Problem

mladja

Primećen član
Poruka
536
Hteo bih da dam mali uvod pre pitanja.
Recimo da se bavite dinamičnim i stresnim poslom tipa Menadžmetn, Marketing Prodaja, i da pri tome još i aktivno trenirate, i da ste zbog toga puni snage i energije, a po prirodi posla i blago agresivni, recimo da vam se sve to prenosi i na ljubavni i sexualni život.
Mnogo ste aktivniji u sexu, međutim to društvo u kome ste počinje da tumači kako ste stalno napaljeni, kako ste previše agresivni, itd, i nastaje problem. Ne odgovarate.
Pitanje
Imate li vi takva iskustva i šta mislite o tome?
Kako rešiti problem?
 
radila u advertisingu.
znam za sve ovo sto si napisao.meni sex pomagaze da se oslobodim stresa.
a u ostalom sta tebe muci to sta drugi pricaju?
mozda su samo ljubomorni ?
i uostalom zadrzi svoju potentnost za sebe pa nece smatrati da si "napaljen"
:wink:
 
xpajamacax:
radila u advertisingu.
znam za sve ovo sto si napisao.meni sex pomagaze da se oslobodim stresa.
a u ostalom sta tebe muci to sta drugi pricaju?
mozda su samo ljubomorni ?
i uostalom zadrzi svoju potentnost za sebe pa nece smatrati da si "napaljen"
:wink:
Dobar savet - iskusno, samo moraš s nekim da se družiš, a to je mnogo teško držati u sebi. :wink:
 
mladja:
Hteo bih da dam mali uvod pre pitanja.
Recimo da se bavite dinamičnim i stresnim poslom tipa Menadžmetn, Marketing Prodaja, i da pri tome još i aktivno trenirate, i da ste zbog toga puni snage i energije, a po prirodi posla i blago agresivni, recimo da vam se sve to prenosi i na ljubavni i sexualni život.
Mnogo ste aktivniji u sexu, međutim to društvo u kome ste počinje da tumači kako ste stalno napaljeni, kako ste previše agresivni, itd, i nastaje problem. Ne odgovarate.
Pitanje
Imate li vi takva iskustva i šta mislite o tome?
Kako rešiti problem?
e ,Mladjo,nije tebi lako?
a sta tebe briga sta drugi misle?
radi,sexaj se i uzivaj... :wink:
 
mladja:
Hteo bih da dam mali uvod pre pitanja.
Recimo da se bavite dinamičnim i stresnim poslom tipa Menadžmetn, Marketing Prodaja, i da pri tome još i aktivno trenirate, i da ste zbog toga puni snage i energije, a po prirodi posla i blago agresivni, recimo da vam se sve to prenosi i na ljubavni i sexualni život.
Mnogo ste aktivniji u sexu, međutim to društvo u kome ste počinje da tumači kako ste stalno napaljeni, kako ste previše agresivni, itd, i nastaje problem. Ne odgovarate.
Pitanje
Imate li vi takva iskustva i šta mislite o tome?
Kako rešiti problem?
Poznata mi je situacija,generalno.Radim na mestu gde se okrece mnogo "zivih" para i stres je jako prisutan.A stres kod mene prerasta u agresiju.E onda ti ja uzmem od koleginice sobnu biciklu i sednem i vozim,vozim,vozim...i stavim slusalice na usi i pustim neki metal da mi cepa usi.Vozim tako dok mi dusa ne izadje na nos i dok ne pocne da mi se vrti u glavi.Tako izbacim sve iz sebe.Jedva imam snage da se istusiram posle.I naravno posle se zakucam da spavam.Probaj i ti...meni je pomoglo.Bolje da iskalim bes na bicikli nego da matretiram komsije,devojke,ukucane i ostalu mnogobrojnu rodbinu. :lol:
 
Imam iskustva sa tim da cim si malo aktivniji od proseka drustva koje te okruzuje, odma pocnu jos da ti pridodaju i preuvelicavaju. Prave neke bezvezne price. Zezaju se.

Resenje, popricas sa drustvom i objasnis im situaciju, tako da i oni mogu da te razumu, da budu na tvojoj strani.
 
vecavestica:
mladja:
Hteo bih da dam mali uvod pre pitanja.
Recimo da se bavite dinamičnim i stresnim poslom tipa Menadžmetn, Marketing Prodaja, i da pri tome još i aktivno trenirate, i da ste zbog toga puni snage i energije, a po prirodi posla i blago agresivni, recimo da vam se sve to prenosi i na ljubavni i sexualni život.
Mnogo ste aktivniji u sexu, međutim to društvo u kome ste počinje da tumači kako ste stalno napaljeni, kako ste previše agresivni, itd, i nastaje problem. Ne odgovarate.
Pitanje
Imate li vi takva iskustva i šta mislite o tome?
Kako rešiti problem?
e ,Mladjo,nije tebi lako?
a sta tebe briga sta drugi misle?
radi,sexaj se i uzivaj... :wink:
:wink: :wink:
 
to je OK,verovatno je posledica svakodnevnog stresa.ako nemas momente da ides u suprotnu krajnost,tipa:nezainteresovanost,depresija,letargija,impotencija i sl. stvari drzis pod kontrolom. ma,uzivaj,covece i pusti druge da ti zavide :wink:
 
Druze,
ukoliko si ti brbljiv ili startujes koleginice na poslu tada ti mogu reci i ,,primetiti`` to sto kazes...
ukoliko si ti fin, diskretan i sa svima na blagoj distanci....sto ti od srca savetujem
onda takvih problema nema.
Radim vise nego odgovoran posao u velikoj firmi i nemam nameru da smotam bilo koju (ma koliko bile lepe i provokativne) bas zbog takvih razloga....
 
BG Pastuv:
Druze,
ukoliko si ti brbljiv ili startujes koleginice na poslu tada ti mogu reci i ,,primetiti`` to sto kazes...
ukoliko si ti fin, diskretan i sa svima na blagoj distanci....sto ti od srca savetujem
onda takvih problema nema.
Radim vise nego odgovoran posao u velikoj firmi i nemam nameru da smotam bilo koju (ma koliko bile lepe i provokativne) bas zbog takvih razloga....
Ma nije problem u tome, problem je druge prirode. Pošto sam se posvetio poslu, a i aktivno treniram jer volim da sam u kondiciji i da imam snagu, a dobro i lalorično se hranim zbog jakih treninga, nemam gde da ispoljim višak energije. A dao bog volim sex, i dobre partnerke, pa kad sve to skupiš, eto ti mali problem. ad si u društvu u kome i opušteno možeš da razgovaraš i o toj temi kao što je sex, ako si previše u tome, a energija te povuče, deluješ drugima ,,suviše,,
O tome se radi.
A po pitanju koleginica sa posla, pa naravno, osim ako sama ne krene u akciju. Onda valjda ne odbijaš. :wink: :wink:
 
Nije lako vama gejevima. Agresija je tu supstitucija za osecaj sramote jer se varnicite sa frajerima. Probaj sa nekom terapijom.

PLESsitnihDEMONA:
mladja:
Hteo bih da dam mali uvod pre pitanja.
Recimo da se bavite dinamičnim i stresnim poslom tipa Menadžmetn, Marketing Prodaja, i da pri tome još i aktivno trenirate, i da ste zbog toga puni snage i energije, a po prirodi posla i blago agresivni, recimo da vam se sve to prenosi i na ljubavni i sexualni život.
Mnogo ste aktivniji u sexu, međutim to društvo u kome ste počinje da tumači kako ste stalno napaljeni, kako ste previše agresivni, itd, i nastaje problem. Ne odgovarate.
Pitanje
Imate li vi takva iskustva i šta mislite o tome?
Kako rešiti problem?
Poznata mi je situacija,generalno.Radim na mestu gde se okrece mnogo "zivih" para i stres je jako prisutan.A stres kod mene prerasta u agresiju.E onda ti ja uzmem od koleginice sobnu biciklu i sednem i vozim,vozim,vozim...i stavim slusalice na usi i pustim neki metal da mi cepa usi.Vozim tako dok mi dusa ne izadje na nos i dok ne pocne da mi se vrti u glavi.Tako izbacim sve iz sebe.Jedva imam snage da se istusiram posle.I naravno posle se zakucam da spavam.Probaj i ti...meni je pomoglo.Bolje da iskalim bes na bicikli nego da matretiram komsije,devojke,ukucane i ostalu mnogobrojnu rodbinu. :lol:
 

Back
Top