Da li lazete roditelje?

lazem za ocene,lazem kad idem da se vidim sa nekim deckom,lazem da nisam bezala sa casova i da redovno oidem u skolu samo je prevoz oooocajan,da me mrzi razredna pa zato imam 3 iz vladanja....i ponekad nesto precutim ako bi bilo rizicno da kazem...


to su neke sitnice...nisu neke bruka lazi i zato me uopste ne grize savest....
 
LPhoklica:
Što bre lažete svoje roditelje? :?
Ja svoje nikad ne lažem, najozbiljnije, oni su uvek bili fer, a ja sam se trudila da budem
_____________________
dobro dete :wink:

eee, pa oni su uvek bili fer.. moji nisu bas uvek, ali su dosta fer.. i za to malo stvari za koje nisu fer, e ja to krijem.. ne lazem, samo krijem - precutim.
 
slagao sam vise puta roditelje ali sve je bilo u vezi skole,nikad nisam lagao da bih pri tom dobio pare ili neke drugestvari,ali u glavnom to kad slazem je da me spase na neko vreme,kad vidim da je opasnost prosla onda ispricam sta se u stvarnosti desilo i sve bude ok...mada vise nemam ni razloga da ih lazem s bilo cime,kao da mi oni mogu nesto uraditi,a i sam sam odgovoran za moje postupke...
 
Master_Chief:
^MiLkA^:
Pa laganje je deo mog zivota.Moram da lazem da bi dobila ono shto zelim,to je kom mene stalno.skoro sve shto kazem roditeljima lazem=)znam da nije ok..ali shta je tu je..zivot ide dalje=)
Omg... :lol:
:lol: :lol:
Ne lazem mamu :angel: (sa njom zivim, roditelji su mi razvedeni), a ni tatu (mozda malkice :twisted: ). Mama mi je stvarno najbolja drugarica- mislim, imam ja naj drugaricu ali ona mi je mama/naj drugarica. Mlada je pa ima razumevanje za sve. Ona je prilichno neodgovorna (nije umetnica :wink: ), ponekad rasejana ali je mama boli glava. Njoj ne krijem ocene (poshto kaze da joj nisu vazne, a sam i pored toga odlichna :oops: ), mozda mi je samo neprijatno da prichamo o ljubavnim problemima. Ona mi se jadala dosta puta, ali ja njoj ne bash. Mada, nikad ih ni nisam imala... :shock:
 
Lazem cim zinem....priznajem.Uvek vezano za skolu(i uvek saznaju i ja nastrradam)ali opet nastavim.....mislim da je to neka bolest :D
Inace ih ne lazem....jednom sam slagala da idem kod drugarice a ustvari sam prespavala kod decka....
Drugi put sam rekla da idem da spavam kod njega a ustvari smo otisli u Bg na nocni izlet...
I lazem da nisam bila na netu a ustvari trenutno sedim.......al kad mama izadje iz kupatila reci cu da nisam........
 
ja ne lazem moje. totalno su ok i nikada me nisu proveravali niti kontrolisali tako da nemam razloga da ih lazem. za ocene im kazem, kao i za to kad odem sa casa jel na kraju sve sama sredim i nikada od njih ne trazim da me izvlace iz gluposti koje mozda napravim. jedino sto "slazem" je za vreme na netu, mada znaju da visim ovde. :)
 
E! Neverujem... jedina stvar koja je mogla da me natera da ucim tamo gde nisam mogao sam da se skrip je da mi se naredja jedan los niz! Mislim 1 pa 1 pa jos 1 :lol: popravim na 2 najvise, naravno... nece profe vise da ti daju, al' sam bar tako nesto zaista naucio! :wink:
 
shto se tiche ocjena…p i ne bash…prihvatila sam bash ovu 'definiciju' ocjena, da citiram (8 "Ocena je samo mrlja mastila u nekoh crvenoj svesci A5 formata koju chike i tete koji rade u shkoli iz nekog razloga stalno vuku za sobom..." – Stasha (:
elem, to moji shvataju... :p vishe se ja cimam zbog ocjena nego roditelji…
ionako cje saznati…
:p
a ja svakako ne znam da lazhem oOps
 

Back
Top