bubuljice

Lucky_Charm

Domaćin
Poruka
3.869
Nikad nisam imala problema sa bubuljicama (bez obzira sto sam u pubertetu), ali u poslednje vreme mi se lice jako masti i to uzrokuje bubljice! Bar ja tako pretpostavljam...
Da li neko zna neko dobro, ali stvarno efikasno sredstvo protiv tih malih napasti!? :lol:
Hvala
 
Definitivno bi trebalo da odes kod dermatologa. Nemoj nista da stavljas na svoju ruku niti da buckas recepte koji su mozda drugima pomogli, jer ne znaci da ce i tebi. Dobri losioni su Doroslovac i sa klindamicinom, nesto od toga ces verovatno dobiti. I ne kopaj lice ni u ludilu!!!
U pitanju je proces pa budi strpljiva.
Srecno! :wink:
 
jagodica:
mozda imash neko sr..anje na jajnicima oce to i od toga
ciste itd

Stvarno? Nisam ovo znala. :wink:

Slazem se da treba ici kod dermatologa posto ako ti se stvrno cini da ti se lice masti mozda je nesto sa hormonima. Mislim nesto privremeno, kao ove nerviruse u ispitnim rokovima i u pms-u...
 
MinM_4Life:
Nikad nisam imala problema sa bubuljicama (bez obzira sto sam u pubertetu), ali u poslednje vreme mi se lice jako masti i to uzrokuje bubljice! Bar ja tako pretpostavljam...
Da li neko zna neko dobro, ali stvarno efikasno sredstvo protiv tih malih napasti!? :lol:
Hvala

Imas na Auto komandi apoteku koja se zove KOTO DERMA, oni te pregledaju i daju ti preparate koje sami prave. Preparati nisu skupi a jako su efikasni. Ja sam od puberteta imala problema sa licem i svasta sam probala i nije mi pomoglo nista od toga dok nisam otisla kod njih. Jedini problem je sto su grozne guzve kod njih i moras bukvalno ceo dan da odvojis za to. Evo ti adresa i telefon pa se raspitaj kada dele brojeve za pregled
Bulevar JNA 20d tel 011 653 345

Najbolja je Marjeta Pavlovic ali ne znam da li ona prima nove pacijente ali su i ostale ok
 
macuras:
MinM_4Life:
Nikad nisam imala problema sa bubuljicama (bez obzira sto sam u pubertetu), ali u poslednje vreme mi se lice jako masti i to uzrokuje bubljice! Bar ja tako pretpostavljam...
Da li neko zna neko dobro, ali stvarno efikasno sredstvo protiv tih malih napasti!? :lol:
Hvala

Imas na Auto komandi apoteku koja se zove KOTO DERMA, oni te pregledaju i daju ti preparate koje sami prave. Preparati nisu skupi a jako su efikasni. Ja sam od puberteta imala problema sa licem i svasta sam probala i nije mi pomoglo nista od toga dok nisam otisla kod njih. Jedini problem je sto su grozne guzve kod njih i moras bukvalno ceo dan da odvojis za to. Evo ti adresa i telefon pa se raspitaj kada dele brojeve za pregled
Bulevar JNA 20d tel 011 653 345

Najbolja je Marjeta Pavlovic ali ne znam da li ona prima nove pacijente ali su i ostale ok

e, za "Koto Dermu" sam i ja cula :shock: sto znaci da ih ima vise zadovoljnih... sto je u svakom slucaju meni dovoljan razlog da ih posetim :wink:
 
MinM_4Life:
Hvala svima...
Inace ja sam iz NS-a pa... svejedno hvala! 8)
Nema veze sto si iz NS. Verujmi oni su toliko dobri da ljudi iz Madjarske dolaze kod njih.

PS. E nemoj da pomislis da imam neki dil sa njima pa ih reklamiram. Meni su mnogo pomogli da cu im vecno biti zahvalna.
 
nsbee:
Definitivno bi trebalo da odes kod dermatologa. Nemoj nista da stavljas na svoju ruku niti da buckas recepte koji su mozda drugima pomogli, jer ne znaci da ce i tebi. Dobri losioni su Doroslovac i sa klindamicinom, nesto od toga ces verovatno dobiti. I ne kopaj lice ni u ludilu!!!
U pitanju je proces pa budi strpljiva.
Srecno! :wink:
dermatoloska terapija je poprilicno zajebana kada su bubuljice u pitanju. I to u svakom mogucem smislu... donosi vise stete nego koristi citavom organizmu, a prvi pozitivni terapijski efekti mogu mozda da se zapaze tek posle tri, cetri meseca, a potpunog izlecenja nema. Barem kada je najuza medicina u pitanju. Ali u siroj med postoji resenje - ja znam da ga ima bioregenerativna medicina...
 
Idi kod dermatologa, ni slucajno kozmeticari...
ja sam napravila tu gresku u pubertetu i imala sam naviku da ja to sama sredjujem, to tek nikako. Ja u saradnji sa kozmeticarima dotjerala sam se bila tako da su mi godine trebale to da sredim, bubuljice su kratko trajale koliko su trajale flekice koje su ostale iza toga.Sve to prodje ali NE DIRAJ. Meni je sada savrseno cisto iako mi se to nekada cinilo nemogucim , mada odavno nisam u pubertetu :)))Sredice se , vidjeces , ukoliko je nesto bas problematicno ni to nije vise problem , postoje ljekovi koje ti prepise dr, ispijaju se nekih 6 mj ali su 100% efikasne . Ima u Bg super dermatolog ako zelis ime i adresu javi se na mail . Cao :)))
 
chokolada:
E a sta sa bubuljicama na ledjima. Ponekada mi izadje jedna-dve i ide mi na zivce. :evil:
radi piling tela.male grudvice ce otpusiti pore i sebum ce moci na miru da izlazi napolje.
napunis samo malo kadu da ti ne bude hladno,uzmes piling i onda polako masiras deo po deo tela,onda pozoves decka za ledja.budi nezna da se ne ogulis.to radi 1-2 puta nedeljno.odbacices celije koje su mrtve i koza ce ti biti kao moja pardon kao bebina.provereno.piling ne mora da bude skup.
 
gigule:
bebidoll:
probaj pilule za kontracepciju...
da, npr. Diane35 se upravo i preporučuju mladim devojkama koje imaju probleme s bubuljicama...ali moraš kod ginekologa...
Meni su pomogle,inače.

Gigi je u pravu za Dianne 35, ali pre toga najbolje da odeš kod dermatologa, ili još bolje kod endokrinologa, jer ih ne smeš koristiti kako i koliko ti hoćeš, kancerogene su, pa zato potraži stručnu pomoć. U svakom slučaju, svi ti ovde dajemo savete iz dobre namere ali ništa od toga ne primenjuj sama, svako je jedinka za sebe pa zato najbolje da se obratiš stručnim osobama. I NE KOPAJ PO LICU!!!
Pozzz
 

Back
Top