno iznenadjenje....one koje ne rade ,odredjene` stvari jednostavno imaju takav stav i preko njega ne treba ni ici
 
joockey:
prilicno pametno....
Ali uvek ce se naci nsto zajednicko za sva bica sa dve noge i dugom kosom i sa sisama

mislim da vole da se udvaras osim kad im je bash hitno..a onda i nije bitno ovo ostalo samo nemoj da si nesto nesiguran ocu necu i ne pustaj ih da te zezaju nego - oces neces cao
ja nemam pojma nemoj mene da slusas : )
meni je hitno ... e ne vole da si dosadan
u stvari ne vole nishta one samo hoce da biovladaju!!! prave se da vole zbog biovlasti
to je sushtina
 
BG Pastuv:
E jeste i vi.....ne ide da se ovako pita, fantaziranja i neostvarene zelje ostavite za druga mesta.
Svaka devojka koja je u pravoj vezi sa tipom koji je privlaci ce mu uraditi SVE sto se njoj svidja a njemu ce biti vise nego prijatno iznenadjenje....one koje ne rade ,odredjene` stvari jednostavno imaju takav stav i preko njega ne treba ni ici

Svaka čast na odgovoru,slažem se u potpunosti :D
 
Kathrin:
joockey:
posto sam tek usao u te vode zeleo bi da znam sta zene najvise vole da im radimo???Sve zavisi kada i gde.....sirok spektar stvari,ne znam odakle da pocnem.Hajde budi malo precizniji!I kako vam ne smeta svrsavnje po licu ili drugim dlovima tela???????
Ko je rekao da nam ne smeta,eto meni licno smeta,tj.odvratno mi je
to mozda u mokrim snovima malih decaka izgleda sjajno,ali u stvarnosti je stvarno fuj!
 
Pp da najvise vole da sam otkrivas sta najvise voli - ta trenutna osoba.

Tako da gresisi u pitanju: nije bitno da li imaju zajednicku konkretnu crtu - sta vole, vec da ti kod svake probas sve i da tako utvrdis sta konkretna dama voli i jos sladje - da joj otkrijes nesto novo sto ce da voli... 8)

Npr. to famozno musko svrsavanje - recimo da je izricito protiv neke od varijacija na tu temu, a ti je toliko izbezumis od strasi, da bas pocne da uziva u tome. To postavis sebi kao cilj i ima da peva, jer u tvom "ubedjivanju" ima da prevalis dugi put, koji ce joj doneti puno zadovoljstva (onda vise nije ni bitan cilj)...
 
Ma sve to zavisi od osobe do osobe...sta da ti kazem,svaka zena posebna je na svoj nacin.Sto si duze sa devojkom bolje je upoznajes,pa valjda ce ti biti jasno sta joj se dopada a sta ne.Jeste da bi bilo najlakse kada bi ti ona odgovorila na sve to sto te zanima...ali devojke uglavnom ne vole da o tome pricaju,bar ne sa svojim partnerom...zato napred u istrazivanje !!!
 
BG Pastuv:
E jeste i vi.....ne ide da se ovako pita, fantaziranja i neostvarene zelje ostavite za druga mesta.
Svaka devojka koja je u pravoj vezi sa tipom koji je privlaci ce mu uraditi SVE sto se njoj svidja a njemu ce biti vise nego prijatno iznenadjenje....one koje ne rade ,odredjene` stvari jednostavno imaju t
akav stav i preko njega ne treba ni ici
Ej,pastuv...a sta bi sa onim unutrasnjim zadovoljstvom kod muskarca,kada svojim sposobnostima ipak ubedis devojku da ti svojom voljom uradi neke 'stvari' za koje ni sama nije bila svesna da ih voli,zato sto ih nije ni probala? :lol:
 
Selena:
BG Pastuv:
E jeste i vi.....ne ide da se ovako pita, fantaziranja i neostvarene zelje ostavite za druga mesta.
Svaka devojka koja je u pravoj vezi sa tipom koji je privlaci ce mu uraditi SVE sto se njoj svidja a njemu ce biti vise nego prijatno iznenadjenje....one koje ne rade ,odredjene` stvari jednostavno imaju takav stav i preko njega ne treba ni ici

Svaka čast na odgovoru,slažem se u potpunosti :D
Selena...ako si spremna da niposto ne radis neke 'stvari'svom partneru...(oral,anal,svrsavanje u usta),budi 100% sigurna da ce posle pocetnicke zaludjenosti tobom pokusati da nadje zadovoljenje kod neke druge devojke,jer mu je neko rekao da su to fantasticne stvari...a akd muskarac vise ne razmislja glavom nego deminutivom od iste reci...,e onda povratka vise nema... 8)
 

Back
Top