poruke za forumashe/ce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma sta me briga,bar je tu vino jeftino,kad je napijem ima i publiku (citaj ovu prvu polovinu sale :lol: ) da poskida :malav:

mom detetu dobar drug ide za usa za stalno..
dobili vize i odlaze porodicno.
dogovorilo se celo drustvo da mu kupe prigodan poklon.
kupili su mu zlatan lancic i izgravirali privezak..i zastavu srbije..
i kaze onameni juce, ajmo da vidimo koliko kostaju sampanjci..
odemo do tempa - cene od 300 do 17.000 din
kaze ona - bice dobar ovaj od 300..
ja kazem - cekaj bre, ne moras da kupis dom perinjon, al ne moras ni najjeftinije..
ona kaze -ma mora, treba nam bre 30 flasa..svakome po flasu, a odmah udari u glavu..ne mora puno da se pije :lol:
to prvo vece su zakupili zatvoreni privatan bazen, tamo slave..
drugo vece ga vode u neku dobru kafanu..prave mu ispracaj od tri dana :)
a trece ga vode na striperke..dogovrili se da mu striperka u njihovo ime da zastavu..kakvo nacionalno skrnavljenje :sad2:
 
a sve kao jao LL dodji da se druzimo,sto te nema u subotu
ali ne daj boze da bi me predstavila roditeljima :confused:

Ne bi te ni mužu predstavila. Ne bi ni mene, sigurno.
Ma pusti je bre, mi smo za nju mali ljudi iz magične kutije koji je uveseljavaju dok se vikendom ožderava od vina kod kuće. Mi smo njen sandej afternun. Kad je drugari sa posla pitaju šta bi im preporučila da gledaju od filmova ona ih pošalje da nas čitaju.
 
Ne bi te ni mužu predstavila. Ne bi ni mene, sigurno.
Ma pusti je bre, mi smo za nju mali ljudi iz magične kutije koji je uveseljavaju dok se vikendom ožderava od vina kod kuće. Mi smo njen sandej afternun. Kad je drugari sa posla pitaju šta bi im preporučila da gledaju od filmova ona ih pošalje da nas čitaju.

pa da
ti joj dodjes ko bred pit (lep a...sramota je da prizna da se lozi na tebe) a ja ko ejmi (provodimo se do jaja al nisam reprezentativna :( )
 
e juce sam pricao sa jednim deckom, igra rukomet, isti, ali isti julishka, kad je bio mlad :)))
ja gledam, ne vjerujem reko vot a fak.

Huh, možda mi je neprijavljeni potomak. Ko zna, to je tako bivalo kad se ode na ta neka gostovanja.

E a na konto one priče što si ispričo nekidan za burazera što je igro u Francuskoj i to, kad sam ti prvi put video sliku pomislih kako imaš istu fizionomiju ko Dugi. OK, sad mi i ne ličiš toliko.
 
Huh, možda mi je neprijavljeni potomak. Ko zna, to je tako bivalo kad se ode na ta neka gostovanja.

E a na konto one priče što si ispričo nekidan za burazera što je igro u Francuskoj i to, kad sam ti prvi put video sliku pomislih kako imaš istu fizionomiju ko Dugi. OK, sad mi i ne ličiš toliko.

eh ta gostovanja, izgleda da si izvukao bod u gostima :)))
ma onako, baka i ja imamo izduzenu glavu, ali on je bas ogroman, ja sam vise posavska varijanta, nalazost, pokupio sam vise tih gena za razliku od njega.
 
pbjegnem ja 3x sedmicno, al vile me jos nose, opasno sam lud jos, sve se nadam da cu se unormaliti :sad2:

Bate nashao sam nam sliku, ja sam odavno na zelenom chaju :)
t9iie657m28q1fw1tj30.jpg

Pikard rulz :hahaha1:
 
:eek:
sad si mi rekla sta mislis o meni
nisam to ocekivala

Ne bi te ni mužu predstavila. Ne bi ni mene, sigurno.
Ma pusti je bre, mi smo za nju mali ljudi iz magične kutije koji je uveseljavaju dok se vikendom ožderava od vina kod kuće. Mi smo njen sandej afternun. Kad je drugari sa posla pitaju šta bi im preporučila da gledaju od filmova ona ih pošalje da nas čitaju.
Samo vi opletite po meni, mali ljudi iz magične kutije.:evil:
Kad je beg bio cicija!:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top