RIDDICK POTREBNA POMOC

Predpostavljam da se javila neka greska tokom instaliranja probaj da ga uninstaliras i ponovo instaliras
i moras da mi kazes da li si instalirao sa DVD-a
ili sa obicnih diskova
jer ako je sa obicnih diskova onda je verovatno problem u tome jer original igrice izlazi samo na DVD-u pa su pirati delili na diskove sto ponekad
ne valja
Primer za to ti je Half-life
 
Lazare sta lupas Riddick ne postoji kao CD verzija samo na DVD-u.I sta pricas da je bolji Far Cry,nije bolji Riddick ima mnogo bolju pricu,u far Cry odjednom letis avionom neki likovi te gurnu,ti padnes na neko ostrvo, pogledas ispred sebe i od jednom vidis pusku i krenes da ubijas cudovista,gde ju tu prica.




I naravno bolji je
amd1.jpg
 
Posto sam igrao obe mogu reci da je ipak Far Cry bolji.Riddick je prekratak,za iskusnog FPS-ovca smesan,nije postignuta atmosfera kakva je mogla da bude(sto se tice napetosti okrsaja)pocetno uzbudjenje traje kratko,smisao sunjanja po mraku ne postoji(bar na normal nivou tezine)sto je takodje veliki minus.Generalno da bi igre bila dobra treba da te povuce da ponovo pozelis da je odigras.Ipak je sve ovo samo moje misljenje(o ukusima se ne raspravlja)
 
monte32:
Posto sam igrao obe mogu reci da je ipak Far Cry bolji.Riddick je prekratak,za iskusnog FPS-ovca smesan,nije postignuta atmosfera kakva je mogla da bude(sto se tice napetosti okrsaja)pocetno uzbudjenje traje kratko,smisao sunjanja po mraku ne postoji(bar na normal nivou tezine)sto je takodje veliki minus.Generalno da bi igre bila dobra treba da te povuce da ponovo pozelis da je odigras.Ipak je sve ovo samo moje misljenje(o ukusima se ne raspravlja)
Grozdo vidis ovo je pametan covek zna sta je dobar fps
a sta znas mozda su pirati napravili cd verziju ko da im je problem
 
dosao sam do 34 dela od 38 ,znaci sam kraj ,jos u pocetku igre mi se desavalo da racunar zakuca tj izbaci plavi ekran sa porukom BAD POOL HEADER i jos kojesta bla bla .....
onda sam lepo presao ostatak igre i evo sad na samom kraju kod seme 34. gde treba za 2 minuta izaci iz one okrugle sobe bez oruzja i icega ,e tu cim se upali onaj kran sto pakuje mrtve u sanduke cuje se isprekidani zvuk i odma komp. zakuca!!!
pomoc!!!
poz.
 

Back
Top