Natasa Kandic

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
Danas sam procitao intervju sa ovom gore,evo jos sam sokiran koliko mrznje prema Srbima i svemu sto je srpsko izbija iz te nazovi zene.Ta zena negira sve sto je na stetu Srba,bilo gde i bilo o cemu da se radi.Srbi su sami krivi za sve sto im se desava jer sada placaju cenu za "zlocine" koje su pocinili ranije.
Cak i ovi na Kosmetu sto nedeljama nemaju struje nisu za ovu gospodju humanitarni problem,jer im niko nije kriv sto ne rade i nemaju novca da plate struju.
Kaze da nece da se bavi Haradinajem jer je prece da se bavi Lazarevicem,koji sedi sa premijerom i patrijarhom.Nije bitno ni to sto je Haradinaj svojom rukom ubijao Srbe po Kosmetu,a gen. Lazarevic sve i da je komandno odgovoran nije bio neposredni ucesnik u bilo cemu sto ima veze sa zlocinom.
Kakve motive ima ta nazovi zena i koji su razlozi tolike mrznje ja ne mogu da shvatim.Mozda pare,mozda leci neke komplekse,mozda voli da je svi mrze...to je posao za nekog novog Frojda.
Mozda joj treba neki dobar muskarac,evo platicu ja sto evra nekom zigolu da odradi posao,da ako se malo smiri onda.
 
ТА жена није нормална. Новац сигурно игра огромну улогу, али ни за новац се тако нешто не ради. Требало би њу послати на Косово, да види мало како је (али не рећи Шиптарима ко је она, јер би јој у супратном ови љубили ноге)
 
Ma meni nisu jasni ovi koji je dovode da gostuje na raznim televizijama.Stvarno je sramota za jednu zemlju da se cak i na njenoj drzavnoj televiziji javno govori protiv njenog naroda .UZAS :x
 
Naravno, nisi se setio da nama ovde ostavis taj intervju pa da mozemo da porazgovaramo o onome sto je rekla.

Ima tu jos jedna stvar, Natas je 99' u Albanskim predelima Kosova pricala Srpski, a kada su joj rekli da to "nije oametno" ona je rekla da je to njen jezik i da oni koji imaju problem sa tim moraju sami da ga rese.

Drugo, fond Natase Kandic je prvi jos 2000. skupio podatke o kidnapovanim Srbima dok su se razni borci za srpstvo po Beogradu hvalili svojim "uspesima" na Kosovu.
 
Kad je vec imala peh da joj maternji bude srpski...sta je mogla nego da dostojanstveno govori taj i takav jezik. S druge strane, da ne govori srpski, mozda uopste ne bi nasla angazman ovde?
Zna se da primitivni pojedinci u nasoj sredini za svaku boljku zenskog sveta imaju lek, jedan jedini. U vidu muskog organa. Onog.
Primitivni, sto znaci nagonski delajuci, ne znaju da postoji mnogo bolji, efikasniji, i neogranicavajuci se samo na jedan pol lek - novac! Uz to moze da dodje i malo zlatne prasine u vidu malo slave, nekog ordena...
Ne tvrdim da je sve sto rade tzv. "nevladine organizavcije" lose, malo glazure nije na odmet. Ruzenje naroda je unosan, ali i tezak posao, pa ponekad pukne zivac, odlepi se neki samar, kaze se uvreda, odpadne damski manir. Kada bih, osim placene patoloske mrznje uvidela jos neki motiv delovanja doticne, pomislila bih da je to uverenje da su Srbi zaista nebeski narod, oslobodjeni potrebe za ovozemaljskim prozaicnim stvarima kao sto su struja, hleb, dostojanstvo, zivot. Takve niti boli nit' im sta treba.
 
Drugo, fond Natase Kandic je prvi jos 2000. skupio podatke o kidnapovanim Srbima dok su se razni borci za srpstvo po Beogradu hvalili svojim "uspesima" na Kosovu.

da to doticna osoba stalno izjavljuje da bi zamazala oci kako se eto interesuje i za srpske zlocine.Uostalom evo ti intervju...
DOBRO, da preformulišemo. Šta ste učinili za prava ugroženih nealbanaca?
- Intenzivno smo 1999. godine izveštavali o otmicama na Kosovu, koje su počinile srpske snage, ali i o otmicama za koje je bilo indicija da je počinila OVK. Za vreme bombardovanja, međutim, zbog drastičnog obima, razmere i surovosti zločina prema Albancima, najviše smo izveštavali o njima. Za tako kratko vreme, toliko brutalnog terora nije bilo ni u Bosni ni u Hrvatskoj. Posle dolaska međunarodnih snaga bavimo se i nasiljem prema Srbima. Na osnovu podataka sačinili smo i objavili dokument o otmicama Srba, Roma, Bošnjaka i ostalih etničkih grupa na Kosmetu. To je jedan jedini dokument koji postoji i koji je objavljen.
Ali, o navodnim srpskim zločinima, držite konferencije za novinare i razjareno dižete prašinu, a kad su Srbi žrtve, objavljujete dokumenta, koja, da budemo iskreni, široj javnosti nisu poznata. To, čini se, nije isti tretman?
- Srbiju i novinare ovde, ne zanima stanje ljudskih prava na jedan dokumentovan način. Ovde je bitna samo politička priča koja se završava porukom: "Ne damo Kosovo, Kosovo je Srbija i ako treba, ponovo ćemo u rat". Beograd među Srbima na Kosovu nalazi samo ekstremne primere koji ne odražavaju pravu sliku. Mi se jednako bavimo diskriminacijom svih. Pokušavamo da obavestimo javnost o onome što se dešava i sada na Kosmetu. Letos smo pravili konferenciju u Prištini o događajima od marta prošle godine jer mislimo da tamo treba govoriti.
Srbi i nealbanci kojima je ograničena sloboda kretanja, ukinuto čak i pravo na život - za vas su "ekstremni primeri"?
- Taj narod dole podleže pritiscima iz Beograda i ne želi da se integriše sa Albancima na Kosmetu. Novinari treba da pišu o Srbima koji hoće da žive zajedno sa Albancima, koji uzimaju kosovske tablice za automobile i uzimaju dokumenta jer tako stiču pravo na socijalnu pomoć i osiguranje. Tako pokazuju i da su građani Kosova. Oni su pozitivni primeri i njih treba podržavati.


a evo sta kaze za ono govedo Haradinaja

KAD istražujete zločine i iz petnih žila pričate o zločincima, nismo čuli da ste osudili izbor Ramuša Haradinaja za premijera Kosmeta. I on je jedan od osumnjičenih za teške ratne zločine.
- Neću da se bavim Haradinajem kad imamo generala Lazarevića koji sedi sa premijerom Srbije i patrijarhom, a optužen je za najteže ratne zločine. Između ostalog za streljanje 270 ljudi. U Srbiji se on naziva vitezom, a njegova porodica će zbog predaje primiti 500.000 evra. Prvo treba da gledamo u svoje dvorište.
Pa, sad vi gledate etnički. Valjda je zločin zločin, ko god ga počinio? Osuda jednih, valjda ne isključuje osudu drugih, kao što jedan zločin ne opravdava drugi.
- Ma, nemojte me nerirati! Neću uopšte da se bavim Haradinajem.
Nisam imao nameru da vas iznerviram. Smatrate li da su Srbi na Kosmetu, jedan od obespravljenijih naroda u Evropi?
- Oni sada plaćaju cenu zločina koje su počinili, predstavnici srpskih snaga u proteklim godinama. A zločinci su se opet izmakli u Beograd i vlast ih i dalje glorifikuje i podstiče. Ti zločinci ne plaćaju svoju cenu


I konacno koliki je humanista...
NISTE digli glas protesta, što je pojedinim srpskim selima na Kosmetu već nedeljama isključena struja?
- Ja bih volela da mi bude strašno toplo, a da ne plaćam struju. To nije etnički ni politički problem već problem siromaštva. Za struju nemaju ni mnogi Albanci, pa ni mnogi Srbi u Srbiji. Struja mora da se plaća.
Vi kao direktor Fonda za humanitarno pravo, ne vidite u tome humanitarni problem?
- Pa život je, nažalost, surov i nehuman kada građani ne rade i nemaju novca.

potpuno je jasno da doticna babetina radi samo u svom licnom interesu a svakako protiv Srbije...
 
Irokez,sta su ti goveda skrivila..
Ja o njoj nikad ni ne pricam,niti imam nameru,samo da kazem da moja mama ima interesantnu teoriju-da je Kandic mozda ustvari veliki srpski patriota,sa zadatkom da govori to sto govori,da bismo bili jos vece patriote,jer ,priznacete,posle njenih reci cak i ljudi iz Alanovog ili Jovanovog kontejnera kazu-ojhaa,stani malo ***** hermafroditska...
Mozda bih i poverova u tu teoriju da nije one knjige njene koja je glavni dokaz tuzilastvu u Hagu protiv Milosevica za zlocine nad Sipsama
I tako,prvi i poslednji put o zonjusi Kandici...
:roll:
 
Natasa Kandic,Sonja Biserko,Biljana Kovacevic-Vuco......zar su vredne pomena?Njima i treba publicitet,osuda naroda,zna se ko stoji iza njih,nije potrebno pomenuti,ali to dovodjenje u popularne emisije,intervijusanje,pa to samo njima i ide u prilog one to i zele.Da ih neko uhapsi i osudi,to bi odmah bilo okarakterisano kao diktatura,kojekavi branioci ljudskih parava bi odmah objasnili kako je njima oduzeto osnovno ljudsko pravo -sloboda govora.Mada niko se nikad ne pita kako je zenama i majkama mladica koje tri doticne zene optuzuju za ratne zlocine,genocid i dlicne gluposti.Ni ti novinari,i urednici programa se ne zapitaju kako ti ljudi reaguju na to,da im neka tamo fasistkinja pljuje po imenu mrtvog sina.I onda se vlasti zapitaju zasto ima toliko nacionalne mrznje medju ljudima i nererda,pa kako ne bi bilo kada ovakvim budalama dozvoljavaju da javno govore,to naravno normalno stanovnisto u Srbiji irititira,i svoj bes moraju nedge da izbace.Jednostavno resenje je da im treba nezvanicno zabraniti javno da govore,tako sto nece moci da se oglasavaju po novinama i televizijama.
 
zorab:
Kad je vec imala peh da joj maternji bude srpski...sta je mogla nego da dostojanstveno govori taj i takav jezik. S druge strane, da ne govori srpski, mozda uopste ne bi nasla angazman ovde?
Zna se da primitivni pojedinci u nasoj sredini za svaku boljku zenskog sveta imaju lek, jedan jedini. U vidu muskog organa. Onog.
Primitivni, sto znaci nagonski delajuci, ne znaju da postoji mnogo bolji, efikasniji, i neogranicavajuci se samo na jedan pol lek - novac! Uz to moze da dodje i malo zlatne prasine u vidu malo slave, nekog ordena...
Ne tvrdim da je sve sto rade tzv. "nevladine organizavcije" lose, malo glazure nije na odmet. Ruzenje naroda je unosan, ali i tezak posao, pa ponekad pukne zivac, odlepi se neki samar, kaze se uvreda, odpadne damski manir. Kada bih, osim placene patoloske mrznje uvidela jos neki motiv delovanja doticne, pomislila bih da je to uverenje da su Srbi zaista nebeski narod, oslobodjeni potrebe za ovozemaljskim prozaicnim stvarima kao sto su struja, hleb, dostojanstvo, zivot. Takve niti boli nit' im sta treba.
Odavno mi neko nije ovako detaljno maznuo reči iz usta. :D
:wink:
 
zorab:
Kad je vec imala peh da joj maternji bude srpski...sta je mogla nego da dostojanstveno govori taj i takav jezik. S druge strane, da ne govori srpski, mozda uopste ne bi nasla angazman ovde?
Zna se da primitivni pojedinci u nasoj sredini za svaku boljku zenskog sveta imaju lek, jedan jedini. U vidu muskog organa. Onog.
Primitivni, sto znaci nagonski delajuci, ne znaju da postoji mnogo bolji, efikasniji, i neogranicavajuci se samo na jedan pol lek - novac! Uz to moze da dodje i malo zlatne prasine u vidu malo slave, nekog ordena...
Ne tvrdim da je sve sto rade tzv. "nevladine organizavcije" lose, malo glazure nije na odmet. Ruzenje naroda je unosan, ali i tezak posao, pa ponekad pukne zivac, odlepi se neki samar, kaze se uvreda, odpadne damski manir. Kada bih, osim placene patoloske mrznje uvidela jos neki motiv delovanja doticne, pomislila bih da je to uverenje da su Srbi zaista nebeski narod, oslobodjeni potrebe za ovozemaljskim prozaicnim stvarima kao sto su struja, hleb, dostojanstvo, zivot. Takve niti boli nit' im sta treba.
Možda sam primitivni pojedinac.
Možda sam zagovornik Frojda.
Ali ajde ljudi da se složimo u sledećem:
Za lekoviti "organ", Nataši sada prepisati- kasno je.
Nego, ostali što je posmatraju u raznim emisijama.
Stradaće ljudi sa živcima od njenih izjava.
Predlažem potpuno ignorisanje gore pomenute.
 
Ja@ti:
uglavnom vidim da se dobro slazu sa DS/om :lol:

To i jeste poenta.
Svaka cast Tadicu ali dokle god ne oplete po svim tim ekstremnim mondijalistima i reformskim talibanima, bicu sumnjicav prema njemu.
A kako to da oplete :?:
Pa tri stvari su notorna istina:
1) Hoce isuvise brze promene, ne pitajuci se za posledice, koje naravno oni sami nece ni osetiti.
2) Zanemaruju ili su direktno protiv nacionalnih interesa.
3) Imaju sumnjive izvore finansiranja.

Naravno, sve ovo sam jos blago rekao.
 
Kada se pogleda ko napada Natasu Kandic onda je jasno da se o toj zeni moze samo dobro misliti




U noći između 4. i 5. novembra 2004. godine, dvojica mladića su sprejem ispisala kukasti krst na tabli, na kojoj piše «Fond za humanitarno pravo», u Makenzijevoj 67, a na zgradi prekoputa grafit sledeće sadržine «Nataša Kandić je sluga jevrejskog cionizma. Srbija Srbima. Combat 18». Tom prilikom su nasrnuli nožem na vlasnika zgrade, g.dina Zorana Stevanića, u kojoj se nalaze prostorije FHP.

Vraćajući se kući između 01:00 i 01:15 g.din Zoran Stevanić je video dvojicu mladića kako ispisuju grafite. Pokušao je da ih zaustavi, ali su ga mladići prvo fizički napali, a nakon toga zapretili nožem «da će ga izbušiti» ukoliko ih ne pusti da prođu. Nakon toga su otrčali Kursulinom ulicom, u pravcu opštine Vračar.
__________________________________________________
Za one koji ne znaju Combat 18 je neonacistcka oraganizacija koja ima sledebnike u mnogim zemljama pa i u Srbiji
 
Hana:
to je LICNA KARTA jednog naroda...
kao i STRELJANJE Sarajeva pred kamerama...

To je osnovni problem svake diskusije... Odmah se nadju podesni primeri - nacisti, antisemiti, covekomrsci, verovatno i poneki dusevno oboleo, ili kvarnih zuba - da postanu licna karta jednog naroda. Ako se slucajno ne stidite sto ste Srbin odmah vam nataknu nekog zlocinca kao rodjenog strica (cak i da mi stric jeste, ne daj Boze, zlocinac, to sa mojom nacionalnom pripadnoscu nema nikakve veze), sopstvene komplekse nize vrednosti ko da su vasi (A nisu, stvarno nemam kompleks sto sam covek Srbin!), a stereotip koljaca masne brade i da ne pominjem.
Dakle, ne saram zidove neistomisljenicima, ne poistoveciujem narod sa pojedincima, ali necu ni da precutim svoje neslaganje sa blacenjem nekog naroda, i, naravno, ili da zadovoljim pljuvace pa da naglasim - pogotovu naroda kojem pripadam.
Meni su i profesionalne pljuvacice i ove minorne neonacisticke ogranizacije u istom paketu, da ne kazem ista...
 
zorab:
To je osnovni problem svake diskusije... Odmah se nadju podesni primeri - nacisti, antisemiti, covekomrsci, verovatno i poneki dusevno oboleo, ili kvarnih zuba - da postanu licna karta jednog naroda. Ako se slucajno ne stidite sto ste Srbin odmah vam nataknu nekog zlocinca kao rodjenog strica (cak i da mi stric jeste, ne daj Boze, zlocinac, to sa mojom nacionalnom pripadnoscu nema nikakve veze), sopstvene komplekse nize vrednosti ko da su vasi (A nisu, stvarno nemam kompleks sto sam covek Srbin!), a stereotip koljaca masne brade i da ne pominjem.
Dakle, ne saram zidove neistomisljenicima, ne poistoveciujem narod sa pojedincima, ali necu ni da precutim svoje neslaganje sa blacenjem nekog naroda, i, naravno, ili da zadovoljim pljuvace pa da naglasim - pogotovu naroda kojem pripadam.
Meni su i profesionalne pljuvacice i ove minorne neonacisticke ogranizacije u istom paketu, da ne kazem ista...

takav stereotip odrzavaju ovi tzv. "pravi Srbi" koji svakog ko ih politicki napadne nazivaju izdajnicima i stranim placenicima...i podrzavaju ljude optuzene za ratne zlocine...
to je NJIHOVO PRAVO, ali neka ostave nas ostale da imamo svoje misljenje o tome gde je takvim ljudima mesto...a da ne udare odmah: anti-srbi, izdajnici, poturice...itd.
 
Eto, to je to.
Nexsuse, da li tvrdis da smo primitivan, genocidan i ksenofobican narod fasista, koji je "na civilizacijskoj lestvici ispod zivotinja"?
Ili tvrdis da oni koji su svesni kulture i istorije svog naroda, i javno i bez stida mogu da priznaju pripadnost tom narodu, apriori staju u odbranu zlocina?
Ili tvrdis da je za dobro tvog naroda neophodno da se rascisti sa najblizom prosloscu, kako bi se dalje kulturno i politicki razvijao? Srpski narod, kojem se ni manje ni vise nego npr. Francuzima, Englezima, Nemcima ili Nenezima ne bi smelo osporiti pravo na dostojanstvo.
 
zorab:
Eto, to je to.
Nexsuse, da li tvrdis da smo primitivan, genocidan i ksenofobican narod fasista, koji je "na civilizacijskoj lestvici ispod zivotinja"?
Ili tvrdis da oni koji su svesni kulture i istorije svog naroda, i javno i bez stida mogu da priznaju pripadnost tom narodu, apriori staju u odbranu zlocina?
Ili tvrdis da je za dobro tvog naroda neophodno da se rascisti sa najblizom prosloscu, kako bi se dalje kulturno i politicki razvijao? Srpski narod, kojem se ni manje ni vise nego npr. Francuzima, Englezima, Nemcima ili Nenezima ne bi smelo osporiti pravo na dostojanstvo.

to poslednje, naravno...
 

Back
Top