poruke za forumashe/ce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
vec dugo me muci jedna pojava na forumu, pa sam resila da danas konacno otvorim temu, kojom bi svi mogli da prevazidjemo taj problem
naime, postoje forumashi koji su nedostupni, nemaju pp, niti poruke posetilaca, a svi znamo da se ne moze uvek komunicirati preko reputacija, jer su one ( o, prokletstvo!), ogranicenog dnevnog kapaciteta (barem nekima od nas)
e, pa, evo je tema gde mozemo takvim forumasima da porucimo ono sto zelimo, da im cestitamo rodjendan, da ih opljunemo, onako izokola, i slicno
kad vec postoje teme "poruke ljubavi, prijatelju, rodjaku....", sto ne bi postojale i poruke tako bliskim bicima, poput forumasha?
 
pa, bio je tad zauzet :rumenko:


g150.gif







P.S....hoću da mi on to sam kaže!!!
 
vec dugo me muci jedna pojava na forumu, pa sam resila da danas konacno otvorim temu, kojom bi svi mogli da prevazidjemo taj problem
naime, postoje forumashi koji su nedostupni, nemaju pp, niti poruke posetilaca, a svi znamo da se ne moze uvek komunicirati preko reputacija, jer su one ( o, prokletstvo!), ogranicenog dnevnog kapaciteta (barem nekima od nas)
e, pa, evo je tema gde mozemo takvim forumasima da porucimo ono sto zelimo, da im cestitamo rodjendan, da ih opljunemo, onako izokola, i slicno
kad vec postoje teme "poruke ljubavi, prijatelju, rodjaku....", sto ne bi postojale i poruke tako bliskim bicima, poput forumasha?

A zaboravila si chat na temama
 
Eto, sad ti to kao ubogi korisnik predlažeš, a kad sam onomad kao moderator otvorio takvu temu za moje drage forumaše našli su se neki da plaču i zapomažu kako im se uskraćuju Pravilnikom garantovana prava.

pa, ne znam nista o tome dragi Juliska :(
bas mi je sad krivo...
eh, uvek ima forumasha koji ce u svakom dobronamernom pokusaju da se ovaj forum unapredi i dovede do vise uzivanja za korisnike, pronaci neku zlu, ili licnu nameru, pa je sigurno tako bilo i sa tvojim predlogom, a mozda ni moj nece bolje proci..:(
ipak ti za utehu ostaje saznanje da si bas ti, ovako, ili onako, bio inspiracija za ovu temu :rumenko:
 
Marina, ne srdi se
mislim da je problem u tome sto previse licimo, razumes..on vec ima jednu doktorku decentnu plavushu, aristokratskog bledila
da si tamnoputa, da si crvenokosa, da si konobarica, da si ruzna, il debela, imala bi vise sansi
ovako, draga moja, prosto sam tu bila pre tebe...
nista vise...:lol:

...u redu...Ja sam ipak intelektualka i mogu ovo da podnesem sa stilom...
g130.gif



















c021.gif
 
E pa ako imas ono neku bas vaznu poruku tipa vecera kod tebe u 8 ima opcija posaljite email koju si i ti iskljucila:cry:

pa, dobro, nekada je lepse da se poruka ostavi javno, kad forumash/ca nema sta da krije
razumes?
mozda ja nekome javno pred svima hocu da kazem "volim te"
to je bas lepo i romanticno...
a, ja priznajem da sam bas zbog zvog licnog problema, jer ljudi ne mogu da dopru do mene, a ponekad ni ja do njih, otvorila temu
priznajem
ali, iskreno mislim da moze svima da nam koristi
 
pa, ne znam nista o tome dragi Juliska :(
bas mi je sad krivo...
eh, uvek ima forumasha koji ce u svakom dobronamernom pokusaju da se ovaj forum unapredi i dovede do vise uzivanja za korisnike, pronaci neku zlu, ili licnu nameru, pa je sigurno tako bilo i sa tvojim predlogom, a mozda ni moj nece bolje proci..:(
ipak ti za utehu ostaje saznanje da si bas ti, ovako, ili onako, bio inspiracija za ovu temu :rumenko:

...eto, sad hoćeš i Huliana!!!
g040.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top